Lyon – Saint-Étienne 1:1 (kon.) | Nice – Troyes 3:1 (kon.) | Évian TG – Paríž 0:1 (kon.)
OGC Nice
3:1 (2:1)
ESTAC Troyes
cz Nedeľa 28.04.2013, 17:00Ligue 1 Uber Eats

77
    Nice právě vstřelilo branku!
    Domácí tým přidává třetí gól! Grégoire Puel z pravé strany našel dobře si nabíhajícího LUIGIHO BRUINSE, který přesnou ránou do protipohybu hostujícího gólmana navýšil vedení svého týmu. teď již to bude pro Troyes velmi obtížné.

45
    Domácí v prvním poločase ještě přetavují vedení na svoji stranu. DARIO CVITANICH dostal pěkný centr na levé křídlo a nechytatelnou střelou propálil gólmana Troyes.

34
    A je vyrovnáno ještě v prvním poločase. RENATO CIVELLI dorazil do sítě vyražený balon po rohovém kopu domácího celku.

21
    Troyes právě vstřelilo branku!
    Tak to je teda ale překvapivý vývoj utkání! Po prohávané šanci Bahebecka zahrávali hosté rohový kop, ze kterého již branka padla! Na míč si nejlépe naskočil MOHAMED YATTARA a míč mu poslal do sítě.