Almaty – Karabach 1:2 (kon.) | Flora – Famagusta 2:2 (kon.) | Alkmaar – Kluž 2:0 (kon.)
Gent – Partizan 1:1 (kon.) | Linz – Alaškert 2:0 (kon.) | Lincoln – Slovan Bratislava 1:4 (kon.)
Tel Aviv – Helsinki 3:0 (kon.) | Omonia Nikózia – Bazilej 1:1 (kon.) | Randers – Jablonec 2:2 (kon.)
Zorja Luhansk – CSKA Sofia 2:0 (kon.) | AS Rím – Bodö/Glimt 2:2 (kon.) | Solún – Kodaň 1:2 (kon.)
Rennes – Mura 1:0 (kon.) | Slavia – Haifa 1:0 (kon.) | Tottenham – Arnhem 3:2 (kon.)
Union Berlín – Feyenoord 1:2 (kon.)
FC Kajrat Almaty
1:2 (0:0)
FK Karabach
cz Štvrtok 04.11.2021, 16:30 • Almaty Ortalyk Stadion, Almaty • Európska konferenčná liga • Skupina H

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.

Ve 4. kole skupiny H Evropské konferenční ligy se proti sobě utkají týmy FC Kajrat Almaty a FK Karabach. V prvním zápase šly Almaty na půdě Karabachu do vedení v 19. minutě po brance Kantého. V 79. minutě ale dokázal srovnat Šejdajev a v 90+1. minutě rozhodl o výhře Karabachu Husejnov. Dnes se bude hrát na Almaty Ortalyk Stadionu. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Muntean a jeho asistenti Bodean a Mardari. Úvodní výkop je naplánován na 16:30.
    Kajrat Almaty jsou aktuálně na 3. pozici s 1 body a skóre 3:6. Na postup do tak moc nevypadá, jelikož na 2. místě je se 7 body a skóre 6:2 Karabach.

FC Kajrat Almaty: Pokatilov (C) – Hovhannisjan, Bagnack, Dugalić, Alip, Vorogovskij – Kosović, Góralski, R. Alves – Kante, Vágner Love.
    Náhradníci: Ustimenko – Abiken, Alykulov, Burančiev, Mikanović, Kejler, D. Poljakov, Joao Paulo, Sejdachmet, Šušenačev, Ulšin, Usenov.

FK Karabach: Mahammadalijev – A. Husejnov, Medveděv (C), Medina, T. Bajramov – Garajev, P. Andrade – Kady, Ozobić, Zoubir – Wadji.
    Náhradníci: Ramazanov, Balajev – Ibrahimli, Mammadov, Mustafazade, Gurbanli, Richard Almeida, Šejdajev, Vešović.

Rozhodčí: Muntean – Bodean, Mardari.

1

1
    O úvodní výkop, ve velmi mrazivém počasí, které čítá -15 stupňů, se postaral hostující celek Karabach.

2
    Obrovská šance hostů hned na začátku zápasu! Ibrahima Wadji z pravé strany poslal skvělý míč do vápna, kde ale ve velké šanci přestřelil bránu Abdellah Zoubir!
    2. Zoubir v obrovské šanci selhal!

3
    Kajrat Almaty se tentokrát dostaly dopředu, ovšem nic vážnějšího z toho nebylo.

4
    Znovu se hosté snažili dostat dopředu, ale po levé straně cesta nevedla.

5
    Kevin Medina v hlavičkovém souboji udeřil loktem soupeře do obličeje a uviděl od sudího žlutou kartu.

6
    Kamo Hovhannisjan následně posílal centr z pravé strany do vápna, ale tam byla připravena obrana Karabachu.

8
    Zatím se hraje převážně ve středu hrací plochy. José Kante posléze vybojoval míč v souboji se soupeřem.

9
    Abdellah Zoubir se znovu ocitl ve střelecké příležitosti, když dostal parádní přihrávku na levou stranu a následně pálil uvnitř vápna, ale pouze do boční sítě.

10
    Nebojša Kosović se snažil rozběhnout po pravém křídle, ale Kevin Medina byl pozorný.

12
    José Kante si sběhl za obranu na přihrávku Nebojša Kosoviče, ale následně zakončil vedle.

13
    Šahruddin Mahammadalijev vytáhl na brankové čáře fantastický zákrok proti hlavičce Nebojša Kosoviče! Stav tak nadále zůstává bezbrankový.
    13. Mahammadalijev vychytal hlavičku Kosoviče!

15
    Karabach se nyní snaží něco vymyslet, ale na levé straně se Kamo Hovhannisjan dopustil faulu a hosté zůstanou u míče.

