Feyenoord – Lazio 1:0 (kon.) | Karabach – Freiburg 1:1 (kon.) | Midtjylland – Sturm Graz 2:0 (kon.)
Monaco – CZ Belehrad 4:1 (kon.) | Olympiakos – Nantes 0:2 (kon.) | Sociedad – Manchester United 0:1 (kon.)
Tiraspol – Omonia Nikózia 1:0 (kon.) | Trabzonspor – Ferencvároš 1:0 (kon.) | Arsenal – Zürich 1:0 (kon.)
AS Rím – Razgrad 3:1 (kon.) | Real Betis – Helsinki 3:0 (kon.) | Bodö/Glimt – Eindhoven 1:2 (kon.)
Braga – Malmö 2:1 (kon.) | D.Kyjev – Fenerbahce 0:2 (kon.) | Rennes – Larnaca 1:1 (kon.)
St.Gilloise – Union Berlín 0:1 (kon.)
Sporting Braga
2:1 (1:0)
Malmö FF
cz Štvrtok 03.11.2022, 21:00 • Estádio AXA, Braga (kapacita: 30.286 diváků) • Európska liga • Skupina D

K vzhledem výhře Unionu Berlin na belgické půdě 1:0, i přes dnešní výhru míří o pouhé dva body do EKL hráči portugalského týmu SC Braga. (23:11:09)

SC Braga pokračovala ve stejném tempu i během druhého poločasu, byť v něm i hráči Malmö FF ukázali svou fotbalovou tvář a velkou bojovnost.

Toivonen se hlavou neprosadil, což vzápětí potrestal Djalo.
    Hned po rozehrávce v přečíslení mohl třetí branku přidat Gomes, ale Dahlin byl proti!

Třináct minut před koncme se prosadil Thelin a ten samý hráč trefil o chvíli později pouze tyčku! Podobně si vedl Lainez, který třetí branku svého týmu nepřidal a poslal míč pouze do břevna!

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 11:2. Střely mimo: 6:3. Rohy: 7:1. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 15:11.

90+7

90+7
    Faul Larssona na Račiće je poslední věcí, která se v tomto utkání udála.

90+6
    Žlutá karta pro tým SC Braga (Hernani Infande).

90+6
    Infande nedovoleně atakoval velmi aktivního Thelina.

90+5
    Rohový kop Bragy byl ubráněn připraveným soupeřem.

90+4
    Střelecký pokus Banzy v pravou chvíli zablokoval pozičně výtečně postavený Hadžikadunić.

90+3
    Hugo Larssona nedovoleně atakoval faulem Lainez.

90+3
    Sejdiu se ve snaze o vyrovnání ocitl v ofsajdovém postavení.

90+2
    Infande si nedovoleně vyšlápl na Peňu.

90+2
    Rohový kop Bragy skončil zablokovanou střelou Oliveiry jehož obětavě ubránil svým blokem Beijmo.

90+1
    Sejdiu se v osobním souboji náhrádníků střetl s Infandem.

90
    Rozhodčí nastaví dlouhých šest minut, vzhledem k velkému počtu ošetřovaných hráčů ve druhé půle.

90
    Djalo nebyl se svou koncovkou tentokráte úspěšný.

89
    Střídající infande nedokázal svou střelou zaskočit připraveného Dahlina.

88
    Peńa nedovoleně dohrál Račiće a ten si vyžádal lékařské ošetření přímo na hřišti.

87
    Přízemní míč zprava našel přeci jen u vzdálenější tyče zakončujícího Thelina, který svou střelu otřel pouze právě o tyč!