Levante – Espanyol 1:1 (kon.) | Granada – Elche 0:1 (kon.) | Villarreal – Vigo 1:0 (kon.)
Getafe – Valencia 0:0 (kon.)
Getafe CF
0:0 (0:0)
Valencia CF
cz Sobota 12.03.2022, 21:00 • Coliseum Alfonso Pérez, Madrid-Getafe • Španielska LaLiga • 28. kolo

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 6:0. Střely mimo: 6:6. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 20:22. (23:05:38)

Zasloužená remíza se zrodila v nepříliš líbivém zápase bez vyložených šancí. Domácí se sice radovali z gólu po 70 minutách hry, ale radost jim brzy zkazil videorozhodčí, který při kuriózním zásahu po odkopu hostujícího brankáře postřehl útočníkovu ruku. Valencia za celý zápas přímo neohrozila Soriu, na druhé straně čelil Mamardašvili šesti střelám, ale sotva jde o nějaké hovořit jako o gólové.
    Getafe bez Jakuba Jankta, který proseděl zápas na lavičce, nevyhrálo popáté v řadě, naopak Valencia potřetí neinkasovala.

90+9

90+8
    Kdepak, takhle to nepůjde. Soria vyboxoval míč daleko pryč z pokutového území. Odněkud z půli cesty mezi velkým vápnem a středovým kruhem se do něj opřel Dimitri Foulquier a posílá míč vysoko na tribunu.

90+8
    Změní Valencia osud utkání z rohového kopu v předposlední minutě nastavení? Rozhodčí ještě před rozehrávkou umravňuje postrkávající se hráče v šestnáctce.

90+6
    Po krátkém rohu Getafe hlavičkuje Stefan Mitrović křížně vedle brány.

90+5
    Žlutou kartu dostává o půl minuty později za faul na Iglesiase u rohového praporku také Hélder Costa (Valencia CF).

90+5
    Žlutou kartu dostává Mathias Olivera (Getafe CF). Rozhodčí trestá strkanici po odpískání.

90+5
    Žlutou kartu dostává Dimitri Foulquier (Valencia CF).

90+3
    Při náběhu na standardku však domácí soupeře šikovně vystavili do ofsajdu.

90+2
    Žlutou kartu dostává Nemanja Maksimović (Getafe CF) za zásah do kotníku kapitána hostů Solera.

90+1
    Nastavuje se 9 minut!

90+1
    Hned trojnásobná změna v sestavě Valencie: ze hřiště odcházejí Gonçalo Guedes, Hugo Guillamón a Gonçalo Guedes, naopak nastavený čas stráví na hřišti Marcos André Mendonça, Uroš Račić a Hélder Costa.

90
    Giorgi Mamardašvili si s trestným kopem snadno poradil.

89
    Nedovoleně byl zastaven průnik domácího Villara, pro kterého to bylo vysvobození, protože by se s míčem brzy dostal do slepé uličky.

88
    Dnešní utkání sleduje 10 349 diváků.

87
    Žlutou kartu dostává Ilaix Moriba (Valencia CF).

87
    Přetažený křížný pas vracel hlavou do ohně Foulquier, domácí obrana si však v dostatečném počtu poradila.