16
    Balón nyní zavítal pouze do zámezí a Kajrat Almaty tak mají k dispozici autové vhazování.

18
    Prudký centrovaný míč hostujícího hráče z pravé strany vápna skončil pouze na noze soupeře.

19
    Kady tentokrát dostal loktem do obličeje pořádnou ránu od domácího hráče a následně padl k zemi celkem bezvládně, což nebyl pěkný obrázek a nyní je v péči lékařů.

21
    Nyní už se ale opět pokračuje v utkání a Karabach měl k dispozici volný kop, který ovšem nic moc nepřinesl.

22
    Hosté pokračují v útočném nátlaku a po rohovém kopu šel do zakončení Abdellah Zoubir, ale opět trefil jen boční síť.

24
    Jak jsem již zmiňoval, dnes se hraje v mrazivém -15 stupňovém počasí, což jistě nepřispívá kráse fotbalu.

25
    Kady se excelentně dostal přes dva obránce, ale následně místo zakončení ještě hledal spoluhráče, ovšem našel jen protihráče.

27
    Nyní se hra přelévá ze strany na stranu, ovšem bez vážnějších příležitostí.

28
    Tural Bajramov si vedl při obranné práci s Kamo Hovhannisjanem skvěle a vybojoval odkop od brány Karabachu.

29
    Hosté získali rohový kop z levé strany.

30
    Filip Ozobić se posléze dostal ke střele a následně Karabach získal další rohový kop.

31
    A opět rohový kop pro hostující mužstvo, když Stas Pokatilov musel míč vyboxovat, neboť ten letěl někde na horní tyč.

31
    Kady zkoušel šajtlí najít ve vápně spoluhráče, ale Stas Pokatilov vyboxoval balón.

33
    Kajrat Almaty se snažily projít do nějakého rychlého útoku, ale ten nepřinesl nic moc vážnějšího a míč skončil u gólmana Šahruddina Mahammadalijeva.

34
    Nepřesná přihrávka, kterou Ibrahima Wadji nemohl zachytit a Almaty tak budou mít autové vhazování.

37
    José Kante uviděl od sudího žlutou kartu za svůj faul.

39
    Karabach si nyní poslední minuty vytvořil menší tlak a snaží se ještě před poločasem dobýt bránu Pokatilova.

40
    Ibrahima Wadji se sice dostal k míči na levé straně, ale Macky Bagnack jej skvěle odzbrojil.

42
    Vágner Love se zamotal do vlastních kliček a Karabach tak s ním neměl moc práce.

43
    Nyní se znovu hraje nahoru dolů a Kajrat Almaty postupují dopředu po levém křídle.

44
    Vágner Love se následně sice dostal ke hlavičce po centru z levé strany, ale ta neměla razanci a Šahruddin Mahammadalijev si snadno poradil.

45
    Kamo Hovhannisjan dostal skvělou přihrávku do vápna z pravé strany, ale místo zakončení ještě dal míč pod sebe, kde následně zakončoval José Kante, ovšem jeho pokus skončil těsně vedle levé tyče opuštěné brány!
    45. Kante ve velké šanci vypálil těsně vedle!

45
    Rozhodčí nastavuje 2 minuty navíc.

45+1
    Vágner Love tentokrát mohl otevřít brankový účet, když už překonal brankáře Mahammadalijeva, ale míč nakonec trefil jen levou tyč!
    45+1. Love trefil brankovou konstrukci!

45+1
    Jacek Góralski se posléze dopustil faulu a uviděl kartu žluté barvy.

45+2

46

47
    Domácí se snažili dostat středem hrací plochy, ale to se jim nepovedlo.

49
    Kamo Hovhannisjan přes sebe nepustil soupeře, ale to znamená autové vhazování pro Karabach.

51
    Špatný centr ze strany domácího hráče skončil jen v zámezí za bránou Karabachu.

53
    Zatím nám toho druhá půle ve velmi chladném počasí moc nepřináší a vidíme jen boje ve středu hrací plochy.

54
    Následně získali hosté autové vhazování na své polovině hrací plochy.

56
    Šahruddin Mahammadalijev musel likvidovat další střelu Vágnera Lova, což se mu také podařilo.

58
    FK Karabach právě vstřelil branku!
    Tak tohle je velice přísné pro domácí celek, neboť je to ázerbajdžánský celek, který jde do vedení 1:0! Filip Ozobić poslal skvělou přihrávku směrem do vápna na nejlepšího střelce Karabachu IBRAHIMU WADJIHO a ten zakončil skvěle k pravé tyči. Asistence: Filip Ozobić.
    58. Ibrahima WADJI - 0:1

59
    Kady dostal žlutou kartu za zdržování při střídání.

59
    Hlavní rozhodčí nyní neměl nervy s velmi pomalým střídáním a Karabach tak musí hrát chvíli v deseti! Velice nevídané.

