Almaty – Karabach 1:2 (kon.) | Flora – Famagusta 2:2 (kon.) | Alkmaar – Kluž 2:0 (kon.)
Gent – Partizan 1:1 (kon.) | Linz – Alaškert 2:0 (kon.) | Lincoln – Slovan Bratislava 1:4 (kon.)
Tel Aviv – Helsinki 3:0 (kon.) | Omonia Nikózia – Bazilej 1:1 (kon.) | Randers – Jablonec 2:2 (kon.)
Zorja Luhansk – CSKA Sofia 2:0 (kon.) | AS Rím – Bodö/Glimt 2:2 (kon.) | Solún – Kodaň 1:2 (kon.)
Rennes – Mura 1:0 (kon.) | Slavia – Haifa 1:0 (kon.) | Tottenham – Arnhem 3:2 (kon.)
Union Berlín – Feyenoord 1:2 (kon.)
FC Kajrat Almaty
1:2 (0:0)
FK Karabach
cz Štvrtok 04.11.2021, 16:30 • Almaty Ortalyk Stadion, Almaty • Európska konferenčná liga • Skupina H

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (18:27:57)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 8:2. Střely mimo: 3:5. Rohy: 1:6. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 19:8.

Je konec. Karabach zvítězil na půdě Kajratu v poměru 2:1. První poločas sice branku nepřinesl, ale v 58. minutě poslal hosty do vedení Ibrahima Wadji. V 68. sice dokázal srovnat José Kante, ale o čtyři minuty později poslal Karabach zpět do vedení po brance Abdellah Zoubir. Hosté si následně už konec zápasu pohlídali a aktuálně jdou do vedení v tabulce H.

90+5

90+5
    Střídání v týmu FK Karabach: ze hřiště odchází Abdellah Zoubir, přichází Musa Gurbanli.

90+4
    Střídání v týmu FK Karabach: ze hřiště odchází Ibrahima Wadji, přichází Bahlul Mustafazade.

90+3
    Patrick Andrade se dopustil faulu na Ricarda Alvese a Kajrat má poslední minuty na srovnání.