Emmen – Groningen 0:1 (kon.) | Arnhem – Amsterdam 2:2 (kon.) | Twente – Eindhoven 1:1 (kon.)
Venlo – Waalwijk 3:1 (kon.)
FC Twente
1:1 (1:0)
PSV Eindhoven
cz Sobota 03.08.2019, 20:45 • De Grolsch Veste (Enschede) • Holandská Eredivisie • 1. kolo

Držení míče: 35 % : 65 %.
    Střely na branku: 1:5. Střely mimo: 1:5. Rohy: 0:7. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 10:14. (22:36:19)

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí nerozhodným výsledkem 1:1. Eindhoven vstoupil do druhého poločasu o poznání aktivněji, svého soupeře takřka nepouštěl na vlastní polovinu, avšak směrem dopředu to stále nebylo ideální. Hostující celek přeci jenom srovnal krok, načež usiloval také o vedoucí branku, avšak oba celky si nakonec rozdělí po bodu.

90+3

90+3
    Twente bude necelou minutu před koncem zápasu zahrávat velice nebezpečnou standardku!

90+2
    Do konce zápasu nezbývá zrovna moc času. Domácí se snaží napadat rozehrávku, avšak to zatím zas tak nevychází.

90+1
    Hostující Malen se skvostným způsobem dostával až k pokutovému území, kde byl nakonec čistým zákrokem zastaven.

90
    Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

89
    Žlutou kartu dostává Julio Pleguezuelo (FC Twente).

89
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. Twente se v koncovce utkání dostává pod hodně velký tlak.

88
    Poté se do palebné pozice dostal záložník Rosario, který to měl na pravou nohu, načež jeho rána vyletěla vysoko nad. Drommel tak nemusel zasahovat.

87
    Na pořadu dne byla velice nebezpečná standardka pro PSV. Pochopitelně se jednalo o přímý pokus na branku, avšak míč směřoval pouze do zdi.

85
    Do konce zápasu zbývá už jen něco málo kolem pěti minut. Závěr utkání slibuje zajímavou podívanou, hosté se totiž dostávají k velkému náporu.

84
    Střídání v týmu PSV Eindhoven: ze hřiště odchází Érick Gutiérrez, přichází Olivier Boscagli.

82
    Střídání v týmu FC Twente: ze hřiště odchází Godfried Roemeratoe, přichází Julio Pleguezuelo.

80
    Na pořadu dne byl rohový kop pro Eindhoven. Dumfries i tentokráte uspěl v hlavičkovém souboji, avšak jeho kostrbatá hlavička skončila pouze u Drommela.

79
    V posledních minutách sledujeme celkem dost nepřesností, což jasně ukázala předchozí akce Twente. Na druhou stranu tak peláší smečka protihráčů.

78
    Bylo to ale z velké vzdálenosti, proto se ani centrovaná nabídka neujala. Na hranici šestnáctky zasahoval Malen, posléze hosté odvraceli další centr.