Grécko – Cyprus 2:1 (kon.) | Rumunsko – Bielorusko 5:3 (kon.) | Nórsko – Izrael 0:0 (zruš.)
Bulharsko – Gibraltar 3:0 (kon.) | Turecko – Chorvátsko 3:3 (kon.) | Dánsko – Švédsko 2:0 (kon.)
Luxembursko – Rakúsko 0:3 (kon.) | Holandsko – Španielsko 1:1 (kon.) | Belgicko – Švajčiarsko 2:1 (kon.)
Taliansko – Estónsko 4:0 (kon.) | Nemecko – Česko 1:0 (kon.) | Portugalsko – Andorra 7:0 (kon.)
Slovinsko – Azerbajdžan 0:0 (kon.) | Poľsko – Ukrajina 2:0 (kon.) | Francúzsko – Fínsko 0:2 (kon.)
Poľsko
2:0 (1:0)
Ukrajina
cz Streda 11.11.2020, 20:45 • Stadion Śląski, Chorzów • Medzinárodný prípravný zápas

To už je z mé strany vše. Někdy zase na počtenou! (22:42:16)
    Poláci si v přípravě poradili s Ukrajinou.

Statistiky zápasu:
    Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 0:4. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 5:11.

Přípravné utkání mezi Polskem a Ukrajinou zvládli lépe domácí, kteří zvítězili 2:0. Hosté doplatili především na koncovku. Do druhého inkasovaného gólu byli lepším týmem, měli i šance, ale nedokázali proměnit ani penaltu, kterou zahrával ve 12. minutě Jarmolenko. Poláci naopak dokázali vytěžit z minima maximum. Ve 40. minutě udělal velkou chybu hostující brankář Lunin a Krzysztof Piątek ji potrestal střelou do prázdné brány. V 62. minutě pak po závaru dotlačil balón do sítě Jakub Moder, který byl v té době na trávníku jen pár desítek sekund. Ukrajinu už pak nevrátil do hry ani Cygankov, který sám před brankářem zakončoval těsně vedle vzdálenější tyče.

90+3

90+2
    Jakub Moder měl míč na pravé straně šestnáctky. Sám asi nevěděl, zda má střílet nebo centrovat a tak z toho vzniklo něco mezi. Brankář Lunin předvedl nejistý zákrok a vyrazil lehký balón před sebe. Naštěstí pro něho tam byli jen spoluhráči.

90+1
    Rozhodčí nastaví tři minuty! Júnior Moraes se snažil u brankové čáry něco vymyslet a dostat míč před bránu. Místo toho ho sám o sebe zahrál do zámezí a tak se kope od domácí svatyně.

89
    Po přetaženém centru spoluhráče mohl zakončovat Arkadiusz Reca. Ten však promáchl balón, který se k němu ze vzduchu snášel.

88
    Bereszyński předvedl dobrou práci a zkomplikoval práci ukrajinské obraně. Poláci získali autové vhazování poblíž šestnáctky soupeře a mohou tak šetřit čas.

86
    Junior Moraes se dostal k balónu ve středu hřiště a nahrál na pravé křídlo Marlosovi. Ten centroval, obrana domácích si však poradila.

85
    Fotbalisté Ukrajiny jsou sice na míči, ale je to daleko od brány soupeře. Domácí zřejmě směřují k výhře.

83
    Střídání v týmu Polsko: ze hřiště odchází Przemysław Płacheta, přichází Sebastian Szymański.

82
    Jakub Moder byl na půlce faulován Mychajličenkem. Míč pro domácí.

81
    Máme tu už poslední desetiminutovku řádné hrací doby. Poláci drží dvougólový náskok.

79
    Střídání v týmu Polsko: ze hřiště odchází Robert Gummy, přichází Bartosz Bereszyński.
    Střídání v týmu Polsko: ze hřiště odchází Maciej Rybus, přichází Arkadiusz Reca.

76
    Střídání v týmu Ukrajina: ze hřiště odchází Viktor Kovalenko, přichází Serhij Sydorčuk.
    76. Cygankova dělily od snížení centimetry.

76
    Nyní ale velká šance hostí! Viktor Cygankov se po přihrávce Marlose ocitl sám před Skorupskim a zakončoval jen těsně vedle vzdálenější tyče polské svatyně.

75
    Domácí se zatáhli a Ukrajina tak útočí do obranného bloku soupeře. Hosté si nahrávají v blízkosti šestnáctky, do ní se ale dostávají složitě.