Skok do výšky - kvalifikácia (muži) | (kon.) | | | 3000 m prekážky - rozbehy (muži) | (kon.) |
Hod diskem - kvalifikácia (muži) | (kon.) | | | 800 m - rozbehy (ženy) | (kon.) |
400 m prekážky - rozbehy (muži) | (kon.) | | | 100 m - rozbehy (ženy) | (kon.) |
5000 m - rozbehy (ženy) | (kon.) | | | Trojskok - kvalifikácia (ženy) | Vítěz: Y. Rojasová (VEN) (kon.) |
Vrh guľou - kvalifikácia (ženy) | (kon.) | | | Smíšené štafety 4 x 400 m - rozběhy | (kon.) |
10 000 m - finále (muži) | Vítěz: S. Barega (ETH) (kon.) |
Milan Huppert
Startovní listina:
1. skupina
1. Takaski Eto (JPN)
2. Luis Enrique (CUB)
3. Hup Wei Lee (MAS)
4. Adrijus Glebauskas (LTU)
5. Dzmitrij Nabokov (BLR)
6. Jü Wang (CHN)
7. Fernando Ferreira (BRA)
8. Andrij Procenko (UKR)
9. Ilja Ivaňuk (ROC)
10. Gianmarco Tamberi (ITA)
11. Hamish Kerr (NZL)
12. Mathew Sawe (KEN)
13. Django Lovett (CAN)
14: Mutaz Essa Barshim (QAT)
15. Shelby McEwen (USA)
16. Donald Thomas (BAH)
17. Tom Gale (GBR)
2. skupina
1. Loic Gasch (SUI)
2. Michael Mason (CAN)
3. Juvaughn Harrison (USA)
4. Stefano Sottile (ITA)
5. Maksim Nedasekov (BLR)
6. Darryl Sullivan (USA)
7. Tihomir Ivanov (BUL)
8. Sang-hyeok Woo (KOR)
9. Naoto Tobe (JPN)
10. Edgar Rivera (MEX)
11. Jamal Wilson (BAH)
12. Mateusz Przybylko (GER)
13. Majd Eddin Ghazal (SYR)
14. Michail Akimenko (ROC)
15. Thiago Moura (BRA)
16. Brandon Starc (AUS)
1. skupina
1. Takaski Eto (JPN)
2. Luis Enrique (CUB)
3. Hup Wei Lee (MAS)
4. Adrijus Glebauskas (LTU)
5. Dzmitrij Nabokov (BLR)
6. Jü Wang (CHN)
7. Fernando Ferreira (BRA)
8. Andrij Procenko (UKR)
9. Ilja Ivaňuk (ROC)
10. Gianmarco Tamberi (ITA)
11. Hamish Kerr (NZL)
12. Mathew Sawe (KEN)
13. Django Lovett (CAN)
14: Mutaz Essa Barshim (QAT)
15. Shelby McEwen (USA)
16. Donald Thomas (BAH)
17. Tom Gale (GBR)
2. skupina
1. Loic Gasch (SUI)
2. Michael Mason (CAN)
3. Juvaughn Harrison (USA)
4. Stefano Sottile (ITA)
5. Maksim Nedasekov (BLR)
6. Darryl Sullivan (USA)
7. Tihomir Ivanov (BUL)
8. Sang-hyeok Woo (KOR)
9. Naoto Tobe (JPN)
10. Edgar Rivera (MEX)
11. Jamal Wilson (BAH)
12. Mateusz Przybylko (GER)
13. Majd Eddin Ghazal (SYR)
14. Michail Akimenko (ROC)
15. Thiago Moura (BRA)
16. Brandon Starc (AUS)
Michail Akimenko (ROV)
Juvaughn Harrison (USA)
Brandon Starc (AUS)
Naoto Tobe (JPN)
Woo Sanghyeok (KOR)
Maksim Nědosekov (BLR)
Mutaz Essa Baršim (QAT)
Django Lovett (CAN)
Hamish Kerr (NZL)
Shelby McEwen (USA)
Gianmarco Tamberi (ITA)
Ilja Ivaňuk (ROV)
Tom Gayle (GBR)