Valladolid – Eibar 1:2 (kon.) | Atlético Madrid – Villarreal 0:0 (kon.) | Sociedad – Getafe 3:0 (kon.)
Elche – Huesca 0:0 (kon.) | Valencia – Real Betis 0:2 (kon.)
Atlético Madrid
0:0 (0:0)
Villarreal CF
Sobota 03.10.2020, 16:00 • Estadio Wanda Metropolitano (Madrid) • Španielska LaLiga • 5. kolo

Ani druhý polčas žiadny gól nepriniesol, aj keď to bol zaujímavejší futbal než v tom prvom. Oba tímy si tak po bezgólovej remíze body podelia.

Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok dňa! (17:51:56)

90+3

90+2
    Čoskoro sa skončí aj nadstavený čas. Reálne to už vyzerá ne bezgólovú remízu a deľbu bodov.

90+1
    Plynie nám už nadstavený čas, ale nič zaujímavého to neprináša.

90
    V druhom polčase sa nadstavujú 3 minúty!

89
    Riadny hrací čas tohto zápasu sa čoskoro naplní. Uvidíme, koľko sa ešte bude nadstavovať.

88
    Domáci aktívne napádajú rozohrávku súpera a je na nich vidno, že jeden bod im z toho zápasu nestačí.

87
    Hostia úspešne pokryli aj ďalší útočný výpad domácich a momentálne presúvajú hru ďalej od svojej brány.

86
    Do kombinácie domáceho tímu sa zapája brankár Oblak. Uvidíme, či dnes ešte v tomto zápase uvidíme nejaký zaujímavý moment.

85
    Striedanie v tíme Villarreal CF: z ihriska odchádza Manu Trigueros, prichádza Takefusa Kubo.

84
    Nepresný center do pokutového územia hosťujúceho celku, Villarreal sa pohodlne ubránil.

83
    Postupne sa v závere zápasu prebúdza Villarreal, ktorý sa snaží takisto ešte niečo zaujímavé smerom dopredu vymyslieť.

82
    Stále môžme konštatovať, že domáci hrajú veľmi aktívne a snažia sa tento zápas rozhodnúť vo svoj prospech.

81
    Atlético začína pridávať na svojej aktivite, ale defenzíva súpera je pozorná. Villarreal je momentálne zatlačený na svojej polovici ihriska.

80
    Približne desať minút zostáva do konca druhého polčasu, niečo sa však bude nadstavovať.

79
    Žltú kartu dostáva Vicente Iborra (Villarreal CF).

78
    Stále sú tu aj nepresnosti na oboch stranách, ktoré vo finálnej fáze zabraňujú strelenie gólu.

77
    Čas sa začína pomaličky krátiť. Aj naďalej je to bez streleného gólu a smeruje to za deľbou bodov.

76
    Striedanie v tíme Atlético Madrid: z ihriska odchádza João Félix, prichádza Héctor Herrera.

75
    Toto hostia pokazili. Veľmi pekná kombinácia Villarrealu vyvrcholila len nepresným zakončením od Morena.

74
    Carrasco zahrával rohový kop, ale nasledoval len útočný faul a tak tu bude odkop od Asenjovej brány.

73
    Už dlhšiu dobu neprišiel žiadny výrazný moment ani z jednej strany. Uvidíme, ako do hry zapadnú noví hráči na ihrisku.

72
    Striedanie v tíme Villarreal CF: z ihriska odchádza Paco Alcácer, prichádza Samuel Chukwueze.

71
    Pomaly sa dostávame do záverečnej časti tohto zápasu. To sú už tie momenty, kedy sa láme chlieb.

70
    Striedanie v tíme Atlético Madrid: z ihriska odchádza Luis Suárez, prichádza Diego Costa.
    Striedanie v tíme Atlético Madrid: z ihriska odchádza Ángel Correa, prichádza Marcos Llorente.
    Striedanie v tíme Atlético Madrid: z ihriska odchádza Koke, prichádza Yannick Carrasco.

69
    Dlhá prihrávka do pokutového územia hostí nebola úspešná, nasledovať bude odkop od Asenjovej brány.

68
    Domáci futbalisti kombinujú na útočnej polovici, ale žiadne zaujímavé momenty neprichádzajú. Villarreal sa pokúša o vysoké napádanie tejto rozohrávky.

