Feyenoord – Lazio 1:0 (kon.) | Karabach – Freiburg 1:1 (kon.) | Midtjylland – Sturm Graz 2:0 (kon.)
Monaco – CZ Belehrad 4:1 (kon.) | Olympiakos – Nantes 0:2 (kon.) | Sociedad – Manchester United 0:1 (kon.)
Tiraspol – Omonia Nikózia 1:0 (kon.) | Trabzonspor – Ferencvároš 1:0 (kon.) | Arsenal – Zürich 1:0 (kon.)
AS Rím – Razgrad 3:1 (kon.) | Real Betis – Helsinki 3:0 (kon.) | Bodö/Glimt – Eindhoven 1:2 (kon.)
Braga – Malmö 2:1 (kon.) | D.Kyjev – Fenerbahce 0:2 (kon.) | Rennes – Larnaca 1:1 (kon.)
St.Gilloise – Union Berlín 0:1 (kon.)
FK Karabach
1:1 (0:1)
SC Freiburg
cz Štvrtok 03.11.2022, 18:45 • Tofig Bahramov Stadium, Baku • Európska liga • Skupina G

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek dne a někdy zase u onlajnu na počtenou! (20:48:14)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 3:3. Rohy: 9:1. Ofsajdy: 6:3. Fauly: 13:13.

Je konec! Sledovali jsme nesmírně dramatickou druhou půli, ve které rozhodně nebyla nouze o emoce. Krátce po jejím začátku upadl ve vápně Marko Vešović a vypadalo to, že se bude pískat penalta. Ta se ale po zásahu VARu a předcházejícímu ofsajdu nakonec odvolala. Právě tento hráč dal navíc i branku jen o pár minut později, jenže i tu odvolal VAR z důvodu ofsajdového provinění. A pak přišel hřebíček do domácí rakve. Kevin Medina předvedl ostrý zákrok, po kterém sice původně viděl jen žlutou kartu, ale po dalším (správném) zásahu VARu mu byla zrušena a uviděl rovnou červenou. Kevin Schade navíc musel po tomto zákroku střídat. Karabach se ale nevzdával a v druhé nastavené minutě se mu povedlo srovnat, když hlavičkou zakončoval do prázdné Owusu. Na nic víc už ale neměli domácí síly.

Pro Karabach tak cesta Evropou končí, jelikož Nantes vyhrálo a posunulo se v tabulce před ázerbajdžánský celek. Naopak Freiburg bude pokračovat v Evropské lize, jelikož celkem suverénně ovládl tabulky skupiny G.

90+8

90+6
    Nastavený čas se nám pomalu ale jistě začíná blížit ke svému konci. Karabach hraje vabank, avšak u míče se nachází hostující celek daleko od své brány.

90+5
    Domácí celek se nevzdává a tlačí svého soupeře, přestože hraje v deseti lidech. Nyní ale přišel nepřesný pas a autové vhazování vybojoval německý celek.

90+3
    Žlutá karta pro tým FK Karabach (Júlio Romão).
    90+2. OWUSU - 1:1

90+2
    FK Karabach právě vstřelil branku! Na drama je zaděláno hodně rychle, domácí se ve druhé nastavené minutě totiž trefují! Svou již několikátou šanci využil OWUSU, který po centru Bajramova uklízel míč hlavou do prázdné brány. Noah Atubolu totiž míč podskočil.

90+1
    Čeká nás ještě pořádná porce minut, konkrétně sedm. Povede se Karabachu ještě zdramatizovat utkání? Pro postup do další fáze musí vyhrát.

90
    Nastavovat se bude sedm minut!

88
    Střídání v týmu FK Karabach:
    ze hřiště odchází Cafargulijev, přichází Tural Bajramov,
    ze hřiště odchází Marko Janković, přichází Júlio Romão,
    ze hřiště odchází Vešović, přichází Abbas Husejnov.

87
    ze hřiště odchází Almeida, přichází Musa Gurbanli.

87
    Marko Vešović se nyní ale úplně zbytečně opřel do jednoho ze soupeřů, čímž připravil svůj tým o rohový kop. Sudí totiž jeho postrčení označil jako faul.

86
    A pozor, jedna aktuální zpráva! Nantes se prosadilo v řeckém Olympiakosu a v tuto chvíli postupuje francouzský celek. Karabach musí vyhrát za tři body!

85
    Domácí fotbalisté znovu napadají hodně vysoko, ovšem k zisku balónu to nevedlo. Hosté si dokázali bez větších problémů poradit a drží míč na svých kopačkách.

84
    Střídání v týmu SC Freiburg:
    ze hřiště odchází Lucas Höler, přichází Vincenzo Grifo.

83
    A mohlo být definitivně rozhodnuto! Hráč hostí totiž pelášil ze strany sám na gólmana. Lucas Höler byl ale v ofsajdu, takže veškeré vzrušení bylo předčasné.

82
    Hráči v tmavých dresech vybojovali rohový kop, ale míč se během chvilky dostal až na polovinu hřiště.