Salernitana – Sassuolo 2:2 (kon.) | Spezia – Cagliari 2:0 (kon.) | Sampdoria – Juventus 1:3 (kon.)
AC Miláno – Empoli 1:0 (kon.)
US Salernitana 1919
2:2 (1:2)
U.S. Sassuolo Calcio
cz Sobota 12.03.2022, 15:00 • Stadio Arechi, Salerno • Talianska Seria A • 29. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (16:59:04)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 3:4. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 8:9.

Je konec. Salernitana remizovala se Sassuolem 2:2.
    Do zápasu ovšem domácí vstoupili velmi aktivně a už v 8. minutě se prosadil Bonazzoli. Následně bylo Salerno lepším týmem, ovšem do momentu, než ve 20. minutě vůbec z první šance hostů skóroval Scamacca. Následně se Sassuolo dostalo do zápasu a ve 30. minutě otočil vývoj Traoré.
    V 59. minutě přišel velký problém pro hosty, jelikož Raspdarodi uviděl během tří minut dvě žluté karty a hosté šli do deseti. V 68. minutě mohli hosté zvýšit náskok, ale Sepe vyrazil hlavičku soupeře. V 77. minutě napálil Frattesi horní tyč a jelikož Sassuolo nevytěžilo z šancí třetí branku, tak přišlo srovnáno v 81. minutě po hlavičce Djuriče. Následně se ke konci zápasu dostal Bonazzoli do dvou velkých šancí, ale ani jedna neskončila gólem!
    Salernitana remizovala se Sassuolem 2:2.

90+4
    90+4. Bonazzoli nedokázal prostřelit Consigliho!

90+4
    Znovu se Federico Bonazzoli dostal do velké šance, když měl akorát přichystaný míč pro střelu, ale jeho ránu vyrazil Andrea Consigli!

90+4
    Diego Perotti se nedostal po levé straně přes obránce, který skvěle vybojoval balón.

90+3
    Další pokus ze strany domácích letěl vysoce nad svatyni soupeře.

90+2
    Luigi Sepe musel zasahovat proti tvrdé střele Giorgose Kyriakopoulose z levé strany a následuje autové vhazování Sassuola.

90
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty navíc.
    90. Bonazzoli pálil těsně nad!

90
    Federico Bonazzoli se mohl stát hrdinou, ale jeho rána z kroku letěla pouze těsně nad horní tyč!

90
    Maximu Lópezovi došly nervy a odkopl nesportovně míč, za což uviděl žlutou kartu.

90
    Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Davide Frattesi, přichází Abdou Harroui.

89
    Diego Perotti se diví, ale podle sudího se dopustil faulu na Defrela.

88
    Domácí se snaží vytěžit svůj tlak a početní výhodu ve výhru, ale ani další rohový kop jim v tom nepomůže.

86
    Sassuolo si ale nedokázalo opět vypracovat nic nebezpečného a dopředu může jít Salerno.

Michal Raška

Góly: 8. Bonazzoli, 81. Djurić (Zortea) – 20. Scamacca (Kyriakopoulos), 30. Traorè

Karty:   62. Ruggeri (SAI), 79. Ranieri (SAI) – 13. D. Berardi (SAS), 57. Raspadori (SAS), 90. Maxime López (SAS)   59. Raspadori (SAS)

US Salernitana 1919: Sepe – Veseli (46. Zortea), Gyömbér, Fazio, Ruggeri (69. Ranieri) – L. Coulibaly, Éderson (31. Radovanović) – Kastanos (46. Perotti), Djurić (C), Verdi (69. Mousset) – Bonazzoli.
    Náhradníci: Belec – M. Coulibaly, Bohinen, Dragusin, Gagliolo, Mikael, Mousset, Obi, Perotti, Radovanović, Zortea, Ranieri.

Tréner: Davide Nicola

U.S. Sassuolo Calcio: Consigli – Müldür, Chiricheş (46. Ruan), G. M. Ferrari (C), Kyriakopoulos – Frattesi (90. Harroui), Maxime López – D. Berardi (79. K. Ayhan), Raspadori, Traorè (79. Henrique) – Scamacca (69. Defrel).
    Náhradníci: Pegolo, Zacchi – K. Ayhan, Konradsen Ceïde, Ciervo, Defrel, Harroui, Magnanelli, Henrique, Oddei, Peluso, Ruan.

Tréner: Alessio Dionisi

Rozhodca: Massimi – Vivenzi, Ranghetti