Prehľad udalostí na LOH Tokio 2020 - 3. deň | (kon.) |
Závod mužů | Vítěz: K. Blummenfelt (NOR) (kon.) |
400m polohové preteky - finále (muži) | Vítěz: Ch. Kalisz (USA) (kon.) | | | 100m motýlik - semifinále (ženy) | (kon.) |
400m voľný štýl - finále (muži) | Vítěz: A. Hafnaoui (TUN) (kon.) | | | 400m polohové preteky - finále (ženy) | Vítěz: J. Ohašiová (JPN) (kon.) |
100m prsia - semifinále (muži) | (kon.) | | | 4 x 100 m voľný štýl - finále (ženy) | Vítěz: Austrálie (kon.) |
100m znak - rozplavby (ženy) | (kon.) | | | 200m voľný štýl - rozplavby (muži) | (kon.) |
100m prsia - rozplavby (ženy) | (kon.) | | | 100m znak - rozplavby (muži) | Vítěz: K. Kolesnikov (RUS) (kon.) |
400m voľný štýl - rozplavby (ženy) | Vítěz: K. Ledeckyová (USA) (kon.) | | | 4 x 100 m voľným štýlom - rozplavby (muži) | Vítěz: Itálie (kon.) |
Do 61 kg (muži) | (kon.) | | | Do 67 kg (muži) | (kon.) |
Do 61 kg - finále (muži) | Vítěz: Li Fa-pin (CHI) (kon.) | | | Do 67 kg - finále (muži) | Vítěz: L. Čchen (CHN) (kon.) |
Skeet - deň prvý (ženy) | (kon.) | | | Vzduchová pištoľ - kvalifikácia (ženy) | (kon.) |
Skeet - deň prvý (muži) | (kon.) | | | Vzduchová pištoľ - finále (ženy) | Vítěz: V. Bacaraškinová (ROC) (kon.) |
Vzduchová puška - kvalifikácia (muži) | (kon.) | | | Vzduchová puška - finále (muži) | Víťaz: William Shaner (USA) (kon.) |
C1 - rozjazdy (muži) | (kon.) | | | K1 - rozjazdy (ženy) | (kon.) |
Tímové preteky - kvalifikácia (ženy) | (kon.) | | | Tímová súťaž - ŠF, SF a F (ženy) | Vítěz: Jižní Korea (kon.) |
Kvalifikácia žien | (kon.) |
Individuálne preteky (ženy) | Vítěz: A. Kiesenhoferová (AUT) (kon.) |
Celodenný liveblog | (kon.) |
Zmiešaná štvorhra - štvrťfinále | (kon.) | | | Dvojhra (muži, ženy) - 2. kolo | (kon.) |
Zmiešaná štvorhra - semifinále | (kon.) |
Do 52 kg - eliminácia a štvrťfinále (ženy) | (kon.) | | | Do 66 kg - eliminácia a štvrťfinále (muži) | (kon.) |
Do 52 kg - opravy, semifinále a finále (ženy) | Vítěz: U. Abeová (JPN) (kon.) | | | Do 66 kg - opravy, semifinále a finále (muži) | Vítěz: H. Abe (JPN) (kon.) |
Skif - semifinále E/F (muži) | (kon.) | | | Skif - semifinále E/F (ženy) | (kon.) |
Dvojka bez kormidelníka - opravy (muži) | (kon.) | | | Dvojka bez kormidelníka - opravy (ženy) | (kon.) |
Dvojskif ľahkej váhy - opravy (muži) | (kon.) | | | Dvojskif ľahkej váhy - opravy (ženy) | (kon.) |
Párová štvorka - opravy (muži) | (kon.) | | | Párová štvorka - opravy (ženy) | (kon.) |
Skif - čtvrtfinále (ženy) | (kon.) | | | Skif - čtvrtfinále (muži) | (kon.) |
