Skok do výšky - kvalifikácia (muži) | (kon.) | | | 3000 m prekážky - rozbehy (muži) | (kon.) |
Hod diskem - kvalifikácia (muži) | (kon.) | | | 800 m - rozbehy (ženy) | (kon.) |
400 m prekážky - rozbehy (muži) | (kon.) | | | 100 m - rozbehy (ženy) | (kon.) |
5000 m - rozbehy (ženy) | (kon.) | | | Trojskok - kvalifikácia (ženy) | Vítěz: Y. Rojasová (VEN) (kon.) |
Vrh guľou - kvalifikácia (ženy) | (kon.) | | | Smíšené štafety 4 x 400 m - rozběhy | (kon.) |
10 000 m - finále (muži) | Vítěz: S. Barega (ETH) (kon.) |
koniec udalosti
5000 m - rozbehy (ženy)
Michal Břuchanský
Výsledky 1. rozběhu:
1. Sifan Hassanová (NED) – 14:47,89 Q
2. Agnes Jebet Tiropová (KEN) – 14:48,01 Q
3. Senbere Teferiová (ETH) – 14:48,31 Q
4. Ejgayehu Tayeová (ETH) – 14:48,52 Q
5. Lilian Kasait Rengeruková (KEN) – 14:50,36 Q
6. Yasemin Canová (TUR) – 14:50,92 q
7. Karissa Schweizerová (USA) – 14:51,34 q
8. Selamawit Teferiová (ISR) – 14:53,43 q
9. Ririka Hironakaová (JPN) – 14:55,87 q
10. Andrea Seccafienová (CAN) – 14:59,55 q
11. Laura Galvánová Rodríguezová (MEX) – 15:00,16
12. Kaede Hagitaniová (JPN) – 15:04,95
13. Jessica Juddová (GBR) – 15:09,47
14. Camille Buscombová (NZL) – 15:24,39
15. Prisca Chesangová (UGA) – 15:25,72
16. Lucia Rodríguezová (ESP) – 15:26,19
17. Julie-Anne Staehliová (CAN) – 15:33,39
18. Rose Daviesová (AUS) – 15:50,07
19. Sarah Chelangatová (UGA) – 15:59,40
Výsledky 2. rozběhu:
1. Gudaf Tsegayová (ETH) – 14:55,74 Q
2. Hellen Obiriová (KEN) – 14:55,77 Q
3. Nadia Battoclettiová (ITA) – 14:55,83 Q
4. Elise Crannyová (USA) – 14:56,14 Q
5. Karoline Grovdalová (NOR) – 14:56,82 Q
6. Nozomi Tanakaová (JPN) – 14:59,93
7. Rachel Scheniderová (USA) – 15:00,07
8. Rahel Danielová (ERI) – 15:02,59
9. Amy-Eloise Markovcová (GBR) – 15.03,22
10. Eilish McColganová (GBR) – 15:09,68
11. Jenny Blundellová (AUS) – 15:11,27
12. Esther Chebetová (UGA) – 15:11,47
13. Dominique Scottová (RSA) – 15:13,94
14. Kate van Buskirková (CAN) – 15:14,96
15. Isobel Battová-Doyleová (AUS) – 15:21,65
16. Diane van Esová (NED) – 15:47,01
17. Marthe Yankurijeová (RWA) – 15:55,94
Klara Lukanová (SLO) – DNF
Francine Niyonsabaová (BDI) – DQ
1. Sifan Hassanová (NED) – 14:47,89 Q
2. Agnes Jebet Tiropová (KEN) – 14:48,01 Q
3. Senbere Teferiová (ETH) – 14:48,31 Q
4. Ejgayehu Tayeová (ETH) – 14:48,52 Q
5. Lilian Kasait Rengeruková (KEN) – 14:50,36 Q
6. Yasemin Canová (TUR) – 14:50,92 q
7. Karissa Schweizerová (USA) – 14:51,34 q
8. Selamawit Teferiová (ISR) – 14:53,43 q
9. Ririka Hironakaová (JPN) – 14:55,87 q
