Brøndby – Rangers 1:1 (kon.) | Lyon – Sparta Praha 3:0 (kon.) | Sociedad – Sturm Graz 1:1 (kon.)
Monaco – Eindhoven 0:0 (kon.) | Légia Varšava – Neapol 1:4 (kon.) | Olympiakos – Frankfurt 1:2 (kon.)
Galatasaray – Lok. Moskva 1:1 (kon.) | Genk – West Ham 2:2 (kon.) | Leicester – S. Moskva 1:1 (kon.)
Antverpy – Fenerbahce 0:3 (kon.) | Marseille – Lazio 2:2 (kon.) | CZ Belehrad – Midtjylland 0:1 (kon.)
Braga – Razgrad 4:2 (kon.) | Ferencvároš – Celtic 2:3 (kon.) | Leverkusen – Real Betis 4:0 (kon.)
D. Záhreb – Rapid Viedeň 3:1 (kon.)
Olympique Lyon
3:0 (0:0)
AC Sparta Praha
Štvrtok 04.11.2021, 18:45 • Parc Olympique Lyonnais, Lyon • Európska liga • Skupina A
    90+2. Karl Toko Ekambi (LYO) - 3:0

90+2
    Olympique Lyon dal gól! V tejto chvíli už Lyon zaznamenal definitívnu poistku, o ktorú sa postarala dvojica striedajúcich hráčov. Podstatnú úlohu zohral Barcola, ktorý loptu potiahol po pravej strane do šestnástky a jeho jemný center už len hlavou usmernil do poloprázdnej brány hostí KARL TOKO EKAMBI a aj keď si Nita na loptu siahol, tak gólu už nezabránil! Asistencia: Barcola
    64. Islám Slímání (LYO) - 2:0

64
    Olympique Lyon dal gól! Druhý gól ISLAMA SLÍMANÍHO prichádza po pár minútach, tentokrát zužitkoval center Caquereta a predskočil Panáka. Alžírsky útočník nedal svojou hlavičkou šancu Nitovi a týmto asi definitívne odčinil zahodenú tutovku z prvého polčasu! Asistencia: Caqueret
    61. Islám Slímání (LYO) - 1:0

61
    Olympique Lyon dal gól! Domáci predsa len otvárajú skóre a za doterajšiu snahu v druhom polčase si to určite zaslúžia. Cherki poslal finálnu prihrávku na ISLAMA SLÍMANÍHO, ktorý utiekol Hanckovi a urobil parádnu kľučku na Nitu, potom už len zakončil do prázdnej brány! Asistencia Cherki