Dvojskif - semifinále (ženy) | (kon.) | | | Dvojskif - semifinále (muži) | (kon.) |
Čtyřka bez kormidelníka - opravy (ženy) | (kon.) | | | Čtyřka bez kormidelníka - opravy (muži) | (kon.) |
Celodenný program | (kon.) |
Celodenný prehľad | (kon.) |
Drezúra (tímy a jednotlivci) | (kon.) |
Veľká Británia - Nemecko | 1:2 (kon.) | | | Austrália - Španielsko | 3:1 (kon.) |
Japonsko - Čína | 3:4 (kon.) | | | Nový Zéland - Argentína | 3:0 (kon.) |
3 m doska synchro - finále (ženy) | (kon.) |
Fleret, jednotlivci (ženy) | Vítěz: L. Kieferová (USA) (kon.) | | | Kord, jednotlivci (muži) | Vítěz: R. Cannone (FRA) (kon.) |
Do 57 kg - predkolo, OF, ŠF a SF (ženy) | (kon.) | | | Do 68 kg - predkolo, OF, ŠF a SF (muži) | (kon.) |
Do 57 kg - opravy, o bronz, finále (ženy) | Vítěz: A. Zoloticová (USA) (kon.) | | | Do 68 kg - opravy, o bronz, finále (muži) | Vítěz: U. Rašitov (UZB) (kon.) |
Juhoafrická rep. - Taliansko | 2:21 (kon.) | | | Maďarsko - Grécko | 9:10 (kon.) |
USA - Japonsko | 15:13 (kon.) | | | Austrália - Čierna Hora | 10:15 (kon.) |
Srbsko - Španielsko | 12:13 (kon.) | | | Chorvátsko - Kazachstan | 23:7 (kon.) |
India - Austrália | 1:7 (kon.) | | | Japonsko - Argentína | 1:2 (kon.) |
Španielsko - Nový Zéland | 3:4 (kon.) | | | Južná Afrika - Holandsko | 3:5 (kon.) |
Lucie Pudilová - Talita Bernardoová | Víťazka: Bernardoová (kon.) | | | Marcin Naruszczka - Samuel Krištofič | Víťaz: Krištofič (kon.) |
Randy Costa - Adrian Yanez | Vítěz: Yanez (kon.) | | | Miranda Mavericková - Maycee Barberová | Vítěz - Barberová (kon.) |
Darren Elkins - Darrick Minner | Vítěz - Elkins (kon.) | | | Kyler Phillips - Raulian Paiva | Vítěz - Paiva (kon.) |
Cory Sandhagen - T. J. Dillashaw | Vítěz: Dillashaw (kon.) |
Celodenný liveblog | (kon.) |
1. a 2. kolo (muži) | (kon.) | | | 1. a 2. kolo (ženy) | (kon.) |
Street - kvalifikácia a finále (muži) | Vítěz: J. Horigome (JPN) (kon.) |
Jiří Polášek
Výsledky
1. Jessica Foxová (AUS) 98,64
2. Ricarda Funková (GER) 101,56
3. Luuka Jonesová (NZL) 101,72
4. Stefanie Hornová (ITA) 104,79
5. Maialen Chourrautová (ESP) 105,13
6. Kateřina Kudějová Minaříková 106,41
7. Ana Satilaová (BRA) 106,82
8. Eliška Mintalová (SVK) 107,67
9. Kimberley Woodsová (GBR) 107,82
10. Klaudia Zwolinská (POL) 108,97
11. Eva Terceljová (SLO) 109,11
12. Martina Wegmanová (NED) 109,84
13. Marie-Zelina Lafontová (FRA) 110,25
14. Monica Doria Vilarrublaová (AND) 110,54
15. Evy Leibfarthová (USA) 111,70
16. Viktoria Wolffhardtová (AUT) 112,28
17. Viktoriia Usová (UKR) 113,99
18. Florence Maheuová (CAN) 114,29
19. Tchung Li (CHN) 114,36
