Hoffenheim – Stuttgart 2:1 (kon.)
TSG 1899 Hoffenheim
2:1 (0:0)
VfB Stuttgart
cz Piatok 25.02.2022, 20:30 • PreZero Arena (Sinsheim) • Nemecká Bundesliga • 24. kolo

Domácí Hoffenheim zásluhou Baumgartnera dokázal během pěti minut otočit vývoj utkání na svou stranu a zásluhou vítězí.

90+6
    Běží poslední minuta nastavení a zdá se, že si Hoffenheim těsné vedení už pohlídá.

90+4
    Oliver Baumann si pohlídal hlavičku po odehraném rohovém kopu a s rozehrávkou nikam nepospíchá.

90+2
    Stuttgart na nic nečeká a okamžitě přechází do ofenzívy. Na hranici vápna skončily tři střelecké pokusy zablokované.

90
    Hoffenheim právě vstřelil branku!
    Domácí během pěti minut otáčí vývoj utkání na svou stranu! Jacob Bruun Larsen centrem našel přímo na pokutové značce zcela osamoceného CHRISTOPHA BAUMGARTNERA, který si zastavil míč a napálil jej do středu branky.

89
    Přímý kop rozehráli hosté na pravou část pokutového území, odkud pálil Endo na vzdálenější tyč.

86
    Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Umar Marmúš, přichází Erik Thommy.

85
    Domácí z ničeho nic srovnávají! CHRISTOPH BAUMGARTNER to vzal na sebe a poté co si udělal prostor na pravém křídle senzačně vyslal míč na vzálenější tyč.

85
    Philipp Förster přesprintoval individuálně celé hřiště a v pokutovém území šel k zemi. Ovšem vlastní zásluhou.

84
    Umar Marmúš naletěl do domácího Sebastiana Rudyho, kterého ještě osočil Tiago Tomás.

82
    S končící dvaaosmdesátou minutou si domácí znova nepřesně přihrávají a Stuttgart bude vhazovat míč do pole.

81
    Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Georginio Rutter, přichází Jacob Bruun Larsen.

81
    Žlutou kartu dostává Waldemar Anton (VfB Stuttgart).

80
    Atakan Karazor založil protiakci po ubráněném útoku Hoffenheimu, ale po dlouhé přihrávce skončil míč v autu.

77
    Florian Grillitsch byl po odehrání míče doslova zahozen do reklamních barelů vedle střídaček.

75
    Již devátý rohový kop domácích, ale ani tentokrát se svěřenci Hoffenheimu nedostali do gólové příležitosti.

74
    Domácí kombinují pomalu a jistě k brance soupeře.

73
    Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Pascal Stenzel, přichází Roberto Massimo.

Lukáš Ureš

Góly: 85. Baumgartner, 90. Baumgartner (Bruun Larsen) – 58. Endo (Kalajdžić)

Karty:   16. Geiger (HOF), 32. Baumgartner (HOF), 45+4. Hübner (HOF) – 81. W. Anton (STU)

Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 12:9. Rohy: 9:3. Ofsajdy: 3:4. Fauly: 14:13.
    TSG 1899 Hoffenheim: Baumann – Hübner, Grillitsch, S. Posch – Raum, Geiger (55. Rudy), Baumgartner, Kadeřábek (70. Dabbur) – Kramarić, Rutter (81. Bruun Larsen) – Bebou (70. Stiller).
    Náhradníci: Philipp – Akpoguma, Bruun Larsen, Dabbur, Che, K. Adams, Rudy, Samassékou, Stiller.

VfB Stuttgart: F. Müller – Stenzel (73. Massimo), Mavropanos, W. Anton, Ito – Marmúš (86. Thommy), Endo, Karazor, Mangala (38. Förster), Führich (46. Kalajdžić) – Tomás.
    Náhradníci: Bredlow – N. Ahamada, Beyaz, Egloff, Förster, Kalajdžić, Massimo, Mola, Thommy.