Feyenoord – Lazio 1:0 (kon.) | Karabach – Freiburg 1:1 (kon.) | Midtjylland – Sturm Graz 2:0 (kon.)
Monaco – CZ Belehrad 4:1 (kon.) | Olympiakos – Nantes 0:2 (kon.) | Sociedad – Manchester United 0:1 (kon.)
Tiraspol – Omonia Nikózia 1:0 (kon.) | Trabzonspor – Ferencvároš 1:0 (kon.) | Arsenal – Zürich 1:0 (kon.)
AS Rím – Razgrad 3:1 (kon.) | Real Betis – Helsinki 3:0 (kon.) | Bodö/Glimt – Eindhoven 1:2 (kon.)
Braga – Malmö 2:1 (kon.) | D.Kyjev – Fenerbahce 0:2 (kon.) | Rennes – Larnaca 1:1 (kon.)
St.Gilloise – Union Berlín 0:1 (kon.)
Sheriff Tiraspol
1:0 (0:0)
AC Omonia Nikózia
cz Štvrtok 03.11.2022, 18:45 • Stadionul Zimbru, Kišiněv • Európska liga • Skupina E

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 11:3. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 16:5. (20:45:21)

Velmi dlouho to vypadalo, že žádná branka nepadne. Patnáct minut před koncme jen těsně minula branku soupeře střela Diopa. O pět minut později trefil spojnici tyče s břevnem Bezus! Ani skákavý pokus Papoulise se neujal.

Takže dvě minuty před koncme udeřil a výhru domácím vystřelil Rasheed Ibrahim Akangi. V poslední minutě orazítkoval brankovou konstrukci jeho spoluhráč Badolo.

Šeriff Riraspol si tak i druhým vítězstvím nad kyperským soupeřem pojistil svůj postup do další fáze EKL.

90+5

90+5
    Pslatis se ještě dostal do křížku s protihráčem Badolem.

90+4
    Roman Bezus útočným faulem nedovoleně atakoval brankáře Kovala.

90+3
    Kyabou kvůli vážnějšímu charakteru svého zránění musel být vystřídán.

90+2
    Střídání v týmu FC Šeriff Tiraspol:
    ze hřiště odchází Moussa Kyabou, přichází Heron.

90+2
    Kakoullis ani tímto svým pokusem nedokázal překvapit brankáře Kovala.

90+1
    Dlouho se nehrálo kvůli ošetření jendoho z hráčů Šeriffu Tiraspol.

90
    Rozhodčí nastaví čytři minuty!

90
    Cédric Badolo ozdobil toto utkání třetí trefenou konstrukci branky! 2:1 pro Šeriff Tiraspol.
    88. Rasheed Ibrahim Akanbi - 1:0

88
    Šeriff Tiraspol právě vstřelil branku!
    Zástupci moldavského klubu se přeci jen dočklai vstřelené branky, když po přihrávce od Kyaby skóruje zakončující RASHEED IBRAHIM AKANBI – 1:0! Asistence: Moussa Kyabou.

87
    Násldně se před pokutovým územím dopustil útočného faulu Mouhamed Diop.

87
    Akce Šeriffu skončila velmi špatnou kombinací, ze které jako vítěz vzešel brankář Uzoho.

86
    ze hřiště odchází Pernambuco, přichází Renan Guedes.

85
    Skákavý pokus Papoulise skončil pouze u připraveného brankáře Maxyma Kovala!

83
    Konec utkání stejně jako většina jeho průběhu se odehrává v bojovném duchu což dokazuje souboj Badola s Kitsosem.