Jaroslavľ – Lev 1:3 (kon.) | Jekaterinburg – Třinec 3:1 (kon.) | Nitra – Trenčín 3:1 (kon.)
Skalica – Zlín 1:3 (kon.) | Martin – Žilina 2:4 (kon.) | Poprad – Zvolen 4:2 (kon.)
Poruba 2011 – Nový Jičín 6:2 (kon.) | Orlová – Frýdek-M. 2:1 (kon.) | Jihlava – Olomouc 1:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Beroun 8:0 (kon.) | Havlíčkův Brod – Třebíč 2:4 (kon.) | Kladno – Znojmo 3:1 (kon.)
Děčín – Jablonec n/N 1:4 (kon.) | Piešťany – Dunaújváros 5:0 (kon.) | Mor. Budějovice – Žďár n/S 2:5 (kon.)
Nymburk – Pardubice Jun. 8:7 (kon.) | Vsetín – Opava 3:1 (kon.) | Litvínov – Ústí n/L 2:1 (kon.)
Litoměřice – Benátky n/J 4:3 (2:0 po s.n.) | Kadaň – Most 3:0 (kon.) | Klášterec nO – Řisuty 5:7 (kon.)
HK Poprad
4:2 (3:0, 0:1, 1:1)
HKM Zvolen
Štvrtok 29.08.2013, 17:00Prípravný zápas

60:00
    Domáci fanúšikovia v stoji tlieskajú svojim obľúbencom. Poprad (stále bez extraligovej licencie) zdolal aktuálneho majstra Slovenska pomerom 4:2.

54:43
    Ďalšie vylúčenie na strane domáceho Popradu. Jaroslav Kasík sa previnil hákovním, za čo si vyslúžil dvojminútový trest.

51:20
    Juraško mal na hokejke gól, ktorý by znamenal zníženie, ale to by proti nemu nesmel stáť Sedlačko! Popradský gólman sa nadvakrát predviedol famóznym zákrokom lapačkou.

50:31
    Po niečo viac ako polminúte hry sa k Bellušovi pridáva aj Kroták a domácich Popradčanov čakajú krušné chvíle v trojici. Arne inkasuje dvojminútový trest za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.

50:00
    Vylúčenie na domácej strane. Martin Belluš odchádza na trestnú lavicu na dve minúty za seknutie.

46:18
    Zvolen dal gól!

Hostia veľa času na odpoveď nepotrebovali a rozdiel skóre je tak opäť dvojgólový. MILAN JURÍK pálil okamžite po tom, čo sa k nemu dostal puk po krížnej prihrávke celou útočnou tretinou a znižuje na 2:4 zo svojho pohľadu. Asistencie si pripisujú Ľubor Zuzin a Matej Síkela.

45:04
    Poprad dal gól!

Popradčania aktuálneho majstra vôbec nešetria a do Šimkovej siete posielajú už štvrtý puk. Úspešným zakončovateľom sa stal ARNE KROTÁK, pre ktorého je to už druhý presný zásah v stretnutí. Asistencie si pripisujú Adam Lapšanský a Daniel Brejčák.

41:10
    Domáci útočník Jakub Drábek sa previnil podrazením a oslabí svoj tím na dve minúty.

39:40

Aktuálni majstri prvýkrát v stretnutí skórujú! Muchovu strelu ešte Sedlačko zneškodnil, ale neudržal ju. Proti dorážke PETRA ZUZINA už potom nemal šancu na zákrok. Asistencie: Ján Mucha a Michal Juraško.

39:06
    Trest pre hráčsku lavičku Popradu. Na dve minúty sa budú domáci brániť za príliš veľa hráčov na ľadovej ploche.

37:59
    Radovan Puliš sa odhodlane rútil s pukom na hokejke za znížením súperovho náskoku, ale zoči-voči Sedlačkovi nepochodil. Ten si pozorne počkal a pokus o kľučku vystihol.

37:59
    Puliš sa rútil na domáceho gólmana, ale bol podrazený a nasledovať bude trestné strieľanie v prospech Zvolena!

35:36
    Brániť sa budú hostia. Na trestnú lavicu odchádza na dve minúty za krošček Peter Hraško.

34:35
    Domáci už síce hrali v plnom počte, ale do nebezpečného brejku sa aj tak dostal Kroták. Puk mu poskakoval, a tak ho musel skúsený hokejista krotiť vo vzduchu, čo napokon skončilo iba streleckým pokusom tesne vedľa priestoru troch žrdí Šimkovej svätyne.

