Almaty – Karabach 1:2 (kon.) | Flora – Famagusta 2:2 (kon.) | Alkmaar – Kluž 2:0 (kon.)
Gent – Partizan 1:1 (kon.) | Linz – Alaškert 2:0 (kon.) | Lincoln – Slovan Bratislava 1:4 (kon.)
Tel Aviv – Helsinki 3:0 (kon.) | Omonia Nikózia – Bazilej 1:1 (kon.) | Randers – Jablonec 2:2 (kon.)
Zorja Luhansk – CSKA Sofia 2:0 (kon.) | AS Rím – Bodö/Glimt 2:2 (kon.) | Solún – Kodaň 1:2 (kon.)
Rennes – Mura 1:0 (kon.) | Slavia – Haifa 1:0 (kon.) | Tottenham – Arnhem 3:2 (kon.)
Union Berlín – Feyenoord 1:2 (kon.)
Maccabi Tel Aviv
3:0 (1:0)
HJK Helsinki
cz Štvrtok 04.11.2021, 18:45 • Bloomfield Stadium, Tel Aviv • Európska konferenčná liga • Skupina A

Ve skupině A je skoro hotovo! Po dnešních výsledcích je jisté, že první dvě místa obsadí LASK a Maccabi Tel Aviv, HJK a Alaškert se dál nepodívají. Domácí si dnes jistý postup do další části soutěže, ať už kterékoliv, vybojovali naprosto zaslouženě, byli jednoznačně lepším týmem a celých devadesát minut protihráče nepustili do pořádné šance. (20:38:16)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 4:1. Rohy: 9:14. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 13:5.

90+3
    90+3. Matan HOZEZ - 3:0

90+3
    Maccabi Tel-Aviv právě vstřelil branku!
    Definitivní tečku za vítězstvím svého celku dělá MATAN HOZEZ, který ve třetí minutě nastavení balón usměrnil do horní části branky, mimo dosah skákajícího Keta – 3:0!

90
    Žlutou kartu dostává Luis Hernández (Maccabi Tel-Aviv FC).

89
    Helsinky už pár minut drží hru na soupěřově polovině hrací plochy, stále ale bezúspěšně naráží na jeho obranu.

85
    V posledních minutách přibývá faulů. Hlavně ze strany Tel Avivu, který se snaží si udržet svůj pohodlný náskok a nepřipustit ani náznak dramatu.

82
    Utkání se na Bloomfield Stadium už jen dohrává, domácí mají závěr zatím plně pod kontrolou.

80
    Standardní situace poměrně předvídatelně vedla do vápna, kde míč přistál na hlavě bránícího domácího borce.

79
    Hostikka byl u postranní čáry faulován Yeinim, HJK čeká volný kop z poměrně slibné vzdálenosti.

78
    Střídání v týmu Maccabi Tel-Aviv FC: ze hřiště odchází Brandley Kuwas, přichází Matan Hozez.

77
    Střídání v týmu Maccabi Tel-Aviv FC: ze hřiště odchází Dan Glazer, přichází Ido Shahar.

76
    Hosté nyní měli šanci zahrozit ze standardky, kterou se ale domácím podařilo rychle vyřešit.

75
    V posledních minutách jsou na míči hlavně Helsinští, kterým se stále nedaří se dostat dost blízko ke Peretzově brance na to, aby ji mohli nějak výrazněji ohrozit.

73
    Hosté se dvojící střídání pokusů trochu rozproudit svou hru, které zatím celý zápas něco chybělo. Uvidíme, jestli tento tah bude mít úspěch.

72
    Střídání v týmu HJK Helsinki: ze hřiště odchází Santeri Väänänen, přichází Santeri Hostikka.
    Střídání v týmu HJK Helsinki: ze hřiště odchází Roope Riski, přichází Riku Riski.

71
    Série krátkých rychlých přihrávek připravila ideální pozici pro zakončení pro Kuwase, který ale minul helsinskou svatyni! Velká škoda pro domácí!