Púchov – Slovan Bratislava U21 4:3 (kon.) | Podbrezová – B. Bystrica 2:0 (kon.) | Košice – Rohožník 4:0 (kon.)
Košice – Námestovo 0:0 (18:00)
FK Železiarne Podbrezová
2:0 (1:0)
MFK Dukla Banská Bystrica
Piatok 25.02.2022, 18:00 • Zelpo Aréna • MONACObet liga • 18. kolo

Dobojované. Jesenný majster z Podbrezovej si tri body ustrážil a po dobrom výkone zdolal rivala z Banskej Bystrice. Domáci mali viac z hry a hoci Dukla po prestávke zvýšila obrátky, zápas nezdramatizovala. Objektívne musíme povedať, že tri body pre FK sú zaslúžené.
    Od nás je to z Horehronia všetko, prajeme pekný večer. (19:53:10)

90+3

90+3
    V samom závere je tu roh Podbrezovej, ktorý vybojoval Kováčik. Diváci stoja, tlieskajú a spievajú. Je radosť sledovať takúto náladu v dnešnej pochmúrnej dobe.

90+2
    Čas sa kráti. V Zelpo Aréne sa pripravujú oslavy troch bodov. Diváci už odrátavajú záverečné sekundy a pokúšajú sa o mexickú vlnu.

90+1
    Striedanie Podbrezová. Dohral Špyrka, prišiel Breznanik.

90
    Hrať budeme ešte tri minúty.

89
    Ludha vykopáva loptu, o ktorú zvádzajú hráči tvrdý boj. Na trávniku Špyrka, rozhadzuje rukami, ale pokračujeme. Na ťahu Bystrica.

88
    Tento raz leží na hracej ploche Depetris. Hráči diskutujú a my stále nehráme. Vyzerá to tak, že jesenný majster si ustráži všetky body. Ale ešte nepredbiehajme.

87
    Na trávniku Bartoš, ktorý má zrejme kŕče. Momentálne nehráme, Očenáš ukazuje na hodinky, že má čas pod kontrolou.

86
    Domáci stiahnutí pred vlastným vápnom. Hostia sa snažia, sú aktívni, ale šance stále neprichádzajú.

85
    Tak a mohlo byť rozhodnuté. Prakticky z ničoho sa dostal do obrovskej šance Jozef Špyrka, ale z výbornej pozície strelou po zemi netrafil bránu.

84
    Migaľa sa dostal k strele z prvej. Nádejný pokus ale mieril vedľa.

83
    Dukla sa nevie nakopnúť na záverečný tlak. Hra je kúskovaná a táto skutočnosť vyhovuje domácim.

82
    Za potlesku tribún odchádza Galčík, nahradil ho Grešák.

82
    Domáci poriadne pritvrdili. Pavúk úplne zbytočne fauloval Migaľu a vidí žltú kartu.

81
    Krásny súboj Kováčika so Záhumenským. Obaja hráči išli do toho naplno, napokon lopta pre hostí.

80
    Železiari sa ešte viac stiahli, záverečné minúty sa budú zrejme variť v defenzíve. Čakať budú predovšetkým na brejky.

79
    Záverečné minúty ešte sľubujú veľkú drámu. Využije tím zo Štiavničiek presilovku? Má na to ešte takmer 15 minút aj s nastavením.