Brémy – Bielefeld 1:0 (kon.) | Dortmund – Freiburg 4:0 (kon.) | Frankfurt – Hoffenheim 2:1 (kon.)
Kolín nad Rýnom – Mönchengladbach 1:3 (kon.) | Stuttgart – Leverkusen 1:1 (kon.) | Lipsko – Schalke 4:0 (kon.)
RB Lipsko
4:0 (3:0)
FC Schalke 04
Sobota 03.10.2020, 18:30 • Red Bull Arena, Lipsko • Nemecká Bundesliga • 3. kolo

Druhý polčas v Red Bull Aréne ponúkol už len jeden presný zásah a to z pokutového kopu. Lipsko dominovalo v tomto zápase a Schalke tak dostalo ďašiu porážku o viac gólov.

Ďakujem za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok večera! (20:24:45)

90+1

90
    Po priamom kope sa zahrával aj rohový kop, ale nič zaujímavého neponúkol. V druhom polčase sa nadstavuje len 1 minúta!

89
    Po nedovolenom zákroku bude nasledovať rohový kop pre domáci celok.

88
    A je tu ďalšie ošetrovanie domáceho futbalistu, tentokrát to je Haidara. Znova sa tak musela hra na malý moment prerušiť.

87
    Po ostrom strete zostáva na ihrisku ležať Halstenberg. Domáci futbalista je aj ošetrovaný.

86
    Do útoku sa ešte dostali aj hostia, ale po nepresnej kombinácií strácajú loptu.

85
    Je tu záverečných päť minút druhého polčasu. Lipsko neuberá zo svojej aktivity a chce pridať ďalší presný zásah.

84
    Žltú kartu dostáva Alexander Sörloth (RB Lipsko).

83
    Striedanie v tíme RB Lipsko: z ihriska odchádza Angeliño, prichádza Joscha Wosz.
    Striedanie v tíme RB Lipsko: z ihriska odchádza Dani Olmo, prichádza Lazar Samardžič.

82
    Hrá sa tak len o konečnú podobu výsledku, aj keď sú domáci futbalisti stále aktívny.

81
    Necelých 10 minút zostáva do konca stretnutia, tri body už určite získane domáce Lipsko.

80
    Tím RB Lipsko práve strelil gól!
    Loptu si na biely bod postavil MARCEL HALSTENBERG a zakončil presne k tyčke – 4:0! Brankár Rönnow síce strel smery uhádol, ale na loptu už nedočiahol.

80
    Žltú kartu dostáva Matija Nastasić (FC Schalke 04).

79
    Bola nariadená penalta pre Lipsko! Hosťujúci futbalista Nastasič zahral v šestnástke rukou a domáci majú šancu navýšiť svoje vedenie!

78
    Stále sledujeme kombináciu domáceho tímu, zatiaľ to k ničomu zaujímavému nevedie.

77
    Striedanie v tíme RB Lipsko: z ihriska odchádza Kevin Kampl, prichádza Benjamin Henrichs.

76
    Domáci brankár Gulácsi si v tomto zápase zatiaľ moc nezachytal, má šancu na čisté konto.