Sassuolo – Crotone 4:1 (kon.) | Udinese – AS Rím 0:1 (kon.)
Udinese Calcio
0:1 (0:0)
AS Rím
cz Sobota 03.10.2020, 20:45 • Dacia Arena • Talianska Seria A • 3. kolo

Zápas končí těsným vítězstvím AS Řím. Udinese ve druhém poločase bylo místy lepším týmem a snažilo se jít za vyrovnáním. V závěru se však již moc nedostávalo do šancí a ani se jim nedařilo dostat soupeře pod větší tlak. Řím tedy dokázal ubránit své těsně vítězství, když se dostal do vedení po hrubé chybě hráče Udinese v 55. minutě zápasu. (22:42:21)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 4:5. Rohy: 4:1. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 15:10.

90+5

90+4
    Džeko odchází ze hřiště. Tento kanonýr se v dnešním zápase příliš do šancí nedostával. Na jeho místo putuje mladík Gonzalo Villar.

90+3
    Až teď dostávají míč až k brankáři Udinese, ten se však rychle snaží dostat hru zpět před branku AS.

90+2
    I jejich další pokus odhlavičkoval soupeř. Římu se však nedaří nyní dostat míč od své branky.

90+1
    Centr do vápna dokázal hráč Říma odhlavičkovat. Udinese se chystá k dalšímu centru na branku Miranteho.

90
    Čtyři minuty nastavuje hlavní arbitr, což je poměrně dost času k možnému vyrovnání ze strany domácích.

88
    Nyní se hraje převážně na středu hrací plochy. Hosté po zisku míče nikam nespěchají, ale jejich kombinace je hodně kostrbatá.

87
    Čas se pro domácí celek rychle krátí. Domácímu týmu se daří držet míč na svých kopačkách, ale nedaří se jim dostat Řím pod souvislejší tlak.

86
    Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Rodrigo Becao, přichází Mamadou Coulibaly.

86
    Roberto Pereyra, který ještě nedávno hrál za Watford, střídá za potlesku diváků a na jeho místo nastupuje Ilja Nestorovski.

84
    Domácí zase nebezpečně operovali před brankou Miranteho. On a jeho spoluhráči obstáli v další zkoušce.

83
    Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Pedro, přichází Bryan Cristante.
    Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Lorenzo Pellegrini, přichází Justin Kluivert.

81
    Centr z pravé strany nepřinesl nebezpečí. Míč se sice odrazil od chumlu nabíhajících a bránících hráčů. Mirante jej nakonec bere do svých rukavic.

80
    Lorenzo Pellegrini byl následně ošetřován a mezitím se nám čas přehoupl do závěrečné desetiminutovky, která nám, vzhledem k dosavadnímu výsledku, slibuje drama.

79
    A teď už se bude žlutit, žlutou kartu dostává Samir za faul na Pellegriniho.

77
    Udinese se stále snaží o překonání obrany Říma a vyrovnat tento zápas. Zatím hraje poměrně slušně a ve druhém poločase vyrovnanou partii s favoritem zápasu.

76
    Thomas Ouwejan zahrával přímý kop, který defenzíva Říma odvrátila a zažehnala potenciální nebezpečí.