67
    Možno noví hráči na ihrisku by mohli priniesť potrebné oživenie, už sledujeme pohyby pri oboch lavičkách.

66
    Pre oba celky je to veľmi náročné stretnutie. Stále čakáme na otvárací zásah, ktorý môže prísť prípadne na konci stretnutia.

65
    Suarézove nepresné zakončenie putuje mimo bránu a tak Asenjo nemusel vôbec zasahovať.

64
    Hosťujúci Trigueros to skúšal spoza pokutového územia, ale jeho zakončenie smeruje tesne vedľa domácej brány.

63
    Máme tak možnosť teraz sledovať útočné ťaženie Villarrealu, ktorý bol v posledných chvíľach smerom dopredu veľmi nevýrazný.

62
    Asenjo si pripisuje úspešný zákrok, keď poholdne pokryl zakončenie z pravej strany a loptu schoval vo svojich rukaviciach.

61
    Hostia si museli dať pozor na centrovanú loptu do pokutového územia, tlak domácich trvá naďalej.

60
    Aj po hodine hry stále čakáme na prvý presný zásah v tomto zápase. Druhý polčas je o neičo živší, ale stále neprichádzajú vyložené gólové situácie.

59
    Rohový kop už hostia zvládli ubrániť a bude z toho len odkop od brány.

58
    Asenjo mal teraz čo robiť, aby skackaný center pred svoju bránu vyrazil do bezpečia! Nasledovať bude rohový kop domáceho tímu.

57
    Domáci futbalisti sú momentálne pri lopte, ale stále to v prechode do ofenzívy výrazne škrípe.

56
    Žltú kartu dostáva Renan Lodi (Atlético Madrid).

55
    Sledovali sme dva rýchle brejky na oboch stranách, defenzívy však boli znova na mieste včas.

54
    Opäť máme možnosť sledovať útočné ťaženie hosťujúceho celku, Villarreal však zvolil postupný prechod na polovicu svojho súpera.

53
    To domáci celok sa zatiaľ v ofenzíve výrazne trápi. Atĺetico musí čo najskôr niečo vymyslieť, ak chce v tomto zápase zvíťaziť na domácej pôde.

52
    Villareal mal tak v tomto zápase už dve sľubné príleitosti, ale ani jednu z nich nedokázal na gól premeniť.

51
    Po autovom vhadzovaní sa pred domácou bránou ocitol v zakončení Asenjo, ale nepodarilo sa mu Oblaka prekonať! Veľké zaváhanie domácej obrany.

50
    Žltú kartu dostáva Raúl Albiol (Villarreal CF).

50
    Moreno si výborne nabehol pred domácu bránu, ale na Gasparov center nedokázal adekvátne reagovať.

49
    Atlético sa postupne presúva na útočnú polovicu, ale domácim sa stále nedarí presadiť sa dnes výraznejšie v útoku.

48
    Oba celky sa hneď pokúsili o rýchly útočný výpad, ale stále si pochvali zaslúžia defenzívy aktérov zápasu.

47
    Druhý polčas tohto zápasu je už v plnom prúde, ani jeden z trénerov nestriedal.

46

Oba celky sú už spoločne s rozhodcami zápasu späť na hracej ploche, druhý polčas sa tak čoskoro začne!

Napokon sa ani nič nenadstavovalo, nebol žiadny dôvod prvý polčas predlžovať. Úvodné dejstvo veľa futbalovej krásny neponúklo, videli sme len jeden zaujímavý moment hostí, pri ktorom si výborne počínal brankár Oblak.

Verme, že druhý polčas bude oveľa zaujímavejší, začne sa približne o 17:03.

45

44
    Riadny hrací čas prvého polčasu sa čoskoro naplní. Čakáme na údaj o nadstavenom čase.

43
    Villarreal ubránil útok domácich a momentálne kombinuje na svojej polovici ihriska.

42
    Dostávame sa do záverečnej časti prvého polčasu. Stále to vyzerá, že si na góly budeme musieť počkať až do druhého polčasu.

41
    Hosťujúca defenzíva sa musela mať na pozore, Albiol zblokoval loptu na rohový kop. Ten však následne nič zaujímavého neponúkol.

40
    Približne päť minút zostáva do konca prvého polčasu. Uvidíme, či sa vôbec v úvodnom dejstve dočkáme presného zásahu.