10. Andrea Seccafienová (CAN) – 14:59,55 q
11. Laura Galvánová Rodríguezová (MEX) – 15:00,16
12. Kaede Hagitaniová (JPN) – 15:04,95
13. Jessica Juddová (GBR) – 15:09,47
14. Camille Buscombová (NZL) – 15:24,39
15. Prisca Chesangová (UGA) – 15:25,72
16. Lucia Rodríguezová (ESP) – 15:26,19
17. Julie-Anne Staehliová (CAN) – 15:33,39
18. Rose Daviesová (AUS) – 15:50,07
19. Sarah Chelangatová (UGA) – 15:59,40
Výsledky 2. rozběhu:
1. Gudaf Tsegayová (ETH) – 14:55,74 Q
2. Hellen Obiriová (KEN) – 14:55,77 Q
3. Nadia Battoclettiová (ITA) – 14:55,83 Q
4. Elise Crannyová (USA) – 14:56,14 Q
5. Karoline Grovdalová (NOR) – 14:56,82 Q
6. Nozomi Tanakaová (JPN) – 14:59,93
7. Rachel Scheniderová (USA) – 15:00,07
8. Rahel Danielová (ERI) – 15:02,59
9. Amy-Eloise Markovcová (GBR) – 15.03,22
10. Eilish McColganová (GBR) – 15:09,68
11. Jenny Blundellová (AUS) – 15:11,27
12. Esther Chebetová (UGA) – 15:11,47
13. Dominique Scottová (RSA) – 15:13,94
14. Kate van Buskirková (CAN) – 15:14,96
15. Isobel Battová-Doyleová (AUS) – 15:21,65
16. Diane van Esová (NED) – 15:47,01
17. Marthe Yankurijeová (RWA) – 15:55,94
Klara Lukanová (SLO) – DNF
Francine Niyonsabaová (BDI) – DQ
1. Sifan Hassanová (NED) – 14:47,89
2. Agnes Jebet Tiropová (KEN) – 14:48,01
3. Senbere Teferiová (ETH) – 14:48,31
4. Ejgayehu Tayeová (ETH) – 14:48,52
5. Lilian Kasait Rengeruková (KEN) – 14:50,36
6. Yasemin Canová (TUR) – 14:50,92
7. Karissa Schweizerová (USA) – 14:51,34
8. Selamawit Teferiová (ISR) – 14:53,43
9. Gudaf Tsegayová (ETH) – 14:55,74
10. Hellen Obiriová (KEN) – 14:55,77
11. Nadia Battoclettiová (ITA) – 14:55,83
12. Ririka Hironakaová (JPN) – 14:55,87
13. Elise Crannyová (USA) – 14:56,14
14. Karoline Grovdalová (NOR) – 14:56,82
15. Andrea Seccafienová (CAN) – 14:59,55.
1. Gudaf Tsegayová (ETH) – 14:55,74 Q
2. Hellen Obiriová (KEN) – 14:55,77 Q
3. Nadia Battoclettiová (ITA) – 14:55,83 Q
4. Elise Crannyová (USA) – 14:56,14 Q
5. Karoline Grovdalová (NOR) – 14:56,82 Q
6. Nozomi Tanakaová (JPN) – 14:59,93
7. Rachel Scheniderová (USA) – 15:00,07
8. Rahel Danielová (ERI) – 15:02,59
9. Amy-Eloise Markovcová (GBR) – 15.03,22
10. Eilish McColganová (GBR) – 15:09,68
11. Jenny Blundellová (AUS) – 15:11,27
12. Esther Chebetová (UGA) – 15:11,47
13. Dominique Scottová (RSA) – 15:13,94
14. Kate van Buskirková (CAN) – 15:14,96
15. Isobel Battová-Doyleová (AUS) – 15:21,65
16. Diane van Esová (NED) – 15:47,01
17. Marthe Yankurijeová (RWA) – 15:55,94
Klara Lukanová (SLO) – DNF
Francine Niyonsabaová (BDI) – DQ.