Sigma Olomouc – Ostrava 0:3 (kon.) | Zlín – Č. Budějovice 1:1 (kon.) | Jablonec – Slovácko 2:0 (kon.)
Karviná – Liberec 5:2 (kon.) | Sparta Praha – Plzeň 2:1 (kon.)
FC Zlín
1:1 (0:1)
SK Dynamo Č. Budějovice
cz Sobota 30.09.2023, 15:00 • Stadion Letná, Zlín • Česká FORTUNA:LIGA • 10. kolo

Velmi zajímavý zápas mohli vidět diváci na zlínské Letné. První poločas přinesl velmi vyrovnanou hru, kdy oba týmy měly šance. Až v nastavení prvního poločasu skórovali hosté zásluhou Samuela Šiguta. Druhá půle patřila spíš Zlínu, kterému se v 85. minutě zápasu podařilo srovnat zásluhou Toma Slončíka. Oba týmy se tak rozchází remízou. To je ode mne vše, díky za pozorost a někdy zase na počtenou. (16:55:49)

90+3

90+3
    Žlutá karta pro tým FC Zlín (Matej Rakovan).

90+2
    Dnešní utkání sleduje 2267 diváků.

90+1
    Roh pro České Budějovice.

90
    Sudí Všetečka přidává k zápasu ještě tři minuty.

89
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice:
    ze hřiště odchází Samuel Šigut, přichází Vojtěch Hora.

89
    ze hřiště odchází Marcel Čermák, přichází David Broukal.

88
    Hra má teď naprosto vše! Zlín si vypracoval zajímavou šanci, ale Simerský zkazil finální akci.

87
    Stoprocentní šance Budějovic! Pavel Osmančík jen těsně netrefil zařízení.

85
    Zlín právě vstřelil branku!
    A máme vyrovnáno! Janetzký našel dlouhým centrem Fantiše, který jen prodloužil na TOMA SLONČÍKA, jenž suverénně uklidil míč do sítě – 1:1!

84
    Střídání v týmu FC Zlín:
    ze hřiště odchází Tomáš Čelůstka, přichází Nedeljko Kovinić.

84
    Zlín kombinuje s míčem.

82
    Reiter špatně vhodil aut a domácí tak snadno přišli o míč.

80
    A další zlínský roh.

79
    Roh pro Zlín.

Jan Kobylík

Góly: 85. Slončík (Fantiš) – 45+1. Šigut

Karty:   56. Vukadinović (ZLN), 90+3. Rakovan (ZLN) – 76. Osmančík (CEB), 78. P. Hellebrand (CEB)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 5:3. Rohy: 10:4. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 16:18.
    FC Zlín: Rakovan – Cedidla (46. Reiter), Didiba, Simerský (C), Pidro (46. Vukadinović) – Janetzký, J. Kolář – Fantiš, Tkáč (67. Slončík), Čelůstka (84. Kovinić) – F. Žák (67. E. Ndiaye).
    Náhradníci: Bachůrek – Bartošák, Y. Dramé, Bužek.

SK Dynamo Č. Budějovice: Janáček – Sladký, Nikl, Králik (C), Trummer – J. Hora I, Šigut (89. V. Hora) – Skalák (62. P. Hellebrand), Čermák (89. Broukal), Alli (75. Osmančík) – Adediran (62. Ondrášek).
    Náhradníci: Šípoš – Suchan.

Rozhodca: Všetečka – Podaný, Leška