60
    Nebojša Kosović byl také potrestán žlutou kartou, když poslal soupeře k zemi.

60
    Střídání v týmu FK Karabach: ze hřiště odchází Abbas Husejnov, přichází Marko Vešović.

61
    Střídání v týmu FK Karabach: ze hřiště odchází Kady, přichází Ramil Šejdajev.

63
    Karabach se nyní soustředí spíše na svou defenzívu a nikam nespěchá.

65
    Hosté se dostali dopředu a získali rohový kop z levé strany.

68
    Kajrat právě vstřelil branku!
    Je srovnáno na 1:1, ovšem domácí musí pokračovat v útočném nátlaku i nadále, jelikož musí bezprostředně zvítězit! JOSÉ KANTE číhal ve vápně na centr z levé strany a následně využil velké chyby Kevina Mediny, který si domácího útočníka nepohlídal a Kante skvěle zakončil obloukem k pravé tyči. Asistence: Jan Vorogovskij.
    68. José KANTE - 1:1

70
    Karabach nyní předvedl nepřesný útok po pravé straně a dvacet minut před koncem bude rozehrávat Stas Pokatilov od své svatyně.

71
    Almaty se opět snaží něco vymyslet přes levou stranu, ale tam tentokrát nebylo místo.

72
    Hosté jdou zpět do vedení a uklidňují tak celou situaci po obdržené brance! Patrick Andrade poslal fantastický nákop za obranu přesně do běhu ABDELLAHU ZOUBIROVI a ten skvělým lobem překonal bezmocného gólmana Pokatilova. Asistence: Patrick Andrade.
    72. Abdellah ZOUBIR - 1:2

73
    Střídání v týmu FC Kajrat Almaty: ze hřiště odchází Jan Vorogovskij, přichází Dino Mikanović.

74
    Filip Ozobić se dostal ke střele uvnitř vápna, ale jeho pokus skončil jen vedle brány soupeře.

75
    Vágner Love se dostal uvnitř šestnáctky do zakončení, ale ta nakonec byla sražená a skončila vedle levé tyče. Následuje rohový kop.

76
    Kajratu druhá obdržená branka vzala vítr z plachet a nyní moc neví co hrát.

78
    Střídání v týmu FC Kajrat Almaty: ze hřiště odchází Nuraly Alip, přichází Denis Poljakov.

79
    Kevinu Medinovi se nepodařilo odkopnout míč podle představ a následuje tak autové vhazování pro Kajrat.

80
    José Kante našel ve vápně Vágnera Lova, ale ten z první zakončil levačkou jen slabě doprostřed brány, kde byl připraven Šahruddin Mahammadalijev.

81
    Střídání v týmu FC Kajrat Almaty: ze hřiště odchází Nebojša Kosović, přichází Artur Šušenačev.

83
    José Kante poslal k zemi Turala Bajramova, který se rozhodně nebude chtít jen tak zvednout.

84
    Střídání v týmu FK Karabach: ze hřiště odchází Filip Ozobić, přichází Richard Almeida.

86
    Artur Šušenačev se ocitl jen v ofsajdovém postavení a další útočná akce Kajratu je u konce.

87
    Patrick Andrade poslal k zemi soupeře a u míče budou Almaty.

88
    Ovšem pochvíli to Vágner Love přehnal se svým útočným nasazením a je z toho také nedovolený zákrok.

90
    Ricardo Alves vypálil dobrou pumelici z voleje, kterou ale Šahruddin Mahammadalijev vyrazil a následně šel pro míč, přičemž jej srazil Vágner Love a na hrací plochu jsou povoláni lékaři.

90
    Rozhodčí nastavuje 5 minut navíc.

90+2
    Abdellah Zoubir se dostal do zakončení, ale minul bránu Pokatilova.

90+3
    Patrick Andrade se dopustil faulu na Ricarda Alvese a Kajrat má poslední minuty na srovnání.

90+4
    Střídání v týmu FK Karabach: ze hřiště odchází Ibrahima Wadji, přichází Bahlul Mustafazade.

90+5
    Střídání v týmu FK Karabach: ze hřiště odchází Abdellah Zoubir, přichází Musa Gurbanli.

90+5

Je konec. Karabach zvítězil na půdě Kajratu v poměru 2:1. První poločas sice branku nepřinesl, ale v 58. minutě poslal hosty do vedení Ibrahima Wadji. V 68. sice dokázal srovnat José Kante, ale o čtyři minuty později poslal Karabach zpět do vedení po brance Abdellah Zoubir. Hosté si následně už konec zápasu pohlídali a aktuálně jdou do vedení v tabulce H.

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 8:2. Střely mimo: 3:5. Rohy: 1:6. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 19:8.

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (18:27:57)