Feyenoord – Lazio 1:0 (kon.) | Karabach – Freiburg 1:1 (kon.) | Midtjylland – Sturm Graz 2:0 (kon.)
Monaco – CZ Belehrad 4:1 (kon.) | Olympiakos – Nantes 0:2 (kon.) | Sociedad – Manchester United 0:1 (kon.)
Tiraspol – Omonia Nikózia 1:0 (kon.) | Trabzonspor – Ferencvároš 1:0 (kon.) | Arsenal – Zürich 1:0 (kon.)
AS Rím – Razgrad 3:1 (kon.) | Real Betis – Helsinki 3:0 (kon.) | Bodö/Glimt – Eindhoven 1:2 (kon.)
Braga – Malmö 2:1 (kon.) | D.Kyjev – Fenerbahce 0:2 (kon.) | Rennes – Larnaca 1:1 (kon.)
St.Gilloise – Union Berlín 0:1 (kon.)
FK Dynamo Kyjev
0:2 (0:2)
Fenerbahce SK
cz Štvrtok 03.11.2022, 21:00 • NSC Olimpijskij, Kyjev • Európska liga • Skupina B

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 0:5. Střely mimo: 3:3. Rohy: 2:5. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 20:20. (22:56:56)

Fenerbahce zaslouženě porazilo na neutrální půdě v Krakově Dynamo Kyjev 2:0. Druhý poločas se nesl v podobném duchu jako ten první. Fenerbahce mělo míč častěji pod kontrolou a Dynamo k ničemu nepouštělo. Narozdíl od první půle, kdy se prosadili Arda Güler a Willian Arão, jsme však gól neviděli. V 68. minutě obdržel druhou žlutou kartu Illja Zabarnyj, domácí tedy dohrávali zápas v deseti.
    Turecký celek vítězí ve skupině B se 14 body a zahraje si osmifinále Evropské ligy. Na druhém místě skončilo Rennes, jež dnes remizovalo s Larnacou. Dynamo zůstalo s jedním bodem poslední a s poháry se loučí.

90+6

90+5
    Žlutou kartu obdržel İrfan Can Kahveci.

90+5
    Po něm bude následovat ještě přímý kop po faulu asi metr za vápnem. Zápas se tedy ještě asi o minutu protáhne.

90+4
    Ještě uvidíme jeden rohový kop hostujícího týmu.

90+3
    Míč si bere Altay Bayindir, který ale s rozehrávkou rozhodně nijak nespěchá.

90+2
    Po faulu Kadiogla rozehrál přímý kop Kabajev. Došlo ale k útočnému faulu od jednoho z hráčů Dynama.

90
    Nastaveny byly 4 minuty.

89
    Emre Mor se hodně zlobil na sudího, který mu odpískal faul. Dostává tedy naprosto zbytečnou žlutou kartu.

87
    Samba Diallo o sobě dal hned po svém příchodu na hřiště vědět. Zkoušel akrobatické zakončení, trefil však přesně místo, kde stál Bayindir. I kdyby byl přesnější, jednalo by se nejspíš o ofsajd.

86
    Střídání v týmu Dynamo Kyjev:
    odchází Viktor Cygankov, přichází Samba Diallo.

86
    Kadioglu opět v akci, tentokrát se však provinil útočným faulem na Popova.

84
    Ferdi Kadioglu vystřelil z úhlu, bránu však minul.

81
    Vladyslav Vanat si zaběhl za obranu, byl ale v ofsajdu.

80
    Serhij Sydorčuk byl pod tlakem dvou protihráčů a s míčem se dostal až do autu.

79
    Střídání v týmu Fenerbahce:
    odchází Lincoln, přichází Ezgjan Alioski.

77
    Lincoln ale nebude moct pokračovat ve hře. Signalizuje, že chce střídat.

76
    Lincoln znovu na zemi, tentokrát mu však rozhodčí ukazuje, že tohle pískat nebude.