KHL
Chabarovsk – Kazaň 7:1 (kon.) | Novosibirsk – Čeljabinsk 3:1 (kon.) | Barys – Helsinki 4:5 (po pr.)
Čerepovec – Soči 2:0 (kon.) | Red Star Kunlun – Metallurg Magnitogorsk 6:4 (kon.) | CSKA Moskva – Novgorod 2:3 (po pr.)
D. Moskva – Dinamo Minsk 5:2 (kon.) | Viťaz – Ufa 4:3 (kon.)
CSKA Moskva
2:3 (1:1, 0:1, 1:0 - 0:1)
HC Torpedo Nižnij Novgorod
cz Streda 21.10.2020, 18:30 • CSKA Arena, Moskva • KHL

To už je ode mne pro tuto chvíli vše, děkuji za pozornost a za chvíli se na Vás bude těšit u duelu Ligy mistrů mezi Manchesterem City a Portem. (20:58:36)

Čas v útočném pásmu: 10:55 – 9:06

Nižnij Novgorod to nakonec zvládl a připisuje si cenný skalp CSKA! V prodloužení bylo Torpedo nebezpečné hlavně z rychlých protiútoku, díky čemuž si nakonec zařídilo vítěznou branku. Moskva však může být vzhledem k průběhu zápasu ráda alespoň za bod a aspoň ví, co má do příště zlepšit.

61:57 Michail VARNAKOV - 2:3

61:57
    Torpedo právě vstřelilo branku!
    Hosté si nakonec připisují zasloužený druhý bod! Brady Austin to měl nejdřív na střelu, ale tuto příležitost prováhal, takže po přejetí brankové čáry přihrával před bránu. Tam si dobře sjel MICHAIL VARNAKOV, který přesně pálil mimo dosah Larse Johanssona. Asistence: Brady Austin.

61:21
    Na druhé straně byl v dobré příležitosti Konstantin Okulov, ale ten už pálil jen do pozorného gólmana, který přerušuje hru.

60:50
    Kirill Urakov po vyhraném vhazování ve vlastním pásmu zamířil dopředu, kde se dokonce se spoluhráčem dostal do přečíslení, která řešil sám, ale trefil se jenom do tyčky!

60:01

Šedesát minut o vítězi nakonec nerozhodla. CSKA totiž soupeře na začátku třetí třetiny pořádně zatlačila, čímž nakonec docílila další využité přesilovky a tím pádem i dalšího vyrovnání. Oba celky se za dalším gólem ve zbytku času moc netlačili, takže na řadu bude muset přijít prodloužení. Pokud nepřijde gól tam, pojedou se samostatné nájezdy.

60:00

59:23
    Nahození Mata Robinsona nenašlo žádného spoluhráče. Torpedo se tak bleskově osvobozuje.

58:48
    Hosté také nejsou zrovna nejaktivnější. V klidu vyčkávají na vlastní modré čáře a také už se připravují na overtime.

58:13
    Domácí s rozehrávkou nikam nespěchají a psychicky už si připravují na prodloužení, které asi bude důležitější než závěr zápasu.

57:35
    Alexej Melničuk musí odehrávat soupeřící nahození, což zvládl na jedničku, ale jeho spoluhráči následně doslova odevzdali kotouč soupeři.

57:05
    Hra čtyř proti čtyřem o něco málo vyhovuje více CSKA, ale to je od zakončení daleko, takže už pomalu směřuje do prodloužení.

55:14
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Justin Kloos – 2 min. + 10 min. osobní trest, zásah do hlavy nebo krku).
    Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Arťom Sergejev – 2 min., napadení).

54:46
    Nikolaj Goldobin s rozehrávkou nikam nespěchá. CSKA je více než rádo za vyrovnaný stav a chce udržet alespoň jeden bod.

53:48
    Nižnij Novgorod chce vzhledem k průběhu zápasu zvítězit, takže je směrem dopředu o něco aktivnější, ale Larse Johanssona už poměrně dlouho nevystavil do žádné nepříjemné situace.

Lukáš Mihal

Góly a asistencie: 14. Kiselevič (Šalunov), 48. M. Kempe (Slepyšev, M. Robinson) – 11. Vengrižanovskij, 27. Vengrižanovskij, 62. Varnakov (Austin)

CSKA Moskva: Lars Johansson (Šaryčenkov) – M. Robinson (A), Rykov, Naumenkov, Blažijevskij, Kiselevič, Ar. Sergejev, Gološčapov – Slepyšev (A), M. Kempe, Goldobin – Okulov, Šalunov, Mamin – Telegin, P. Karnauchov, Popov (C) – Korosteljov, Maximov, Svetlakov.
    HC Torpedo Nižnij Novgorod: Melničuk (Tichomirov) – Ch. Wideman, Pajgin, Orlov, Marin, Mišarin, Austin, Bobrjašov – Šenfeld (C), Kloos, Čechovič – Szwarz, Urakov (A), Belevič – Varnakov, Iľjin (A), Veriajev – Vojevodin, Vengrižanovskij, Počivalov.

Rozhodca: Kuljov, Spirin – Galimov, Stroganov