KHL
Chabarovsk – Kazaň 7:1 (kon.) | Novosibirsk – Čeljabinsk 3:1 (kon.) | Barys – Helsinki 4:5 (po pr.)
Čerepovec – Soči 2:0 (kon.) | Red Star Kunlun – Metallurg Magnitogorsk 6:4 (kon.) | CSKA Moskva – Novgorod 2:3 (po pr.)
D. Moskva – Dinamo Minsk 5:2 (kon.) | Viťaz – Ufa 4:3 (kon.)
Barys Nur-Sultan
4:5 (0:0, 2:0, 2:4 - 0:1)
Jokerit Helsinki
cz Streda 21.10.2020, 15:30 • Barys Arena, Nur-Sultan • KHL

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u hokeje zase někdy příště. (17:50:23)

Československá stopa

David Sklenička (Jokerit) – 3 střely, 32 nahrávek, 1+0

Domácí Barys měl 45 minut zápas pod kontrolou a šel si pro jasné vítězství, když vedl již o 4 branky, pak ale nepochopitelně přestal hrát, nemohl se dostat ani z vlastního pásma a přišel parádní obrat finského týmu, který byl dokonán v prodloužení, kde o výhře svého týmu rozhodl český obránce David Sklenička. Barys si příště zahraje 23.10. doma s Kazaní. Jokerit příště čeká 26.10. doma Jekatěrinburg.

62:12 David SKLENIČKA - 4:5

62:12
    Jokerit právě vstřelil branku!
    Obrat je dokonán. Jokerit dnes odejde jako vítěz tohoto zápasu. Brian O'Neill se uvolnil na středu hřiště, kde obešel dva hráče a poté naservíroval bekhendem puk před odkrytou branku pro DAVIDA SKLENIČKU, který se nemýlil. Asistence: Brian O'Neill.

61:25
    Nikita Michajlis zkusil vystřelit od modré, trefil ovšem pouze soupeře stojícího před ním.

60:01

Třetí třetina nabídla celkem 6 branek. První dvě vstřelil domácí tým, který vedl ještě 15 minut před koncem 4:0 a šel si jasně za výhrou. Poté však absolutně přestal hrát, což se mu vymstilo, dostal 4 branky a zápas tak putuje do prodloužení.

60:00

59:01
    Začíná poslední minuta třetí třetiny.
    58:50 Mikko LEHTONEN - 4:4

58:50
    Je vyrovnáno. Domácí vedli o čtyři branky, nyní však jde zápas do prodloužení. Na modrou čáru dostal puk hostující MIKKO LEHRONEN, který se nebál vystřelit, což se mu vyplatilo. Jeho pokus tahem proletěl přes vše a skončil až v síti.

58:18
    Hosté jsou v šesti mužích v útočném pásmu. Kalninš je na střídačce.

57:39
    Domácí mají i nadále problém se dostat z vlastního obranného pásma.

56:32
    Barys se dopředu dostal po delší době díky Videllovi, který však pouze držel čas za brankou.

55:49
    Domácí tým vyhrál buly v obranném pásmu, pak ale pouze vyhodil puk do střední třetiny a už se znovu brání.

55:42
    Viktor Svedberg koupil jednu ze střel pravděpodobně do kolene, tak rozhodčí raději přerušil hru.

55:42

Ondřej Černý

Góly a asistencie: 25. Petuchov (Asetov, Gurkov), 37. Šestakov (Metalnikov, Lilja), 42. Lilja (Valk), 44. Videll (Asetov) – 46. Regin (O'Neill), 53. Kivistö (Tolvanen), 54. Regin (O'Neill, Lööv), 59. Lehtonen, 63. D. Sklenička (O'Neill)

Barys Nur-Sultan: Ortio (Karatajev) – Dietz (C), Metalnikov (A), Blacker, Svedberg, Šalapov (A), Kleščenko, Gajtamirov – Frattin, Videll, R. Starčenko – Lilja, Valk, Michajlis – Ševčenko, Šestakov, Panjukov – Petuchov, Gurkov, Asetov – Musorov.
    Jokerit Helsinki: Kalniņš (Lindbäck) – Lehtonen, Pudas, D. Sklenička (A), Kivistö, A. Grant, Lööv – O'Neill, Norman, Savinainen – Pakarinen, Schroeder, Tolvanen – Junttila, Mäenalanen, Haapala – Anttila (C), Regin, Joensuu (A).