39
    Atĺetico zahrávalo ďalší rohový kop, po ktorom nasledovalo aj zakončenie, ktorý by však neplatilo, keďže sa píska útočný faul.

38
    Parejove zakončenie bolo tečované a domáci mohli zahrávať rohový kop. Center pred bránu však odvrátila hosťujúca defenzíva do bezpečia.

37
    Lodi zakladal útok domáceho tímu a po faule na jeho osobu bude nasledovať priamy kop na útočnej polovici. Je to celkom zaujímavá pozícia pre Atĺetico.

36
    Ani Villarreal však v útoku nijak slávne nepochodil, stále je to také nezáživné, čo sme zrejme nečakali.

35
    Albiol výborne pokryl útok domácich a sledujeme kombináciu žltej ponorky.

34
    Aktuálne prebieha boj o loptu v strede poľa. Naozaj by to chcelo ďalší výrazný moment, ktorý by celú hru oživil.

33
    Villarreal úspešne ubránil útok domáceho tímu pred pokutovým územím, domáci však výrazne zatlačili. To podstané, teda strelený gól to však neprináša.

32
    Momentálne sú tu veľké nepresnosti na oboch stranách a tak nevidíme žiadne zaujímavé momenty.

31
    Polhodina z tohto stretnutia je už minulosťou. Stále čakáme na otvárací zásah.

30
    Ofsajd prerušil ďalšie útočné ťaženie domáceho tímu.

29
    Villarreal si postrážil Correrov center a hostia následne čelia veľkému tlaku.

28
    Domáci následne opäť rýchlo zakombinovali, Suarézova aktivita prináša rohový kop.

27
    Atlético kombinovalo pred pokutovým územím súpera, ale následná prihrávka do šestnásky bola zblokovaná do bezpečia.

26
    Stále čakáme na ďalšie zaujímavé momenty či už na jednej alebo druhej strane. Všetko sú tu postupné útoky z oboch stán a nič podstatného neznamenajú.

25
    Hosťujúci tréner bol teraz výrazne napomínaný hlavným rozhodcom. Napokn nemusel lavičku opustiť, ale bola to výrazná debata.

24
    Nepresný nákop domácich do pokutového územia súpera, nasledovať bude len odkop od Asenjovej brány.

23
    Chcelo by to však, aby zaujímavých momentov pribúdalo ďalej, zatiaľ je to veľmi bojovné stretnutie z oboch strán.

22
    Dostávame sa približne za polovicu úvodného dejstva. Zatiaľ sme videli jeden zaujímavejší moment, domácich podržal brankár Oblak.

21
    Domáci celok sa ešte musel zakrátko znova brániť, ale futbalisti v žltých dresoch už loptu do pokutového územai nedostali.

20
    Hosťujúci Gaspar skúšal zakončenie z hranice pokutového územia, jeho strelu pod brvno musel brankár Oblak vyraziť na rohový kop! Ten už hostia aj stihli zahrať, rozohrávka nakrátko nebola úspešna.

19
    Villarreal kombinuje na svojej polovici ihriska a snaží sa o prechod na útočnú polovicu.

18
    Nepresná prihrávka na druhú stranu pokutového územia domácich. Hostia následne zabojovali v strede poľa a získavajú loptu späť na svoje kopačky.

17
    Stále však čakáme na prvý zaujímavejší moment, Madridu postupný útok nevyšiel a tak je lopta v moci hosťujúceho celku.

16
    Momentálne tak sledujeme kombináciu domáceho tímu, ktorý zvolil postupný prechod do útoku. Villarreal sa nebojí vysoko napádať súperovu rozohrávku.

15
    Estupiñán posielal loptu do šestnástky, ale Goméz nestihol prihrávku dobehnúť a nasledovať bude odkop od Oblkovej brány.

14
    Villarreal v týchto chvíľach drží loptu na svojich kopačkách a snaží sa o postupný prechod na útočnú polovicu.

13
    Šanca na založenie protiútoku nevyšla a pri lopte je znova Atlético Madrid. Hosťujúci futbalisti sa tak musia mať na neustálom pozore.

12
    Domáci neúnavne napádajú rozohrávku súpera a hra sa odvíja práve na polovici Villarealu. Uvidíme, kedy príde aj prvá zaujímavá situácia v tomto zápase.

