Muži - Kombinácia (zjazd) | Vítěz: A. A. Kilde (NOR) (kon.) | | | Muži - Kombinácia (slalom) | Vítěz: J. Strolz (AUT) (kon.) |
Tlačová konferencia FC ViOn Zlaté Moravce | (kon.) | | | Tlačová konferencia FK Pohronie Žiar nad Hronom | (kon.) |
Tlačová konferencia MŠK Žilina | (kon.) |
Ženy - 5 000 m | Vítěz: I. Schoutenová (NED) (kon.) |
Muži - voľné jazdy | Vítěz: N. Chen (USA) (kon.) |
Ženy - doobedný program | (kon.) | | | Muži - poobedný program | (kon.) |
Ženy - večerný program | (kon.) |
Zmiešané tímy - Akrobatické skoky (Finále) | Vítěz: USA (kon.) |
Ženy - Half pipe (finále) | Vítěz: Ch. Kimová (USA) (kon.) | | | Muži - Snowboardcross (kvalifikácia) | Vítěz: E. Grondin (CAN) (kon.) |
Muži - Snowboardcross (finále) | Vítěz: A. Haemmerle (AUT) (kon.) |
Prehľad udalostí na ZOH Peking 2022 - 7. deň | (kon.) | | | Prehľad udalostí na ZOH Peking 2022 - 8. deň | (kon.) |
Muži - 1. a 2. jazdy | Vítěz: C. Grotheer (GER) (kon.) |
Tímové preteky | (kon.) |
Ženy - 10 km klasicky | Vítěz: T. Johaugová (NOR) (kon.) |
koniec udalosti
Ženy - 5 000 m
Vítěz: I. Schoutenová (NED)
Ku každému repre dresu SVK 2014 vám pribalíme šál! Dres vám zašleme do 3 dní od uhradenia objednávky. www.fanstore.sk.
Karel Jedlička
Konečné pořadí:
1. Irene Schoutenová (NED) 6:43,51 - olympijský rekord
2. Isabelle Weidemannová (CAN) +4,67
3. Martina Sáblíková (CZE) +6,58
4. Francesca Lollobrigidová (ITA) +8,25
5. Ragne Wiklundová (NOR) +12,83
6. Natalja Voroninová (RUS) +13,48
7. Sanne in´t Hofová (NED) +16,26
8. Misaki Ošigiriová (JPN) +17,66
9. Maryna Zujevová (BLR) +19,40
10. Momoka Horikawová (JPN) +23,41
11. Mei Chan (CHN) +24,86
12. Magdalena Czyczczońová (POL) +37,98
Startovní listina:
1. jízda: Momoka Horikawová (JPN) - Maryna Zujevová (BLR)
2. jízda: Mei Chan (CHN) - Magdalena Czysczońová (POL)
3. jízda: Sanne in´t Hofová (NED) - Natalja Voroninová (RUS)
4. jízda: Martina Sáblíková (CZE) - Misaki Ošigiriová (JPN)
5. jízda: Isabelle Weidemannová (CAN) - Ragne Wiklundová (NOR)
6. jízda: Irene Schoutenová (NED) - Francesca Lollobrigidová (ITA)
Výsledky ZOH 2018:
1. Esmee Visserová (NED) 6:50,23
2. Martina Sáblíková (CZE) +1,62
3. Natalja Voroninová (RUS) +3,75
4. Annouk van der Weijdenová (NED) +3,94
5. Ivanie Blondinová (CAN) +9,15
6. Isabelle Weidemannová (CAN) +9,65
Průběžné pořadí Světového poháru:
1. Isabelle Weidemannová (CAN) 205
2. Ragne Wiklundová (NOR) 182
3. Irene Schoutenová (NED) 180
4. Francesca Lollobrigidová (ITA) 180
5. Martina Sáblíková (CZE) 169
6. Joy Beuneová (NED) 142
7. Ivanie Blondinová (CAN) 139
8. Natalja Voroninová (RUS) 132
9. Valerie Maltaisová (CAN) 127
10. Antoinette de Jongová (NED) 126
...
19. Nikola Zdráhalová (CZE) 83
1. Irene Schoutenová (NED) 6:43,51 - olympijský rekord
2. Isabelle Weidemannová (CAN) +4,67
3. Martina Sáblíková (CZE) +6,58
4. Francesca Lollobrigidová (ITA) +8,25
5. Ragne Wiklundová (NOR) +12,83
6. Natalja Voroninová (RUS) +13,48
7. Sanne in´t Hofová (NED) +16,26
8. Misaki Ošigiriová (JPN) +17,66
9. Maryna Zujevová (BLR) +19,40
10. Momoka Horikawová (JPN) +23,41
11. Mei Chan (CHN) +24,86
12. Magdalena Czyczczońová (POL) +37,98
Startovní listina:
1. jízda: Momoka Horikawová (JPN) - Maryna Zujevová (BLR)
2. jízda: Mei Chan (CHN) - Magdalena Czysczońová (POL)
3. jízda: Sanne in´t Hofová (NED) - Natalja Voroninová (RUS)
4. jízda: Martina Sáblíková (CZE) - Misaki Ošigiriová (JPN)
5. jízda: Isabelle Weidemannová (CAN) - Ragne Wiklundová (NOR)
6. jízda: Irene Schoutenová (NED) - Francesca Lollobrigidová (ITA)
Výsledky ZOH 2018:
1. Esmee Visserová (NED) 6:50,23
2. Martina Sáblíková (CZE) +1,62
3. Natalja Voroninová (RUS) +3,75
4. Annouk van der Weijdenová (NED) +3,94
5. Ivanie Blondinová (CAN) +9,15
6. Isabelle Weidemannová (CAN) +9,65
Průběžné pořadí Světového poháru:
1. Isabelle Weidemannová (CAN) 205
2. Ragne Wiklundová (NOR) 182
3. Irene Schoutenová (NED) 180
4. Francesca Lollobrigidová (ITA) 180
5. Martina Sáblíková (CZE) 169
6. Joy Beuneová (NED) 142
7. Ivanie Blondinová (CAN) 139
8. Natalja Voroninová (RUS) 132
9. Valerie Maltaisová (CAN) 127
10. Antoinette de Jongová (NED) 126
...
19. Nikola Zdráhalová (CZE) 83
Francesca Lollobrigidová (ITA) dojela až čtvrtá za Martinou Sáblíkovou.