AC Miláno – Udinese 1:1 (kon.) | CFC Janov – Inter 0:0 (kon.)
AC Miláno
1:1 (1:0)
Udinese Calcio
cz Piatok 25.02.2022, 18:45 • Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst) • Talianska Seria A • 27. kolo

To je ode mne pro dnešek všechno. Děkuji vám za pozornost a u dalšího textového přenosu se těším na počtenou! (20:52:46)

Máme za sebou duel italské Serie A, ve kterém AC Milán překvapivě ztratilo dva body za remízu s Udinese Calcio. Do vedení se v prvním poločasu zásluhou Rafaela Leãa dostal domácí tým. Ve druhém poločasu Udinese vstoupilo živěji a odměnou jim byl vyrovnávací gól Destiny Udogieo. Remízový stav vydržel až do závěrečného hvizdu. Pokud bude chtít AC Milán dosáhnout na vytoužený titul, bude muset začít opět vyhrávat.

Držení míče: 62 % : 38 %.
    Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 2:4. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 3:4. Fauly: 13:17.

90+6

90+5
    Žlutou kartu dostává Rafael Leão (AC Milán).

90+5
    AC spěchá, ale zbývá poslední minuta. Dlouhý nákop odhlavičkoval Nahuel Molina.
    90+4. Střela Deulofeua.

90+4
    Gerard Deulofeu se v závěru utkání dostal k zakončení. Jeho tvrdou střelu k pravé tyči dokázal Mike Maignan vytěsnit na roh.

90+3
    Isaac Success si šikovně vykoledoval faul a Udinese sbírá cenné sekundy.

90+2
    Odražený míč po dlouhém nákopu ukořistil Sandro Tonali. Alexis Saelemaekers se driblinkem neprobojoval až k zakončení a od něj šel míč do zámezí.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje pět minut.

90
    Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Tolgay Arslan, přichází Mato Jajalo.

90
    Gerard Deulofeu zkušeně zabrzdil protiútok, když viděl, že proti přesile by neměl šanci a vybojoval alespoň autové vhazování.

89
    Mike Maignan předvídal situaci a byl včas ze své svatyně. Dokázal míč odvrátit do bezpečí.

88
    Isaac Success se hbitě obtočil okolo svého obránce. Udinese drží míč na svých kopačkách.

87
    AC Milán se uchyluje k dlouhým nákopům, ale na hřišti už není Olivier Giroud ani žádný vysoký útočník. Obránci Udinese tak mají ulehčenou práci.

86
    Alessio Romagnoli zase hlavičkuje, ale stejně jako předtím. Ze záklonu a do středu branky.

85
    Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Brahim Díaz, přichází Daniel Maldini.