Feyenoord – Lazio 1:0 (kon.) | Karabach – Freiburg 1:1 (kon.) | Midtjylland – Sturm Graz 2:0 (kon.)
Monaco – CZ Belehrad 4:1 (kon.) | Olympiakos – Nantes 0:2 (kon.) | Sociedad – Manchester United 0:1 (kon.)
Tiraspol – Omonia Nikózia 1:0 (kon.) | Trabzonspor – Ferencvároš 1:0 (kon.) | Arsenal – Zürich 1:0 (kon.)
AS Rím – Razgrad 3:1 (kon.) | Real Betis – Helsinki 3:0 (kon.) | Bodö/Glimt – Eindhoven 1:2 (kon.)
Braga – Malmö 2:1 (kon.) | D.Kyjev – Fenerbahce 0:2 (kon.) | Rennes – Larnaca 1:1 (kon.)
St.Gilloise – Union Berlín 0:1 (kon.)
Stade Rennes
1:1 (1:0)
AEK Larnaca
cz Štvrtok 03.11.2022, 21:00 • Roazhon Park, Rennes • Európska liga • Skupina B

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 1:2. Střely mimo: 8:4. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 9:12. (23:05:05)

V 2. poločase se trefili pouze hosté, konkrétně to byl Rafael Lopes, který dostal míč do sítě po velkém zaváhání celé domácí obrany asi 3 minuty po svém příchodu na hřiště. Jinak jsem toho moc zajímavého neviděli, za zmínku snad stojí pouze šance Arnauda Kalimuenda, který v 67. minutě z malého vápna neprostřelil blok.

Tato remíza uzavírá působení obou celků ve skupině B Evropské ligy UEFA, Rennes končí s dvanácti body druhé za Fenerbahce, které zvítězilo nad Dynamem Kyjev. Celek z Francie tak čeká předkolo play-off této soutěže, zahraje si proti některému týmu z 3. místa základní skupiny Ligy mistrů.
    Larnaka končí s pěti body třetí a propadá se tak do předkola play-off Evropské konferenční ligy, zahraje si proti celku, který skončil druhý v základní skupině této soutěže.

90+6

90+5
    Poslední nebezpečí v podobě centru zleva bylo odvráceno, následoval faul jednoho z domácích hráčů, zápas pomalu končí.

90+4
    Flavien Tait byl publikem vyzýván ke střele, provedení jeho pokusu o ohrožení branky ale bylo špatné.

90+3
    Roh domácích se sice odrazil před prázdnou branku, tam ale číhala pouze hlava jednoho z hostujících obránců.

90+2
    Střídání v týmu AEK Larnaka FC:
    ze hřiště odchází Victor Olatunji, přichází Henry Bates Andreou.

90
    V druhém poločase se bude nastavovat 5 minut.

89
    Ofsajd hostů.

88
    ze hřiště odchází Ádám Gyurcsó, přichází Nikos Englezou,
    ze hřiště odchází Gus Ledes, přichází Mikel González.

85
    Domácí pokračovali ihned ve hře a dokonce skórovali, rozhodčí ale už dávno přerušil hru a vrátil míč zpátky, následný centr z přímého kopu skončil v rukavicích Piriće.

85
    Žlutá karta pro tým AEK Larnaka FC (Roberto Rosales).

83
    Jeremy Doku pokračuje ve hře a nyní se snažil odcentrovat, nikoho ze spoluhráčů ale nenašel.

81
    Jeremy Doku je v problémech, asi bude muset být ošetřen.

81
    Flavien Tait teď nepropálil z dobré pozice obranou zeď domácích.

80
    Další závar v domácím vápně domácí zvládli jen s velkými problémy.

79
    Sny o 1. místu pro Rennes se tak rychle rozpadají.
    76. Rafael LOPES - 1:1

76
    Obrana Rennes zaváhala a je ihned potrestána! První pálil ze skvělé pozice Ádám Gyurcsó, jeho střelu vyrazil Alemdar pouze k RAFAELU LOPEZOVI, který už pouze uklidil míč do poloodkryté klece.