Freiburg – Wolfsburg 3:2 (kon.) | Hoffenheim – Bayern 1:1 (kon.) | Union Berlín – Stuttgart 1:1 (kon.)
Mönchengladbach – Hertha 2:0 (kon.)
Borussia Mönchengladbach
2:0 (1:0)
Hertha BSC
cz Sobota 12.03.2022, 18:30 • Borussia-Park, Mönchengladbach • Nemecká Bundesliga • 26. kolo

Z mé strany je to dnes vše, s přáním hezkého zbytku sobotního večera se s vámi loučím, na shledanou. (20:29:13)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 7:9. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 7:17.

Je dobojováno. Druhý poločas dopadl co se týče vstřelených gólů identicky jako ten první. Mönchengladbach navýšil své vedení v 59. minutě zásluhou Matthiase Gintera. Naopak Herthě se v tomto zápase nepodařilo vstřelil gól a do hlavního města tak budou odjíždět s nulou. Hertha navíc prohrála páté ligové utkání v řadě a v tabulce spadla na sedmnáctou příčku. Mönchengladbach se dnešní výhrou přiblížil dvanáctému Wolfsburgu na rozdíl jednoho bodu.

90+6

90+4
    Hostům je navíc odpískán útočný faul a nyní už můžeme říct, že tento zápas vyhraje Gladbach.

90+3
    Richter vypálil z velké vzdálenosti, jeho střela minula levou tyč.

90+2
    Domácí to dělají opravdu skvěle. Hertha se za dvě minuty nastavení k ničemu nedostala.