KHL
Chabarovsk – Kazaň 7:1 (kon.) | Novosibirsk – Čeljabinsk 3:1 (kon.) | Barys – Helsinki 4:5 (po pr.)
Čerepovec – Soči 2:0 (kon.) | Red Star Kunlun – Metallurg Magnitogorsk 6:4 (kon.) | CSKA Moskva – Novgorod 2:3 (po pr.)
D. Moskva – Dinamo Minsk 5:2 (kon.) | Viťaz – Ufa 4:3 (kon.)
Kunlun
6:4 (1:1, 4:1, 1:2)
Metallurg Magnitogorsk
cz Streda 21.10.2020, 18:00 • Arena Mytišči, Mytišči • KHL

42:19
    Dávid Bondra je potrestán dvěma minutami za nedovolené bránění. Možná je tedy ještě šance pro Metallurg, jak s nepříznivým výsledkem něco udělat.

36:32
    Metallurgu se druhá třetina hroutí jak domeček z karet. Vladislav Sjomin tak dlouho držel soupeře u mantinelu, až je mu pískán faul.

30:45
    Ruslan Pedan před vlastní klecí nedovoleně zastavil soupeře a jde ven na dvě minuty za podražení.

24:27
    Zbývá doplnit, že Jurij Platonov dostal dvě minuty za krosček, kterého se dopustil za svojí brankou.

20:54
    Přesilvá hra Kunlunu končí. Domácích hráčů bylo na ledě příliš mnoho a Tyler Wong jde osedět trest hráčské lavice na dvě minuty.

19:08
    Sergej Plotnikov na obranné modré nedovoleně zastavil soupeře hákováním a jde ven na dvě minuty za hákování. Nejprve začne přesilovka domácích čtyři na tři. za chvilku pak pět na čtyři.

17:27
    Vyloučení tentokrát přichází na obou stranách. Harri Pesonen i Luke Lockhart dostávají dvě minuty za nedovolené bránění.

13:56
    Sergej Plotnikov obranném pásmu při souboji o puk podrazil soupeře a jde na dvě minuty ven.

03:58
    Metallurg bude mít nyní šanci vstřelit druhou branku, neboť Jason Fram dostává dvě minuty za držení protihráče.

Tomáš Lysý

Góly a asistencie: 16. Shinkaruk (Wellman), 26. Foo (Wong, Lofquist), 33. Fram, 37. Werek (Wong), 38. Lofquist (Nikolišin), 56. Bondra (Pedan, Monachov) – 2. Švyrjov (Čibisov, Pesonen), 23. Beck, 49. J. Platonov (N. Chlystov, S. Plotnikov), 52. Pesonen (Čibisov, Martynov)

Kunlun: Šikin (Hrubec) – Sproul, T. Murphy, Lofquist, Chelios (A), Fram, Pedan, Starikov – Shinkaruk, Wellman (A), Kristo – Foo, Lockhart (C), Wong – Toropčenko, Werek, Bakanov – Bondra, Foo, Monachov – Nikolišin.
    Metallurg Magnitogorsk: Zagidulin (38. Nosov) – Zemčonok, J. Jakovlev (A), Dronov, Martynov, Sjomin, Va. Antipin, Krochaljov, N. Chlystov – Mozjakin (C), S. Plotnikov (A), Košelev – Čibisov, Pesonen, Švyrjov – Beck, A. Nestrašil, Jurov – Varjagan, Zacharov, J. Platonov.

Rozhodca: Alexander Soin, Jan Hribik – Alexander Zacharenkov, Nikita Novikov