Chelsea – Crystal Palace 4:0 (kon.) | Everton – Brighton 4:2 (kon.) | Leeds – Manchester City 1:1 (kon.)
Newcastle – Burnley 3:1 (kon.)
Newcastle United
3:1 (1:0)
Burnley FC
Sobota 03.10.2020, 21:00 • St James' Park, Newcastle upon Tyne • Anglická Premier League • 4. kolo

Hostia síce dokázali v druhom polčase vyrovnať, ale domáci potom strelili ďalšie dva góly a získavajú všetky tri body.

Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok neskorého večera! (22:58:43)

90+4

90+4
    Striedanie v tíme Newcastle United: z ihriska odchádza Joelinton, prichádza Matthew Longstaff.

90+3
    Burnley malo ešte možnosť zahrávať priamy kop, Tarkowskiho hlavkičku domáci brankár zneškodnil.

90+2
    O osdue zápasu sa však už zdá byť rozhodnuté, domáci držia loptu na kopačkách a nikam sa neponáhľajú.

90+1
    V druhom polčase sa nadstavujú 4 minúty!

90
    Riadny hrací čas v druhom polčase sa čoskoro naplní. Čakáme na údaj o nadstavenom čase.

89
    Darlow zachytil dlhú prihrávku od Bardsleyho a domáci komninujú na svojej polovici ihriska.

88
    Pomaly to už teda vyzerá, že domáci futbalisti si dvojgólový náskok udržia a získajú tri body.

87
    Hosťujúci celok to ešte skúša smerom dopredu, ale domáci sa úspešne bránia a nepúšťajú súpera do žiadnej šance.

86
    Ofsajd prerušil útočnú akciu hosťujúceho celku.

85
    Newcastle sa po zisku lopty nikam neponáhľa, snaží sa hlavne držať hru čo najďalej od svojej brány.

84
    Hra sa teraz prelieva z jednej strany na druhú, ale žiadny zaujímavý moment to neprináša.

83
    Shelvey posielal loptu do pokutového územia, ale táto lopta nebola pre súpera nebezpečnejšia.

82
    Bardsley bol faulovaný a tak hostia budú zahrávať priamy kop na útočnej polovici.

81
    Newcastle rozohrávlo rohový kop nakrátko, žiadny zaujímavý moment to neprinieslo.

80
    Približne desať minút zostáva do konca tohto zápasu. Dočkáme sa ešte prípadnej drámy?

79
    Domáci vyhrávajú o dva góly a sú tak na najlepšej ceste získať tri body. Tento gól im však brankár hostí daroval, keď po jeho veľkej chybe sa kopala penalta.

78
    Striedanie v tíme Burnley FC: z ihriska odchádza Ashley Barnes, prichádza Matěj Vydra.