20. Alsu Minazaová (ROC) 115,39
21. Jane Nicholas (COK) 120,10
22. Aki Yazawa (JPN) 127,91
23. Sofia Reonosová (MEX) 132,89
24. Naemi Braedleová (SUI) 135,00
---
25. Jekatěrina Smirnová OUT
26. Chu-Han Chang (TPE) OUT
27. Celia Jodar OUT
Druhá rozjížďka
Jessica Foxová (AUS) 98,64
Ricarda Funková (GER) 101,56
Luuka Jonesová (NZL) 101,72
Stefanie Hornová (ITA) 104,79
Maialen Chourrautová (ESP) 105,13
Kateřina Kudějová Minaříková 106,41
Ana Satilaová (BRA) 106,82
Kimberley Woodsová (GBR) 107,82
Eva Terceljová (SLO) 109,11
Martina Wegmanová (NED) 109,84
Marie-Zelina Lafontová (FRA) 110,25
Klaudia Zwolinská (POL) 110,46
Monica Doria Vilarrublaová (AND) 110,54
Evy Leibfarthová (USA) 111,70
Viktoria Wolffhardtová (AUT) 112,28
Viktoriia Usová (UKR) 113,99
Tchung Li (CHN) 114,36
Alsu Minazaová (ROC) 115,39
Eliška Mintalová (SVK) 117,55
Jane Nicholas (COK) 120,10
Aki Yazawa (JPN) 127,91
Naemi Braedleová (SUI) 135,00
Jekatěrina Smirnová (KAZ) 135,25
Florence Maheuová (CAN) 135,35
Chu-Han Chang (TPE) 136,66
Sofia Reonosová (MEX) 143,19
Celia Jodar (MAR) 258,46
První rozjížďka
Ricarda Funková (GER) 101,90
Jessica Foxová (AUS) 104,05
Eliška Mintalová (SVK) 107,67
Kateřina Kudějová Minaříková 107,87
Ana Satilaová (BRA) 108,22
Maialen Chourrautová (ESP) 108,25
Klaudia Zwolinská (POL) 108,97
Kimberley Woodsová (GBR) 109,63
Stefanie Hornová (ITA) 109,82
Luuka Jonesová (NZL) 110,22
Monica Doria Vilarrublaová (AND) 110,57
Martina Wegmanová (NED) 113,29
Florence Maheuová (CAN) 114,29
Viktoria Wolffhardtová (AUT) 114,63
Eva Terceljová (SLO) 115,93
Tchung Li (CHN) 117,27
Viktoriia Usová (UKR) 120,09
Alsu Minazaová (ROC) 120,60
Marie-Zelina Lafontová (FRA) 121,48
Evy Leibfarthová (USA) 125,85
Aki Yazawa (JPN) 129,87
Sofia Reonosová (MEX) 132,89
Jane Nicholas (COK) 150,17
Celia Jodar (MAR) 171,38
Jekatěrina Smirnová (KAZ) 180,46
Chu-Han Chang (TPE) 182,95
Naemi Braedleová (SUI) 230,37
1. Jessica Foxová (AUS) 98,64
2. Ricarda Funková (GER) 101,56
3. Luuka Jonesová (NZL) 101,72
4. Stefanie Hornová (ITA) 104,79
5. Maialen Chourrautová (ESP) 105,13
6. Kateřina Kudějová Minaříková 106,41
7. Ana Satilaová (BRA) 106,82
8. Eliška Mintalová (SVK) 107,67
9. Kimberley Woodsová (GBR) 107,82
10. Klaudia Zwolinská (POL) 108,97
11. Eva Terceljová (SLO) 109,11
12. Martina Wegmanová (NED) 109,84
13. Marie-Zelina Lafontová (FRA) 110,25
14. Monica Doria Vilarrublaová (AND) 110,54
15. Evy Leibfarthová (USA) 111,70
16. Viktoria Wolffhardtová (AUT) 112,28
17. Viktoriia Usová (UKR) 113,99
18. Florence Maheuová (CAN) 114,29
