Skok do výšky - kvalifikácia (muži) | (kon.) | | | 3000 m prekážky - rozbehy (muži) | (kon.) |
Hod diskem - kvalifikácia (muži) | (kon.) | | | 800 m - rozbehy (ženy) | (kon.) |
400 m prekážky - rozbehy (muži) | (kon.) | | | 100 m - rozbehy (ženy) | (kon.) |
5000 m - rozbehy (ženy) | (kon.) | | | Trojskok - kvalifikácia (ženy) | Vítěz: Y. Rojasová (VEN) (kon.) |
Vrh guľou - kvalifikácia (ženy) | (kon.) | | | Smíšené štafety 4 x 400 m - rozběhy | (kon.) |
10 000 m - finále (muži) | Vítěz: S. Barega (ETH) (kon.) |
koniec udalosti
Smíšené štafety 4 x 400 m - rozběhy
Adam Kodet
Konečné pořadí
1. Polsko 3:10,44 (Q) (ER)
2. Nizozemsko 3:10,69 (Q) (NR)
3. Jamaika 3:11,76 (Q) (NR)
4. Velká Británie 3:11,95 (q) (NR)
5. Belgie 3:12,75 (Q) (NR)
6. Irsko 3:12,88 (Q) (NR)
7. Německo 3:12,94 (q) (NR)
8. Španělsko 3:13,29 (NR)
--------------------------------------
9. Itálie 3:13,51 (NR)
10. Nigérie 3:13,60 (AR)
11. Ukrajina 3:14,21
12. Brazílie 3:15,89 (AR)
13. Indie 3:19,93 (SB)
USA DSQ
Dominikánská republika DSQ
Startovní listina
1. rozběh:
Belgie
USA
Německo
Irsko
Španělsko
Dominikánská republika
Nigérie
2. rozběh:
Polsko
Indie
Ukrajina
Jamajka
Velká Británie
Itálie
Brazílie
Nizozemsko
1. Polsko 3:10,44 (Q) (ER)
2. Nizozemsko 3:10,69 (Q) (NR)
3. Jamaika 3:11,76 (Q) (NR)
4. Velká Británie 3:11,95 (q) (NR)
5. Belgie 3:12,75 (Q) (NR)
6. Irsko 3:12,88 (Q) (NR)
7. Německo 3:12,94 (q) (NR)
8. Španělsko 3:13,29 (NR)
--------------------------------------
9. Itálie 3:13,51 (NR)
10. Nigérie 3:13,60 (AR)
11. Ukrajina 3:14,21
12. Brazílie 3:15,89 (AR)
13. Indie 3:19,93 (SB)
USA DSQ
Dominikánská republika DSQ
Startovní listina
1. rozběh:
Belgie
USA
Německo
Irsko
Španělsko
Dominikánská republika
Nigérie
2. rozběh:
Polsko
Indie
Ukrajina
Jamajka
Velká Británie
Itálie
Brazílie
Nizozemsko
1. Polsko 3:10,44 (Q) (ER)
2. Nizozemsko 3:10,69 (Q) (NR)
3. Jamaika 3:11,76 (Q) (NR)
4. Velká Británie 3:11,95 (q) (NR)
5. Belgie 3:12,75 (Q) (NR)
6. Irsko 3:12,88 (Q) (NR)
7. Německo 3:12,94 (q) (NR)
8. Španělsko 3:13,29 (NR)
--------------------------------------
9. Itálie 3:13,51 (NR)
10. Nigérie 3:13,60 (AR)
11. Ukrajina 3:14,21
12. Brazílie 3:15,89 (AR)
13. Indie 3:19,93 (SB)
USA DSQ
Dominikánská republika DSQ (13:53:25)
1. Polsko 3:10,44 (Q) (ER)
2. Nizozemsko 3:10,69 (Q) (NR)
3. Jamaika 3:11,76 (Q) (NR)
4. Velká Británie 3:11,95 (q) (NR)
5. Dominikánská republika 3:12,74 (Q) (NR)
6. Belgie 3:12,75 (Q) (NR)
7. Irsko 3:12,88 (Q) (NR)
8. Německo 3:12,94 (q) (NR)
------------------------------------
9. Španělsko 3:13,29 (NR)
10. Itálie 3:13,51 (NR)
11. Nigérie 3:13,60 (AR)
12. Ukrajina 3:14,21
13. Brazílie 3:15,89 (AR)
14. Indie 3:19,93 (SB)
USA DSQ
Nejrychlejším týmem bylo Polsko, které časem 3:10,44 překonalo evropský rekord. Není se ale co divit, většina štafet vylepšila národní rekordy na této trati, která se zkrátka skoro neběhá. Z prvního rozběhu postoupily po diskvalifikaci USA štafety Dominikánské Republiky, Belgie a Irska, ze druhého kromě Poláků také Nizozemci a Jamajčané. Na čas pak pronikly do finálové osmičky týmy Velké Británie a Německa.
1. Polsko 3:10,44 (Q) (ER)
2. Nizozemsko 3:10,69 (Q) (NR)
3. Jamaika 3:11,76 (Q) (NR)
4. Velká Británie 3:11,95 (NR)
5. Itálie 3:13,51 (NR)
6. Ukrajina 3:14,21
7. Brazílie 3:15,89 (AR)
8. Indie 3:19,93 (SB)
1. USA 3:11,39 (Q) (SB)
2. Dominikánská republika 3:12,74 (Q) (NR)
3. Belgie 3:12,75 (Q) (NR)
4. Irsko 3:12,88 (NR)
5. Německo 3:12,94 (NR)
6. Španělsko 3:13,29 (NR)
7. Nigérie 3:13,60 (AR)