Jaroslavľ – Lev 1:3 (kon.) | Jekaterinburg – Třinec 3:1 (kon.) | Nitra – Trenčín 3:1 (kon.)
Skalica – Zlín 1:3 (kon.) | Martin – Žilina 2:4 (kon.) | Poprad – Zvolen 4:2 (kon.)
Poruba 2011 – Nový Jičín 6:2 (kon.) | Orlová – Frýdek-M. 2:1 (kon.) | Jihlava – Olomouc 1:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Beroun 8:0 (kon.) | Havlíčkův Brod – Třebíč 2:4 (kon.) | Kladno – Znojmo 3:1 (kon.)
Děčín – Jablonec n/N 1:4 (kon.) | Piešťany – Dunaújváros 5:0 (kon.) | Mor. Budějovice – Žďár n/S 2:5 (kon.)
Nymburk – Pardubice Jun. 8:7 (kon.) | Vsetín – Opava 3:1 (kon.) | Litvínov – Ústí n/L 2:1 (kon.)
Litoměřice – Benátky n/J 4:3 (2:0 po s.n.) | Kadaň – Most 3:0 (kon.) | Klášterec nO – Řisuty 5:7 (kon.)
Rytíři Kladno
3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
HC LERAM Orli Znojmo
cz Štvrtok 29.08.2013, 17:30 • ČEZ stadion, Kladno • Prípravný zápas

Z ČEZ stadionu je to vše, příjemný zbytek dne a u hokeje brzy nashledanou. (19:35:10)

Měli jsme možnost vidět pohledné utkání, s celkem slušným nasazením a mnoha zajímavými momenty. Kladno nakonec oplatilo soupeři úterní vysokou porážku, předvedlo o sto procent lepší výkon a poprávu se raduje z vítězství. Definitivně Rytíři zlomili odpor soupeře ve třetí třetině, kdy skóroval kapitán Patera.

60:00

59:08
    Spolupráce Blatného s Fialou teď nevyšla. Utkání se již jenom dohrává, Kladno si připíše na své konto páté vítězství v přípravě.

58:28
    Gutwald (KLA) a Havlík (ZNO) se dostali do potyčky. A závěr utkání tak pro hrubost nedohrají.

58:06
    Poslední dvě minuty utkání. Znojemští Orli mají i podporu fanoušků, i přes porážku fandí v závěru, co to jde.

57:44
    Rudovský se málem dostal k zakončení, ale nakonec mu puk sjel z hokejky. Pak pálil z první tvrdě Eberle, ale jen do Landsmana.

57:29
    Znojemští tlačí na soupeře v závěru utkání. Cikánek měl prostor u pravé tyčky pohlídaný, právě teď jsou jeho zákroky potřeba.

57:13

56:18
    Před Cikánkem nyní bylo pořádně horko. Snažil se dorážet Blatný, domácí obránci vše vyřešili s vypětím všech sil.

55:13
    Tenkrát (KLA) se posadil na trestnou lavici, rozhodčí mu udělili dvouminutový trest za sekání.

55:13
    První lajna Rytířů operovala v útoku, nakonec se ale dostala do ofsajdu. Do konce utkání zbývá pět minut. Bude se zároveň vylučovat.

54:35
    Machač ujížděl spolu se Strnadem do útoku, prvnímu jmenovanému ale ujel puk. A tak od mantinelu zaútočil soupeř, po pár vteřinách hry alespoň vybojoval vhazování před Cikánkem.

53:23
    Domácí získali možná rozhodující náskok. Nyní bez problémů kombinují Procházka s Rudovským vzadu, v klidu a bezpečí.

52:09
    Kladno právě vstřelilo branku!
    S jakou lehkostí, s jakým elánem! Nádherný gól Rytířů. Tenkrát parádně uvolnil M. Hořavu, ten ještě před brankou našel zprava volného PAVLA PATERU, který puk dorazil bez větších problémů za záda Landsmana. Asistence: Miroslav Hořava, Petr Tenkrát.

51:40
    Znojmo využilo chybné rozehrávky! Na tři nahrávky se dostal do dobré střelecké pozice Štach, avšak beton Cikánka dobře zakročil.

51:00

50:34
    Dalecký se snažil dorážet nahození od Eberleho, následně se u tyčky objevil dobře bojující Stach. Ani z jedné z těchto šancí branka nepadla.

49:34
    Patera zpoza branky nabil do jízdy Růžičkovi, ten ale trefil jen boční síť. Z tribun se ozvýá "Hoši, bojovat!"

49:00
    Bořuta (ZNO) oslabuje svoje mužstvo. Odchází na trestnou lavici na dvě minuty za hákování.

Patrik Sandev

Góly a asistencie: 9. Havlíček (Lukáč, Stach), 38. Tenkrát (Doudera, M. Hořava), 53. Patera (M. Hořava, Tenkrát) – 40. Beroun (Beránek)

Rytíři Kladno: Cikánek (Chábera) – Doudera, Růžička, Kolářík, Majeský, P. Hořava, Procházka, Jankovič, Gutwald – M. Hořava, Patera, Tenkrát – Havlíček, Lukáč, Stach – Rudovský, Dalecký, Eberle – Bajaruns, Machač, Strnad
    HC LERAM Orli Znojmo: Landsman (Ullberg) – Štach, Thomas, Pavlikovský, Lattner, Sova, Bořuta, Magovac – Blatný, Fiala, Jarůšek – Podešva, Bartoš, Havlík – Beroun, Šeda, Beránek – Novák, Kilnar, Müller

Rozhodca: Ondráček, Dundr – Brunclík, Řešátko