Başakşehir – Hearts 3:1 (kon.) | RFS Riga – Fiorentina 0:3 (kon.) | Alkmaar – Dnipro-1 2:1 (kon.)
Limassol – Vaduz 1:0 (kon.) | Gent – Molde 4:0 (kon.) | Djurgården – Shamrock 1:0 (kon.)
Kluž – FC Ballkani 1:0 (kon.) | Slavia – Sivasspor 1:1 (kon.) | Pjunik – Bazilej 1:2 (kon.)
Žalgiris Vilnius – Slovan Bratislava sk 1:2 (kon.) | Silkeborg – Anderlecht 0:2 (kon.) | FCSB – West Ham 0:3 (kon.)
Be'er Sheva – Austria 4:0 (kon.) | Lech Poznań – Villarreal 3:0 (kon.) | Kolín nad Rýnom – Nice 2:2 (kon.)
Partizan – Slovácko 1:1 (kon.)
Partizan Belehrad
1:1 (1:0)
1.FC Slovácko
cz Štvrtok 03.11.2022, 21:00 • Stadion Partizana, Bělehrad • Európska konferenčná liga • Skupina D

Ode mne je to dnes vše. Budu se těšit při dalším přenosu.
    Hezký večer. (23:07:21)

Statistiky z dnešního utkání:

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 6:3. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 10:11.

Skončilo nám poslední utkání ve skupině. Slovácko si z Bělehradu odváží bod za remízu 1:1. Dalo by se říct, že Slovácko si za dnešní výkon zasloužilo všechny tři body. Bylo určitě nebezpečnějším týmem.
    Účet dnešního utkání otevřel ve 41. minutě z pokutového kopu Natcho. Na jeho trefu odpovědělo Slovácko v 73. minutě, kdy střelu Tomiče tečoval Mihálik. Slovácko pak mělo ještě další možnosti, které ale bohužel nevyužilo. Partizan hrozil zejména z rohových kopů. Po jednom z nich se vyznamenal Nguyen.
    Partizan si díky remíze udržel druhé místo před Kolínem, který v souběžně hraném utkání dokázal ve druhém poločase vyrovnat na 2:2. Slovácko končí na čtvrtém místě s 5 body.

90+5

90+5
    Přímý volný kop Slovácka žádné nebezpečí nenabídl.

90+4
    Poslední střídání domácího týmu.

90+4
    Marković zastavil ve slibném útoku Havlíka. I v tomto případě je žlutá karta namístě.

90+4
    Urošević neunáší výsledek. Nyní zakopl míč mimo stadion, za což mu sudí Raczkowski ukazuje žlutou kartu.

90+2
    Slovácko už to zkouší dlouhými míči. Po jednom z nich došlo k souboji Vujačiće a Mihálika, ve kterém Vujačić trefil loktem do obličeje Mihálika vidí žlutou kartu.

90+1
    Polský sudí přidá ve druhém poločase 5 minut.

90
    Ve velmi dobré pozici byl opět Mihálik, jehož střela branku netrefila.

88
    Partizan zkouší oživit hru střídáním.

88
    Traoré nyní musil hasit protiútok Slovácka a po zásluze vidí žlutou kartu.
    88. Výborný zákrok Nguyena

88
    Výborný zákrok předvedl Nguyen, který zneškodnil hlavičku z velmi dobré pozice.

87
    Do hry přichází další útočník. Slovácko si chce z Bělehradu odvézt tři body!

86
    Urošević vyslal povedený centr do vápna. Natchovi střela ale vůbec nesedla.
    84. Tomičova hlavička jen těsně minula domácí branku

84
    Další velká šance Slovácka. Na Kalabiškův centr si na zadní tyči naskočil Tomič. Tomič mířil do protipohybu brankáře, bohužel však branku přestřelil.