Jaroslavľ – Lev 1:3 (kon.) | Jekaterinburg – Třinec 3:1 (kon.) | Nitra – Trenčín 3:1 (kon.)
Skalica – Zlín 1:3 (kon.) | Martin – Žilina 2:4 (kon.) | Poprad – Zvolen 4:2 (kon.)
Poruba 2011 – Nový Jičín 6:2 (kon.) | Orlová – Frýdek-M. 2:1 (kon.) | Jihlava – Olomouc 1:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Beroun 8:0 (kon.) | Havlíčkův Brod – Třebíč 2:4 (kon.) | Kladno – Znojmo 3:1 (kon.)
Děčín – Jablonec n/N 1:4 (kon.) | Piešťany – Dunaújváros 5:0 (kon.) | Mor. Budějovice – Žďár n/S 2:5 (kon.)
Nymburk – Pardubice Jun. 8:7 (kon.) | Vsetín – Opava 3:1 (kon.) | Litvínov – Ústí n/L 2:1 (kon.)
Litoměřice – Benátky n/J 4:3 (2:0 po s.n.) | Kadaň – Most 3:0 (kon.) | Klášterec nO – Řisuty 5:7 (kon.)
HC Děčín
1:4 (0:0, 1:3, 0:1)
HC Vlci Jablonec nad Nisou
cz Štvrtok 29.08.2013, 18:00Prípravný zápas

Jablonečtí vítězí i v dalším utkání, tentokráte uspěl na ledě Děčína. To je pro tuto chvíli ode mě vše, přeji hezký zbytek dne a u dalších hokejových online přenosů se těším na shledanou. (20:06:45)

60:00

57:41

56:40
    Faigl míjí branku o pár milimetrů. Ani nyní jsme na straně Děčína branku neviděli.

56:22
    Hosté se osvobozují.

55:41
    Hostující Čechura se dopustil sekání a míří na dvě minuty na trestnou lavici.

55:15
    Zakázané uvolnění Jablonce.

54:35
    Opět se hraje nahoru dolů, ale znovu bez gólového efektu. Hosté se již nikam neženou, neboť mají dostatečný náskok.

52:31
    Děčín hraje v plném počtu.

51:11
    Stezka zůstává ležet na ledě po nešetrném zákroku jednoho z hráčů Jablonce, vylučovat se však nebude.

50:49
    Vlci právě vstřelili branku!
    Dvojnásobnou přesilovou hru hosté bleskově využívají. Po vyšachování děčínské trojice se dokázal prosadit JAN ŠULC a zvyšuje tak vedení hostí. Asistence: Kamil Bříška, Martin Bouška.

50:31
    Další trest pro Děčín. Faigl dvě minuty za hákování a hosté hrají dvojnásobnou přesilovku.

50:13
    Navíc si vynutili faul. Stezka dvě minuty za sekání.

50:12
    Hned se Jablonečtí dostali do přečíslení tři na jednoho, ale svou akci překombinovali.

49:54

48:54
    Hosté se ale zatím v pohodě brání a k ničemu Děčín nepouští.

47:54
    Mrkvička na ledě moc dlouho nepobyl. Dostává 2 minuty za krosček a ještě k tomu navíc 10 minut za nesportovní chování.

47:15
    Hosté jsou v plném počtu.

47:01
    Jablonečtí však dokázali odolat a osvobozují se.

46:58
    Děčínští se až nyní dokázali usadit v hostujícím pásmu a roztáčí přesilovkový kolotoč.

Martin Šetka, Vendula Zdražilová

Góly a asistencie: 29. Molnár (Zika) – 23. Hloušek, 27. Šulc (Peřina), 32. Schutz (Hric), 51. Šulc (Bříška, Bouška)

HC Děčín: Šticha (Formánek) – Stezka, Hříbal, Saska, Bulva, Koutný, Molnár, Nikl – Drnec, Oliverius, Zika, Fusek, Chládek, Faigl, Šetka, Kuchynka, Vacek. Trenér: Karel Chládek
    HC Vlci Jablonec nad Nisou: Příhoda (Bouška) – Pilař, Petrmichl, Mrkvička, Čechura, Abrahám, Zeman – Šulc, Bříška, Tondr, Příkazský, Brokeš, Frk, Hloušek, Peřina, Schutz, Hric. Trenér: Jiří Kubsch

Rozhodca: Štěpán, Krob – Střelka, Hynčica