Skok do výšky - kvalifikácia (muži) | (kon.) | | | 3000 m prekážky - rozbehy (muži) | (kon.) |
Hod diskem - kvalifikácia (muži) | (kon.) | | | 800 m - rozbehy (ženy) | (kon.) |
400 m prekážky - rozbehy (muži) | (kon.) | | | 100 m - rozbehy (ženy) | (kon.) |
5000 m - rozbehy (ženy) | (kon.) | | | Trojskok - kvalifikácia (ženy) | Vítěz: Y. Rojasová (VEN) (kon.) |
Vrh guľou - kvalifikácia (ženy) | (kon.) | | | Smíšené štafety 4 x 400 m - rozběhy | (kon.) |
10 000 m - finále (muži) | Vítěz: S. Barega (ETH) (kon.) |
koniec udalosti
Vrh guľou - kvalifikácia (ženy)
Josef Cestr
Výsledky kvalifikace:
1. Li-ťiao Kung (CHN) 19,46 – Q
2. Ťia-jüan Sung (CHN) 19,23 – Q
3. Raven Saundersová (USA) 19,22 – Q
4. Fanny Roosová (SWE) 19,01 – Q
5. Aliona Dubická (BLR) 18,89 – Q
6. Valerie Adamsová (NZL) 18,83 – Q
7. Jang Kao (CHN) 18,80 – Q (SB)
7. Auriol Dongmová (POR) 18,80 – Q
9. Portious Warrenová (TTO) 18,75 – q (PB)
9. Jessica Ramseyová (USA) 18,75 – q
11. Maddison-Lee Wescheová (NZL) 18,65 – q (PB)
12. Sara Gambettaová (GER) 18,57 – q
---
24. Markéta Červenková (CZE) 17,33
Startovní listina:
Skupina A:
Brittany Crewová (CAN)
Dimitriana Bezedeová (MDA)
María Belen Toimilová (ESP)
Fanny Roosová (SWE)
Lloydricia Cameronová (JAM)
Jessica Ramseyová (USA)
Katharina Maischová (GER)
Jessica Schilderová (NED)
Christina Schwanitzová (GER)
Jang Kao (CHN)
Maddison-Lee Wescheová (NZL)
Olga Golodná (UKR)
Portious Warrenová (TTO)
Klaudia Kardaszová (POL)
Raven Saundersová (USA)
Aliona Dubická (BLR)
Skupina B:
Adelaide Aquillaová (USA)
Anita Mártonová (HUN)
Paulina Gubaová (POL)
Danniel Thomasová-Doddová (JAM)
Sopo Shatirishviliová (GRO)
Geisa Arcanjová (BRA)
Valerie Adamsová (NZL)
Ahymara Espinozová (VEN)
Emel Dereliová (TUR)
Li-ťiao Kung (CHN)
Markéta Červenková (CZE)
Ťia-jüan Sung (CHN)
Sara Gambettaová (GER)
Sarah Mittonová (CAN)
Auriol Dongmová (POR)
Sophie McKinnaová (GBR)
Rekordy:
OR: 22,41
WR: 22,63
1. Li-ťiao Kung (CHN) 19,46 – Q
2. Ťia-jüan Sung (CHN) 19,23 – Q
3. Raven Saundersová (USA) 19,22 – Q
4. Fanny Roosová (SWE) 19,01 – Q
5. Aliona Dubická (BLR) 18,89 – Q
6. Valerie Adamsová (NZL) 18,83 – Q
7. Jang Kao (CHN) 18,80 – Q (SB)
7. Auriol Dongmová (POR) 18,80 – Q
9. Portious Warrenová (TTO) 18,75 – q (PB)
9. Jessica Ramseyová (USA) 18,75 – q
11. Maddison-Lee Wescheová (NZL) 18,65 – q (PB)
12. Sara Gambettaová (GER) 18,57 – q
---
24. Markéta Červenková (CZE) 17,33
Startovní listina:
Skupina A:
Brittany Crewová (CAN)
Dimitriana Bezedeová (MDA)
María Belen Toimilová (ESP)
Fanny Roosová (SWE)
Lloydricia Cameronová (JAM)
Jessica Ramseyová (USA)
Katharina Maischová (GER)
Jessica Schilderová (NED)
Christina Schwanitzová (GER)
Jang Kao (CHN)
Maddison-Lee Wescheová (NZL)
Olga Golodná (UKR)
Portious Warrenová (TTO)
Klaudia Kardaszová (POL)
Raven Saundersová (USA)
Aliona Dubická (BLR)
Skupina B:
Adelaide Aquillaová (USA)
Anita Mártonová (HUN)
Paulina Gubaová (POL)
Danniel Thomasová-Doddová (JAM)
Sopo Shatirishviliová (GRO)
Geisa Arcanjová (BRA)
Valerie Adamsová (NZL)
Ahymara Espinozová (VEN)
Emel Dereliová (TUR)
Li-ťiao Kung (CHN)
Markéta Červenková (CZE)
Ťia-jüan Sung (CHN)
Sara Gambettaová (GER)
Sarah Mittonová (CAN)
Auriol Dongmová (POR)
Sophie McKinnaová (GBR)
Rekordy:
OR: 22,41
WR: 22,63
1. Li-ťiao Kung (CHN) 19,46 – Q
2. Ťia-jüan Sung (CHN) 19,23 – Q
3. Raven Saundersová (USA) 19,22 – Q
4. Fanny Roosová (SWE) 19,01 – Q
5. Aliona Dubická (BLR) 18,89 – Q
6. Valerie Adamsová (NZL) 18,83 – Q
7. Jang Kao (CHN) 18,80 – Q (SB)
7. Auriol Dongmová (POR) 18,80 – Q
9. Portious Warrenová (TTO) 18,75 – q (PB)
9. Jessica Ramseyová (USA) 18,75 – q
11. Maddison-Lee Wescheová (NZL) 18,65 – q (PB)
12. Sara Gambettaová (GER) 18,57 – q
---
24. Markéta Červenková (CZE) 17,33