Southampton – Norwich 2:0 (kon.)
Southampton FC
2:0 (1:0)
Norwich City
cz Piatok 25.02.2022, 21:00 • St. Mary's Stadium, Southampton • Anglická Premier League • 27. kolo

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 10:0. Střely mimo: 12:3. Rohy: 13:6. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 12:9. (22:55:42)

Fotbalisté Southamptonu jednoznačně přehráli poslední Norwich, který se až na občasné záblesky neustále jen bránil. Bezbrankové skóre udržel 35 minut, než z kuriózní dorážky vsedě protlačil míč za brankovou čáru Adams. Druhá půle nabídla ještě méně šancí a uklidnění pro domácí přišlo po třináctém a posledním rohu v samém závěru.
    Norwich potřetí za sebou prohrál a zůstává na dně tabulky, Southampton si prodloužil domácí sérii bez porážky na deset zápasů.

90+3

90+3
    Zápas se už jen dohrává, nováček nemá síly na zázrak. Pukkiho centr se stáčí za bránu Southamptonu.

90+2
    Střídání v týmu Southampton FC: ze hřiště odchází Stuart Armstrong, přichází Moussa Djenepo.

90+1
    Dnešní utkání sleduje 31 182 diváků.

90
    Nastavují se 3 minuty.

90
    Žlutou kartu dostává Brandon Williams (Norwich City).
    88. Oriol ROMEU - 2:0

88
    Southampton právě vstřelil branku!
    Po následném rohu si počkal na velkém vápně nikým nepovšimnutý ORIOL ROMEU na nedůrazně odhlavičkovaný míč a nádhernou dělovkou naplno napnul síť. Je zřejmě rozhodnuto!

87
    Stuart Armstrong křížnou přihrávkou do běhu krásně uvolnil Elyounoussiho, který z mírného úhlu pálí přímo do brankáře.

86
    Hosté vědí, že mohou z jedné podařené střely zvrátit osud utkání. Přibližně na minutu teď domácí mužstvo zatlačili, celou akci ukončil Lees-Melou nepřesnou křížnou střelou po zemi.

84
    Nesprávně nařízený trestný kop poslal James Ward-Prowse z 25 metrů přes zeď jen těsně nad břevno.

84
    Střídání v týmu Southampton FC: ze hřiště odchází Che Adams, přichází Shane Long.

83
    Kenny McLean marně vyzývá simulujícího Adamse, aby odvolal trestný kop.

82
    James Ward-Prowse zakroutil Livramentovu zpětnou přihrávku okamžitě na zadní tyč, tam se hosté ubránili.

81
    Střídání v týmu Norwich City: ze hřiště odchází Billy Gilmour, přichází Kieran Dowell.

81
    Střídání v týmu Southampton FC: ze hřiště odchází Armando Broja, přichází Jack Stephens.