32:21
    Domáci Poprad sa bude brániť. Dvojminútový trest inkasuje hráčska lavička za príliš veľa hráčov na ľadovej ploche.

26:17
    Popradčania sa poriadne zapotili! Zvolen nedal svojmu súperovi ani dýchať a Sedlačka ostreľoval z každej strany. Ten však reflexívne a občas možno aj so šťastím zneškodnil všetko, čo naňho letelo.
    Domáci hokejisti v plnom počte.

24:17
    Brániť sa budú aj domáci hokejisti. Štefan Fabian odchádza na trestnú lavicu na dve minúty za držanie.

21:38
    Zvolen bude hrať v početnej nevýhode. Michal Pospíšil odchádza na tresntú lavicu na dve minúty za faul kolenom.

19:14
    Domáci sa budú v závere dvadsaťminútovky brániť.. Na trestnú lavicu odchádza na dve minúty za hákovanie Martin Belluš.

17:01

Domácich hokejistov nebolo treba vôbec presviedčať a v zvolenskej sieti končí už tretí puk! Na konci útočného tlaku nemohol byť nik iný ako skúsený ARNE KROTÁK, ktorý nedal strelou pomedzi betóny Šimkovi absolútne žiadnu šancu na zákrok. Asistencie si pripisujú Jaroslav Kasík a Martin Belluš.

16:01
    Zvolen teraz daroval súperovi poriadnu výhodu! Na trestnú lavicu odchádza na dve minúty za krošček Michal Pospíšil a rozbehnutý Poprad bude mať pomerne dlhú výhodu o dvoch mužov.

15:12
    Vylúčenie na strane hostí. Kamil Brabenec sa previnil držaním, za čo oslabí svoj tím na dve minúty.

10:41

Popradčana súpera takmer ani nepustili k puku a pridávajú ďalší presný zásah do Šimkovej siete! Legendárny Kroták skvele prečítal hru, oklamal obrancov a puk naservíroval voľnému ADAMOVI LAPŠANSKÉMU, ktorý okamžitým švihom zaváhať nemohol. Asistencie si pripisujú Arne Kroták a Samuel Mlynarovič.

05:00
    Poprad bez licencie naďalej aktívne a bez rešpektu tlačí aktuálneho majstra Slovenska! Domáci hokejisti sa usadili pred Šimkom a ostreľujú ho z každej možnej pozície. Opakovane to skúšali Mlynarovič s Krotákom, ale prvému popradskému útoku chýbalo šťastie na druhý presný zásah.

02:07

Východniari nemajú pred aktuálny majstrom Slovenska žiaden rešpekt! V presilovej hre sa do "bryndziarov" len tak zahryzli a otvárajú skóre dnešného duelu. Paločkovu strelu síce ešte gólman Šimko chytil, ale neudržal ju. To okamžite využil pozorný SAMUEL TAKÁČ a otvára tak skóre dnešného duelu. Asistenciu si pripisuje Matúš Paločko.

01:00
    Poprad začína poriadne aktívne! Už po úvodnom vhadzovaní sa dostal do útočnej tretiny, odtiaľ vypálil Mlynarovič, ale na jeho rýchly pokus včas zareagoval hosťujúci gólman.

00:17
    Vylúčenie na strane hostí. Peter Zuzin si odpyká dve minúty za nedovolené bránenie.

Zvolenčania sa napokon narýchlo stihli pripraviť na stretnutie, to sa o malý moment začína.

Stretnutie sa začne pravdepodobne s polhodinovým oneskorením. Zvolenčania totiž pod Tatry pricestovali so značným meškaním. Aktuálne teda čakáme na začiatok duelu.

Veronika Pancuráková

Góly a asistencie: 3. Takáč (Paločko), 11. Lapšanský (Kroták, Mlynarovič), 18. Kroták (Kasík, Belluš), 46. Kroták (Lapšanský, Brejčák) – 40. Zuzin Peter (Mucha, Juraško), 47. Jurík (Zuzin Ľubor, Síkela)

HK Poprad: Sedlačko – Kasík, Gáborčík, Kurali, Brejčák, Fabian, Nitriansky, Lenďák, Vojtaššák – Lapšanský, Mlynarovič, Kroták – Sýkora, Paukovček, Drábek – Paločko, Takáč, Buc – Gapa, Nagy, Belluš
    HKM Zvolen: Šimko – Juraško, Pokovič, Mucha, Ťavoda, Pospíšil, Hraško, Tóth, Pichnarčík – Baláž, Brabenec, P. Zuzin – Puliš, Mahdalík, Škvaridlo – Síkela, Jurík, Ľ. Zuzin – Ďaloga, Huňady, Buda