Reading – QPR 0:0 (kon.) | Chelsea – Swansea 2:0 (kon.) | Arsenal – Manchester United 1:1 (kon.)
Reading FC
0:0 (0:0)
Queens Park Rangers
Nedeľa 28.04.2013, 14:30 • Madejski Stadium • Anglická Premier League

Ďakujem Vám za pozornosť! (16:22:24)

V druhom polčase sme videli opäť väčšiu aktivitu hosťujúceho tímu, ktorý si vytvoril aj množstvo gólových príležitostí, no ani jednu nedokázal premeniť v gól. Zápas sa už dohral v podobnom tempe ako prvý polčas, keď sa hralo zo strany na stranu.

90+3
    Posledný útok domácich skončil nepresnou prihrávkou na Guthrieho. Hosťujúci brankár Green zdržal čo sa dalo a rozhodca po jeho odkope od vlastnej brány ukončí zápas.

90+2
    Domáci sú minútu do konca znova pod tlakom hostí, no teraz sa faulom previnil Granero, a tak budú rozohrávať.

90+1
    Teraz bol závar pred bránou hostí, no Pogrebnyak bol krytý až trojicou hráčov a jeho hlavička bola neefektívna.

90+1
    Nastavujú sa tri minúty.

90
    Bothroyd sa skvele uvoľnil a jeho strela McCarthymu z náručia vypadla, no dobiehajúci Hoilett ju nedokázal dopraviť do brány!

89
    Ten sa do zápasu uviedol veľmi kurióznym spôsobom, keď nedokázal ubrzdiť a prepadol cez reklamné panely.

89
    Posledná zmena na strane hostí. Z ihriska ide Mbia, ktorého nahradí Mackie.

88
    Po ňom však neprišlo k žiadnemu ohrozeniu, no lopta sa odrazila od hráča hostí za bránkovú čiaru a domáci budú zahrávať ďalší roh.

88
    Domáci budú mať k dispozícii ďalší rohový kop.

87
    Morrison sa po McAnuffovom centri dostal ku hlavičke, no jeho presný pokus končekmi prstov vytlačil nad bránu hosťujúci gólman Green!

87
    Reading bude zahrávať rohový kop.

85
    Do konca zápasu ostáva už len posledná pätminútovka, no gól stále nepadol. Za doterajší priebeh zápasu by si ho určite zaslúžili hostia, ktorým sa nepodarí využívať naskytnuté príležitosti. To ich môže po konečnom hvizde veľmi mrzieť.

82
    Queens Park Rangers mali ďalší rohový kop, no nevyťažili z neho nič.

81
    Hostia sú v neustálom držaní lopty a domáci sú z toho už celkom vykoľajení.

80
    Držanie lopty: 25% – 75%

79
    Videli sme dva rohové kopy hostí po sebe, no ani po jednom nedošlo k ohrozeniu brány.