Grécko – Cyprus 2:1 (kon.) | Rumunsko – Bielorusko 5:3 (kon.) | Nórsko – Izrael 0:0 (zruš.)
Bulharsko – Gibraltar 3:0 (kon.) | Turecko – Chorvátsko 3:3 (kon.) | Dánsko – Švédsko 2:0 (kon.)
Luxembursko – Rakúsko 0:3 (kon.) | Holandsko – Španielsko 1:1 (kon.) | Belgicko – Švajčiarsko 2:1 (kon.)
Taliansko – Estónsko 4:0 (kon.) | Nemecko – Česko 1:0 (kon.) | Portugalsko – Andorra 7:0 (kon.)
Slovinsko – Azerbajdžan 0:0 (kon.) | Poľsko – Ukrajina 2:0 (kon.) | Francúzsko – Fínsko 0:2 (kon.)
Francúzsko
0:2 (0:2)
Fínsko
cz Streda 11.11.2020, 21:10 • Stade de France, Saint-Denis • Medzinárodný prípravný zápas

Finsko vyhrává tento přípravný zápas na půdě Francie 2:0. Oba góly dal hostující celek v prvním poločase. Domácí Francie doplatila na střelbu, ze tří střel na branku se neprosadila a dalších dvanáct ran skončilo mimo branku. Finsko ze tří střel na branku proměnilo dvě. Ačkoliv Francie měla převahu, tak skórovat nedokázala. (23:03:39)

Držení míče: 72 % : 28 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 12:0. Rohy: 8:5. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 14:8.

90+4

90+3
    Stejný hráč se znovu dostal do zakončení, ale jeho rána končí mimo branku.

90+2
    Francie bojuje dál, nyní pálil Griezmann a jeho pokus zblokoval Toivio.

90+1
    Čtyři minuty podle světelné tabule uvidíme navíc.

90
    Znovu se Martial dostal do zakončení, tentokrát už mířil přesněji, ale brankář Joronen si dokázal poradit.

90
    Po dlouhé se někdo z hráčů dostal do zakončení, Martial poslal míč výrazně mimo.

89
    Joronen se ujal rozehrávky a uvedl míč do hry. To už se dostáváme do posledních minut druhého poločasu.

88
    Mnoho střeleckých pozic momentálně k vidění není, gólmani jsou prakticky bez práce. Zouma fauloval v osobním souboji Forsse, a tak budou hrát hosté od své branky.

85
    Francie se nyní nemůže dostat do střeleckých pozic, Finsko míří k překvapivé výhře právě na francouzské půdě.

84
    Kanté si počínal nedovoleně, a tak budou rozehrávat fotbalisté Finska. Arajuuri poslal míč do hry.

80
    Střídání v týmu Finsko: ze hřiště odchází Lenglet, přichází Varane.
    Střídání v týmu Finsko: ze hřiště odchází Schüller, přichází Pukki.

79
    Domácí v tomto zápase opravdu nevychází koncovka, nyní pálil Kanté, ale minul.

77
    Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, domácí brankář rozehrává od své branky. Postupně se Francie pokouší prokombinovat do střeleckých pozic.

75
    Domácí rozehrávali rohový kop, Griezmann centroval před branku, následně pálil Zouma, ale jeho rána končí nad.