11
    Aj ten však hostia zvládli ubrániť a získavajú loptu na svoje kopačky. Škoda pre domácich, že z tohto zlaku nevyťažili úvodný presný zásah.

10
    Opäť sa pokúšal zakončovať Suárez, ale jeho pokus bol pokrytý. Následne centroval Correa a nasledovať bude druhý rohový kop v tomto zápase.

9
    Atlético opäť kombinuej na útočnej polovici a momentálne tak sledujeme veľký tlak domáceho tímu. Futbalisti v žtlých dresoch nevedia kam skôr skočiť.

8
    Do pokutového územia hostí smeroval Luis Suárez, ale jeho následné zakončenie je nepresné a smeruje mimo troch žrdí.

7
    Koke zahrával rohový kop domáceho tímu, ale prvý center od rohovej zástavky v tomto zápase nebol nijak nebezpečný. Villarreal následne rýchlo stráca loptu.

6
    Je to ako na hojdačke, raz je v útoku jeden celok a potom druhý. Zatiaľ však čakáme na prvú výraznejšiu šancu, ktorá by mohla viesť aj k presnému zásahu.

5
    Atlético Madrid tak zvládlo úvodný nápor súpera a už sa domáci pokúsil vyraziť smerom dopredu. Villarreal však zvládol aj svoje povinosti v defenzíve.

4
    Hosťujúci celok je stále veľmi aktívny a Gómez sa predral do pokutového územia. Jeho prízemný center pred bránu musel pokryť brankár oblak.

3
    Ďalší priamy kop Villarealu a toto už bolo z nebezpečnejšej pozície. Rozohrávka však nebola ideálna a lopta putuje po Parejovej prihrávke za postranú čiaru.

2
    Po nedovolenom zákroku zahrával Villareal priamy kop, center na hranicu pokutového územia si domáci postrážili. Hostia však ešte môžu pokračovať vo svojom útočnom ťažení.

1
    Prvý polčas tohto stretnutia je už v plnom prúde, výkop patril hosťujúcemu tímu, ktorý nastupuje v žltých dresoch. Domáci hrajú v červeno-bielej kombinácií dresov.

1

Oba celky sú už spoločne s rozhodcami zápasu prítomné na hracej ploche, prvý polčas sa tak čoskoro začne, prajem príjemný športový zážitok!

Prajem príjemné športové popoludnie všetkým fanúšikom futbalu! Program piateho kolo španielskej LaLigy bude pokračovať od 16tej hodiny súbojom na Estadio Wanda Metropolitano, kde proti sebe nastúpia Atl. Madrid a Villarreal. Zatiaľ si prezrite zostavy oboch celkov, tesne pred úvodným výkopom sa opäť prihlásime.

Atlético Madrid: Oblak – Trippier, Savić, Felipe, Lodi – Á. Correa, Koke, Partey, Saúl – L. Suárez, Félix

Villarreal CF: Asenjo – M. Gaspar, Albiol, P. Torres, Estupiñán – G. Moreno, Trigueros, Iborra, Parejo, Moisés Gómez – Alcácer

Rozhodca: Fernández – Naranjo, De Francisco

Vítam všetkých priaznivcov futbalu pri sledovaní tohto online textového prenosu. V ňom sa spoločne zameriame na stretnutie, v ktorom proti sebe nastúpia mužstvá Atlético Madrid – Villarreal CF. Zápas a tak aj tento prenos sa začína o 16:00.

Cez víkend je na programe 5. kolo španielskej LaLigy. Na Wanda Metropolitano proti sebe nastúpia celky z opačnej časti tabuľky.

Aj keď sa už hrá piate kolo, domáci doposiaľ odohrali len dva zápasy. V jednom prípade vyhrali, v tom druhom remizovali a tak Atléticu so 4 bodmi patrí predbežné 12. miesto.

Hostia majú na svojom konte 7 bodov a to stačí na predbežné 4. miesto. Rovnaký počet bodov majú aj tri celky pred Villarrealom, ktorý má však horšie skóre, inkasoval najväčší počet gól a to sedem.

Toto je stretnutie, ktoré nemá jasného favorita. Domácim prvé dva zápas vyšli dobre, hosťom sa takisto darí. Sledujte náš online prenos!

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 16:00.