Grécko – Cyprus 2:1 (kon.) | Rumunsko – Bielorusko 5:3 (kon.) | Nórsko – Izrael 0:0 (zruš.)
Bulharsko – Gibraltar 3:0 (kon.) | Turecko – Chorvátsko 3:3 (kon.) | Dánsko – Švédsko 2:0 (kon.)
Luxembursko – Rakúsko 0:3 (kon.) | Holandsko – Španielsko 1:1 (kon.) | Belgicko – Švajčiarsko 2:1 (kon.)
Taliansko – Estónsko 4:0 (kon.) | Nemecko – Česko 1:0 (kon.) | Portugalsko – Andorra 7:0 (kon.)
Slovinsko – Azerbajdžan 0:0 (kon.) | Poľsko – Ukrajina 2:0 (kon.) | Francúzsko – Fínsko 0:2 (kon.)
Taliansko
4:0 (2:0)
Estónsko
cz Streda 11.11.2020, 20:45 • Stadio Artemio Franchi, Florencie • Medzinárodný prípravný zápas

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:38:19)

Držení míče: 71 % : 29 %.
    Střely na branku: 7:0. Střely mimo: 3:3. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 9:9.

Máme tady konec tohoto přípravného utkání, které Itálie samozřejmě zvládla a vyhrála poměrem 4:0.
    Italové vstoupili do utkání tak jak se od jasného favorita očekávalo a ve 14. minutě otevřel brankový účet Grifo. Ve 27. minutě to bylo už 2:0 po brance Bernardeschiho. Ve druhé půli se Estonsko dostalo do zajímavé šance, která ale brankou neskončila. V 75. minutě zvýšil vedení domácích z pokutového kopu Grifo a o jedenáct minut později dokončil kanonádu z penalty Orsolini.

90+3

90+2
    Mark Lepik také uviděl od sudého žlutou kartu v závěru zápasu.

90
    Rozhodčí nastavil tři minuty navíc.

88
    Nepřesná střela domácího hráče skončila pouze za bránou soupeře.
    86. Riccardo ORSOLINI - 4:0

86
    Itálie právě vstřelila branku!
    Domácí celek jde do čtyřbrankového vedení! Nyní se k penaltě postavil RICCARDO ORSOLINI, který si také vybral levou stranu a nemýlil se.

85
    Byla nařízena penalta pro Itálii. Tentokrát se faulu uvnitř vápna dopustil Jarvelaid.

82
    Následný rohový kop ovšem nic vážnějšího nepřinesl, ale Itálie je i nadále ve velkém tlaku.

81
    El Shaarawy se dostal do zakončení ve velké šanci, ale Meeric předvedl skvělý zákrok!

80
    Střídání v týmu Itálie: ze hřiště odchází D'Ambrosio, přichází Calabria.
    Střídání v týmu Itálie: ze hřiště odchází Grifo, přichází El Shaarawy.

80
    Tunjov dostal kartu žluté barvy za nedovolený zákrok na italského hráče.

79
    Střídání v týmu Estonsko: ze hřiště odchází Pikk, přichází Jarvelaid.

77
    Domácí drží míč na svých kopačkách a pomalu se snaží dostat z levé strany.
    75. Vincenzo GRIFO - 3:0

75
    A je to už 3:0 pro Itálii! K exekuci pokutového kopu se postavil VINCENZO GRIFO, který vystřelil do levé části brány, kde sice šel také gólman Meeric, ale nedosáhl na míč.