Muži - Kombinácia (zjazd) | Vítěz: A. A. Kilde (NOR) (kon.) | | | Muži - Kombinácia (slalom) | Vítěz: J. Strolz (AUT) (kon.) |
Tlačová konferencia FC ViOn Zlaté Moravce | (kon.) | | | Tlačová konferencia FK Pohronie Žiar nad Hronom | (kon.) |
Tlačová konferencia MŠK Žilina | (kon.) |
Ženy - 5 000 m | Vítěz: I. Schoutenová (NED) (kon.) |
Muži - voľné jazdy | Vítěz: N. Chen (USA) (kon.) |
Ženy - doobedný program | (kon.) | | | Muži - poobedný program | (kon.) |
Ženy - večerný program | (kon.) |
Zmiešané tímy - Akrobatické skoky (Finále) | Vítěz: USA (kon.) |
Ženy - Half pipe (finále) | Vítěz: Ch. Kimová (USA) (kon.) | | | Muži - Snowboardcross (kvalifikácia) | Vítěz: E. Grondin (CAN) (kon.) |
Muži - Snowboardcross (finále) | Vítěz: A. Haemmerle (AUT) (kon.) |
Prehľad udalostí na ZOH Peking 2022 - 7. deň | (kon.) | | | Prehľad udalostí na ZOH Peking 2022 - 8. deň | (kon.) |
Muži - 1. a 2. jazdy | Vítěz: C. Grotheer (GER) (kon.) |
Tímové preteky | (kon.) |
Ženy - 10 km klasicky | Vítěz: T. Johaugová (NOR) (kon.) |
koniec udalosti
Ženy - Half pipe (finále)
Vítěz: Ch. Kimová (USA)
Jan Vojkůvka
Konečné pořadí
1. Chloe Kimová (USA) 94,00
2. Queralt Castelletová (ESP) 90,25
3. Sena Tomitaová (JPN) 88,25
4. Süe-tchung Cchaj (CHN) 81,25
5. Ruki Tomitaová (JPN) 80,50
6. Elizabeth Hoskingová (CAN) 79,25
7. Berenice Wickiová (SUI) 76,25
8. Liou Ťia-jü (CHN) 73,50
9. Micuki Onoová (JPN) 71,50
10. Brooke Dhondtová (CAN) 66,75
11. Leilani Ettelová (GER) 57,50
12. Čchiou Leng (CHN) 53,75
Výsledky kvalifikace
1. Chloe Kimová (USA) 87,75 Q
2. Micuki Onoová (JPN) 83,75 Q
3. Süe-tchung Cchaj (CHN) 83,25 Q
4. Queralt Castelletová (ESP) 78,75 Q
5. Sena Tomitaová (JPN) 75,75 Q
6. Ruki Tomitaová (JPN) 74,25 Q
7. Liou Ťia-jü (CHN) 72,25 Q
8. Berenice Wickiová (SUI) 71,50 Q
9. Elizabeth Hoskingová (CAN) 70,50 Q
10. Brooke Dhondtová (CAN) 70,00 Q
11. Leilani Ettelová (GER) 68,75 Q
12. Čchiou Leng (CHN) 66,25 Q
...
13. Maddie Mastrová (USA) 65,75
14. Emily Arthurová (AUS) 62,50
15. Kurumi Imaiová (JPN) 54,75
16. Tessa Maudová (USA) 53,50
17. Zoe Kalaposová (USA) 51,75
18. Šárka Pančochová (CZE) 41,75
19. Kamilla Kozubacková (HUN) 35,50
20. Na-joon Leeová (KOR) 34,50
21. Jenise Spiteriová (MLT) 25,25
22. Wu Šao-tchung (CHN) 16,75
1. Chloe Kimová (USA) 94,00
2. Queralt Castelletová (ESP) 90,25
3. Sena Tomitaová (JPN) 88,25
4. Süe-tchung Cchaj (CHN) 81,25
5. Ruki Tomitaová (JPN) 80,50
6. Elizabeth Hoskingová (CAN) 79,25
7. Berenice Wickiová (SUI) 76,25
8. Liou Ťia-jü (CHN) 73,50
9. Micuki Onoová (JPN) 71,50
10. Brooke Dhondtová (CAN) 66,75
11. Leilani Ettelová (GER) 57,50
12. Čchiou Leng (CHN) 53,75
Výsledky kvalifikace
1. Chloe Kimová (USA) 87,75 Q
2. Micuki Onoová (JPN) 83,75 Q
3. Süe-tchung Cchaj (CHN) 83,25 Q
4. Queralt Castelletová (ESP) 78,75 Q
5. Sena Tomitaová (JPN) 75,75 Q
6. Ruki Tomitaová (JPN) 74,25 Q
7. Liou Ťia-jü (CHN) 72,25 Q
8. Berenice Wickiová (SUI) 71,50 Q
9. Elizabeth Hoskingová (CAN) 70,50 Q
10. Brooke Dhondtová (CAN) 70,00 Q
11. Leilani Ettelová (GER) 68,75 Q
12. Čchiou Leng (CHN) 66,25 Q
...
13. Maddie Mastrová (USA) 65,75
14. Emily Arthurová (AUS) 62,50
15. Kurumi Imaiová (JPN) 54,75
16. Tessa Maudová (USA) 53,50
17. Zoe Kalaposová (USA) 51,75
18. Šárka Pančochová (CZE) 41,75
19. Kamilla Kozubacková (HUN) 35,50
20. Na-joon Leeová (KOR) 34,50
21. Jenise Spiteriová (MLT) 25,25
22. Wu Šao-tchung (CHN) 16,75
1. Chloe Kimová (USA) 94,00
2. Queralt Castelletová (ESP) 90,25
3. Sena Tomitaová (JPN) 88,25
4. Süe-tchung Cchaj (CHN) 81,25
5. Ruki Tomitaová (JPN) 80,50
6. Elizabeth Hoskingová (CAN) 79,25
7. Berenice Wickiová (SUI) 76,25
8. Liou Ťia-jü (CHN) 73,50
9. Micuki Onoová (JPN) 71,50
10. Brooke Dhondtová (CAN) 66,75
11. Leilani Ettelová (GER) 57,50
12. Čchiou Leng (CHN) 53,75
Kimová, která dosáhla na známku ve výši 94 bodů, porazila stříbrnou Queralt Castelletovou ze Španělska o 3,75 bodů. Třetí příčku obsadila Japonka Sena Tomitaová.
Šárka Pančochová neprošla kvalifikací a obsadila konečné 18. místo.