19. Tchung Li (CHN) 114,36
20. Alsu Minazaová (ROC) 115,39
21. Jane Nicholas (COK) 120,10
22. Aki Yazawa (JPN) 127,91
23. Sofia Reonosová (MEX) 132,89
24. Naemi Braedleová (SUI) 135,00
---
25. Jekatěrina Smirnová OUT
26. Chu-Han Chang (TPE) OUT
27. Celia Jodar OUT
Druhá rozjížďka
Jessica Foxová (AUS) 98,64
Ricarda Funková (GER) 101,56
Luuka Jonesová (NZL) 101,72
Stefanie Hornová (ITA) 104,79
Maialen Chourrautová (ESP) 105,13
Kateřina Kudějová Minaříková 106,41
Ana Satilaová (BRA) 106,82
Kimberley Woodsová (GBR) 107,82
Eva Terceljová (SLO) 109,11
Martina Wegmanová (NED) 109,84
Marie-Zelina Lafontová (FRA) 110,25
Klaudia Zwolinská (POL) 110,46
Monica Doria Vilarrublaová (AND) 110,54
Evy Leibfarthová (USA) 111,70
Viktoria Wolffhardtová (AUT) 112,28
Viktoriia Usová (UKR) 113,99
Tchung Li (CHN) 114,36
Alsu Minazaová (ROC) 115,39
Eliška Mintalová (SVK) 117,55
Jane Nicholas (COK) 120,10
Aki Yazawa (JPN) 127,91
Naemi Braedleová (SUI) 135,00
Jekatěrina Smirnová (KAZ) 135,25
Florence Maheuová (CAN) 135,35
Chu-Han Chang (TPE) 136,66
Sofia Reonosová (MEX) 143,19
Celia Jodar (MAR) 258,46
První rozjížďka
Ricarda Funková (GER) 101,90
Jessica Foxová (AUS) 104,05
Eliška Mintalová (SVK) 107,67
Kateřina Kudějová Minaříková 107,87
Ana Satilaová (BRA) 108,22
Maialen Chourrautová (ESP) 108,25
Klaudia Zwolinská (POL) 108,97
Kimberley Woodsová (GBR) 109,63
Stefanie Hornová (ITA) 109,82
Luuka Jonesová (NZL) 110,22
Monica Doria Vilarrublaová (AND) 110,57
Martina Wegmanová (NED) 113,29
Florence Maheuová (CAN) 114,29
Viktoria Wolffhardtová (AUT) 114,63
Eva Terceljová (SLO) 115,93
Tchung Li (CHN) 117,27
Viktoriia Usová (UKR) 120,09
Alsu Minazaová (ROC) 120,60
Marie-Zelina Lafontová (FRA) 121,48
Evy Leibfarthová (USA) 125,85
Aki Yazawa (JPN) 129,87
Sofia Reonosová (MEX) 132,89
Jane Nicholas (COK) 150,17
Celia Jodar (MAR) 171,38
Jekatěrina Smirnová (KAZ) 180,46
Chu-Han Chang (TPE) 182,95
Naemi Braedleová (SUI) 230,37
Jekatěrina Smirnová (KAZ)
Celia Jodar (MAR)
Chu-Han Chang (TPE)
Sofia Reinosová (MEX)
Naemi Breaendleová (SUI)
Jane Nicholasová (COK)
Alsu Minazová (ROC)
Florence Maheuová (CAN)
Tchung Li (CHN)
Monica Doria Vilarrublaová (AND)
Aki Yazawa (JPN)
Evy Leibfathová (USA)
Martina Wegmanová (NED)
Eliška Mintalová (SVK)
Klaudia Zwolinská (POL)
Viktoriia Usová (UKR)
Marie-Zelia Lafontová (FRA)
Kimberley Woodsová (GBR)
Viktoria Wolffhadtová (AUT)
Ana Satilaová (BRA)
Kateřina Minařík Kudějová (CZE)
Luuka Jonesová (NZL)
Maialen Chourrautová (ESP)
Stefanie Hornová (ITA)
Eva Terceljová (SLO)
Ricarda Funková (GER)
Jessica Foxová (AUS)