Skok do výšky - kvalifikácia (muži) | (kon.) | | | 3000 m prekážky - rozbehy (muži) | (kon.) |
Hod diskem - kvalifikácia (muži) | (kon.) | | | 800 m - rozbehy (ženy) | (kon.) |
400 m prekážky - rozbehy (muži) | (kon.) | | | 100 m - rozbehy (ženy) | (kon.) |
5000 m - rozbehy (ženy) | (kon.) | | | Trojskok - kvalifikácia (ženy) | Vítěz: Y. Rojasová (VEN) (kon.) |
Vrh guľou - kvalifikácia (ženy) | (kon.) | | | Smíšené štafety 4 x 400 m - rozběhy | (kon.) |
10 000 m - finále (muži) | Vítěz: S. Barega (ETH) (kon.) |
Milan Huppert
Startovní listina:
Startovní listina:
1. rozběh
1 Abderrahman Samba (QAT)
2 Chieh Chen (TPE)
3 Kemar Mowatt (JAM)
4 Ludvy Vaillant (FRA)
5 Alison dos Santos (BRA)
6 Máté Koroknai (HUN)
7 Abdelmalik Lahoulou (ALG)
2. rozběh
1 Mohamed Touati (TUN)
2 Ned Azemia (SEY)
3 Jaheel Hyde (JAM)
4 Sergio Fernández (ESP)
5 Creve Armando Machava (MOZ)
6 Kenneth Selmon (USA)
7 Hiromu Jamauči (JPN)
8 Constantin Preis (GER)
3. rozběh
1 Gerald Drummond (CRC)
2 Alessandro Sibilio (ITA)
3 Luke Campbell (GER)
4 Wilfried Happio (FRA)
5 Márcio Teles (BRA)
6 Thomas Barr (IRL)
7 Karsen Warholm (NOR)
4. rozběh
1 Kyron McMaster (IVB)
2 Kazuki Kurokawa (JPN)
3 Shawn Rowe (JAM)
4 Yasmani Copello (TUR)
5 David Kendziera (USA)
6 Jordin Andrade (CPV)
7 Joshua Abuaku (GER)
5. rozběh
1 Sokwakhana Zazini (RSA)
2 Vít Müller (CZE)
3 Rasmus Mägi (EST)
4 Jabir Madari Palliyalil (IND)
5 Rai Benjamin (USA)
6 Nick Smidt (NED)
7 Takatoši Abe (JPN)
Startovní listina:
1. rozběh
1 Abderrahman Samba (QAT)
2 Chieh Chen (TPE)
3 Kemar Mowatt (JAM)
4 Ludvy Vaillant (FRA)
5 Alison dos Santos (BRA)
6 Máté Koroknai (HUN)
7 Abdelmalik Lahoulou (ALG)
2. rozběh
1 Mohamed Touati (TUN)
2 Ned Azemia (SEY)
3 Jaheel Hyde (JAM)
4 Sergio Fernández (ESP)
5 Creve Armando Machava (MOZ)
6 Kenneth Selmon (USA)
7 Hiromu Jamauči (JPN)
8 Constantin Preis (GER)
3. rozběh
1 Gerald Drummond (CRC)
2 Alessandro Sibilio (ITA)
3 Luke Campbell (GER)
4 Wilfried Happio (FRA)
5 Márcio Teles (BRA)
6 Thomas Barr (IRL)
7 Karsen Warholm (NOR)
4. rozběh
1 Kyron McMaster (IVB)
2 Kazuki Kurokawa (JPN)
3 Shawn Rowe (JAM)
4 Yasmani Copello (TUR)
5 David Kendziera (USA)
6 Jordin Andrade (CPV)
7 Joshua Abuaku (GER)
5. rozběh
1 Sokwakhana Zazini (RSA)
2 Vít Müller (CZE)
3 Rasmus Mägi (EST)
4 Jabir Madari Palliyalil (IND)
5 Rai Benjamin (USA)
6 Nick Smidt (NED)
7 Takatoši Abe (JPN)
1. Rai Benjamin (USA) 48,60 s
2. Rasmus Magi (EST) 48,73
3. Sokwakhana Zazini (RSA) 49,51
4. Nick Smidt (NED) 49,55
5. Vít Müller (CZE) 49,59
6. Takatoši Abe (JPN) 49,98
7. Jabir Madari Palliyalil (IND) 50,77
1 Sokwakhana Zazini (RSA)
2 Vít Müller (CZE)
3 Rasmus Mägi (EST)
4 Jabir Madari Palliyalil (IND)
5 Rai Benjamin (USA)
6 Nick Smidt (NED)
7 Takatoši Abe (JPN)
1. Kyron McMaster (IVB) 48,79 s
2. Yasmani Copello (TUR) 49,00
3. Shawn Rowe (JAM) 49,18
4. David Kendziora (USA) 49,23
5. Joshua Abuaku (GER) 49,50
6. Kazuki Kurokawa (JPN) 50,30
7. Jordin Andrade (CPV) 50,64
1 Kyron McMaster (IVB)
2 Kazuki Kurokawa (JPN)
3 Shawn Rowe (JAM)
4 Yasmani Copello (TUR)
5 David Kendziera (USA)
6 Jordin Andrade (CPV)
7 Joshua Abuaku (GER)
1. Karsten Warholm (NOR) 48,65 s
2. Thomas Barr (IRL) 49,02
3. Alessandro Sibilio (ITA) 49,11
4. Luke Campbell (GER) 49,19
5. Wilfried Happio (FRA) 49,39
6. Marcio Telles (BRA) 49,70
7. Gerald Drummond (CRC) 49,92
1 Gerald Drummond (CRC)
2 Alessandro Sibilio (ITA)
3 Luke Campbell (GER)
4 Wilfried Happio (FRA)
5 Márcio Teles (BRA)
6 Thomas Barr (IRL)
7 Karsten Warholm (NOR)
1. Jaheel Hyde (JAM) 48,54 s
2. Kenneth Selmon (USA) 48,61
3. Hiromu Jamauči (JPN) 49,21
4. Constantin Preis (GER) 49,73
5. Creve Armando Machava (MOZ) 50,37
6. Mohamed Touati (TUN) 50,58
7. Sergio Fernández (ESP) 51,51
8. Ned Azemia (SEY) 51,67