Grécko – Cyprus 2:1 (kon.) | Rumunsko – Bielorusko 5:3 (kon.) | Nórsko – Izrael 0:0 (zruš.)
Bulharsko – Gibraltar 3:0 (kon.) | Turecko – Chorvátsko 3:3 (kon.) | Dánsko – Švédsko 2:0 (kon.)
Luxembursko – Rakúsko 0:3 (kon.) | Holandsko – Španielsko 1:1 (kon.) | Belgicko – Švajčiarsko 2:1 (kon.)
Taliansko – Estónsko 4:0 (kon.) | Nemecko – Česko 1:0 (kon.) | Portugalsko – Andorra 7:0 (kon.)
Slovinsko – Azerbajdžan 0:0 (kon.) | Poľsko – Ukrajina 2:0 (kon.) | Francúzsko – Fínsko 0:2 (kon.)
Luxembursko
0:3 (0:0)
Rakúsko
cz Streda 11.11.2020, 20:30 • Stade Josy Barthel • Medzinárodný prípravný zápas

Lucembursko se o víkendu utká v rámci Ligy národů s Kyprem, zatímco Rakousko změří síly s houževnatým Severním Irskem. (22:28:39)

Začátek druhého poločasu nám přinesl šance na obou stranách. Následně začalo otěže zápasu přebírat Rakousko, které dalo dvě branky a zcela zlomilo odpor soupeře. Třetí branku vsítili v samotném závěru, kdy už Lucembursko spíše vyhlíželo konec utkání.

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 0:5. Střely mimo: 1:2. Rohy: 4:8. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 5:7.

90+4
    90+4. Phillipp WIESINGER - 0:3

90+4
    Rakousko právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je PHILLIPP WIESINGER, který z malého vápna bez problémů zakončil do branky a již jen kosmeticky upravuje skóre ve prospěch svého týmu.

90+2
    V něm zahrávali hosté standardní situaci a míč šel přímo na branku. Moris si poradil a vyrazil míč.

90+2
    Běží nám druhá minuta z čtyřminutového nastaveného času.

90+1
    Žlutou kartu dostává Korac (Lucembursko).

90
    Hráč hostů vyslal střelu z větší dálku a tím jen spíše prověřil pozornost Morise.

89
    Rohový kop Rakouska přinesl další nebezpečný centr před Morise, tentokrát však z toho není brankový radost.

89
    Střídání v týmu Rakousko: ze hřiště odchází Rantfl, přichází Onisiwo.

87
    Žlutou kartu dostává Sinani (Lucembursko).

85
    Rakousko kontroluje hru a míří za svým dnešním vítězstvím.

84
    Lucembursko za celý průběh druhého poločasu ani jednou nevystřelilo na branku (mezi tři tyče) Pervana a ten měl víceméně práci jen v úvodních minutách druhého poločasu.
    83. Adrian GRBIC - 0:2

83
    Rakousko těží ze svého tlaku a dává pojišťující branku. Autorem branky je ADRIAN GRBIC, který dostal přihrávku ve vápně a z pravé strany poslal míč ke vzdálenější tyči.

81
    Střídání v týmu Rakousko: ze hřiště odchází Holzhauser, přichází Baumgartlinger.

78
    Nyní měli domácí náznak útoku, avšak na levé straně přichází o míč a Pervan nemusel zasahovat.