Almaty – Karabach 1:2 (kon.) | Flora – Famagusta 2:2 (kon.) | Alkmaar – Kluž 2:0 (kon.)
Gent – Partizan 1:1 (kon.) | Linz – Alaškert 2:0 (kon.) | Lincoln – Slovan Bratislava 1:4 (kon.)
Tel Aviv – Helsinki 3:0 (kon.) | Omonia Nikózia – Bazilej 1:1 (kon.) | Randers – Jablonec 2:2 (kon.)
Zorja Luhansk – CSKA Sofia 2:0 (kon.) | AS Rím – Bodö/Glimt 2:2 (kon.) | Solún – Kodaň 1:2 (kon.)
Rennes – Mura 1:0 (kon.) | Slavia – Haifa 1:0 (kon.) | Tottenham – Arnhem 3:2 (kon.)
Union Berlín – Feyenoord 1:2 (kon.)
KAA Gent
1:1 (0:0)
Partizan Belehrad
cz Štvrtok 04.11.2021, 18:45 • KAA Gent Stadium, Gent • Európska konferenčná liga • Skupina B

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (20:40:46)

Držení míče: 66 % : 34 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 8:5. Rohy: 6:1. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 8:9.

Je konec. Gent remizoval s Partizanem Bělehrad 1:1. V první půli branka nepadla i přes nějaké šance. Na úvodní gól jsme museli čekat do 66. minuty, kdy se prosadil Urošević a poslal tak srbský celek do vedení. V 80. minutě hostům ale vzal vítr z plachet vyrovnávacím gólem na 1:1 Tissoudali. Gent tak nadále zůstává v tabulce první a Partizan druhý se ztrátou tří bodů.

90+4

90+3
    Laurent Depoitre se dostal ke střele, ale ta skončila jen vedle brány.

90+2
    Domácí drží balón na hranici vápna, ale nemohou se dostat ke střele.

90+1
    Střídání v týmu FK Partizan Bělehrad: ze hřiště odchází Danilo Pantić, přichází Nemanja Jović.

90
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty navíc.

90
    Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Alessio Castro-Montes, přichází Matisse Samoise.

88
    Gent pokračuje s míčem u nohou, ale nikam moc nespěchá, jelikož remíza mu stačí k tomu, aby byl nadále na první pozici.

87
    Střídání v týmu FK Partizan Bělehrad: ze hřiště odchází Queensy Menig, přichází Aleksandar Lutovac.
    Střídání v týmu FK Partizan Bělehrad: ze hřiště odchází Slobodan Urošević, přichází Ivan Obradović.

86
    Bělehrad se ubránil dalšímu útoku soupeře, ale nedokázal se dostat dopředu.

84
    Následná standardní situace ale nebyla příliš nebezpečná a Partizan tak bude mít odkop pod brány.

83
    Gent je nyní velice aktivní a k dispozici bude mít další rohový kop.

82
    Alessio Castro-Montes poslal nebezpečný balón do vápna soupeře, ale Aleksandar Popovic jej vyrazil do zámezí a následuje tak rohový kop.
    80. Tarik TISSOUDALI - 1:1

80
    Gent právě vstřelil branku!
    Je srovnáno na 1:1! Giorgi Čakvetadze poslal z pravé strany skvělý centr do vápna, kde se absolutně osamocen nacházel TARIK TISSOUDALI a ten z voleje a z bezprostřední blízkosti nedal brankáři Popovicovi šanci. Asistence: Giorgi Čakvetadze.