Lens – Saint-Étienne 2:0 (kon.) | Nice – Nantes 2:1 (kon.)
AS Saint-Étienne
cz Sobota 03.10.2020, 17:00 • Bollaert-Delelis • Ligue 1 Uber Eats • 6. kolo

82
    Lens právě vstřelilo branku!
    Tak přeci jenom se domácí dostávají do dvoubrankového vedení! Lens totiž zahrávalo rohový kop z levé strany, na který si na hranici malého vápna dokázal naskočit FLORIAN SOTOCA. Jeho důrazná hlavička směřovala přesně k bližší tyči, přičemž brankář Moulin se za míčem pouze ohlédl.
    15. Gaël KAKUTA - 1:0

15
    K rozehrávce pokutového kopu se nakonec postavil GAËL KAKUTA, který to zkoušel k pravé tyči, kam se vrhl také brankář Moulin, avšak ten na nesmírně přesnou střelu nakonec vůbec nedosáhl.

David Suchý

Góly: 15. G. Kakuta (pen.), 82. Sotoca (Mauricio)

Karty:   67. G. Kakuta (LNS) – 64. Maçon (SET)   14. Kolodziejczak (SET), 65. Chazrí (SET)

Držení míče: 66 % : 34 %.
    Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 5:1. Rohy: 12:0. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 22:10.
    Racing Lens: Leca – Gradit, Badé, Medina – Clauss, Cahuzac, Doucouré (83. Perez), Haidara (83. Boura) – G. Kakuta (70. Mauricio), Sotoca (84. Jean) – Ganago (15. Banza).
    Náhradníci: Faríñez – Fortes, Bayala, Perez, Banza, Mauricio, Jean, da Costa, Boura.

AS Saint-Étienne: Moulin – Sissoko, Moukoudi, Kolodziejczak, Maçon – Bouanga (71. Hamouma), Neyou (85. Douath), M. Camara, Aouchiche (46. Chazrí) – Rivera (16. Sow), Nordin (71. Youssouf).
    Náhradníci: Bajič – Monnet-Paquet, Sow, Chazrí, Moueffek, Douath, Hamouma, Krasso, Youssouf.

Rozhodca: Dechepy – Drouet, Lombard