Emmen – Groningen 0:1 (kon.) | Arnhem – Amsterdam 2:2 (kon.) | Twente – Eindhoven 1:1 (kon.)
Venlo – Waalwijk 3:1 (kon.)
VVV Venlo
3:1 (0:1)
RKC Waalwijk
cz Sobota 03.08.2019, 20:45 • Covebo Stadion - De Koel, Venlo • Holandská Eredivisie • 1. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek sobotního večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (23:00:28)

Utkání sledovalo 5 560 diváků.

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 3:7. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 12:12.

Je dobojováno a domácí Venlo zvládlo po přestávce velký obrat. Vyrovnání přišlo již v 51. minutě, kdy se po kombinaci prosadil střelou přes obránce Elia Soriano. Druhý gól dali domácí o deset minut později, to pokutový kop za zákrok na Wrighta proměnil Jonathan Opoku. No a definitivu na výhru dal Venlu v 87. minutě parádní střelou z dálky Peter van Ooijen. Waalwijk byl po přestávce prakticky neškodný, jediná pořádná střela od Quastena šla mimo. Konečný výsledek zápasu tak zní 3:1 a Venlo tak skvěle zahájilo novou sezónu.

90+5

90+4
    Ještě jedna žlutá karta na straně hostů, za faul na unikajícího hráče byl potrestán Melle Meulensteen.

90+3
    Prudká střela zpoza pokutového území končí vysoko nad Kirschbaumovou brankou.

90+2
    Domácí tým si skvěle brání své pokutové území a pokud se dostanou k míči, posílají jej daleko od branky.

90+1
    Střídání v týmu VVV Venlo: ze hřiště odchází Jonathan Opoku, přichází Shmuel Scheimann.

90+1
    Za tvrdý zákrok na Meulensteena dostal žlutou kartu domácí Jerome Sinclair.

90
    Rozhodčí přidá pět minut.

89
    Další nepřesný pokus hostů se dostat před Kirschbauma, míč skončil mimo hrací plochu.

88
    Waalwijk posílá dopředu dlouhé nákopy, tyto míče však domácí obrana bez problémů sbírá.
    87. Peter van Ooijen - 3:1

87
    Venlo právě vstřelilo branku!
    A už je asi definitivně rozhodnuto. Domácí se dostali do kontru, z dálky napřáhl PETER VAN OOIJEN a jeho prudká rána skončila mimo Vaessenův dosah!

86
    Na střed si seběhl domácí Wright, jeho prudká střela však letěla vysoko nad branku.

85
    Střídání v týmu RKC Waalwijk: ze hřiště odchází Anas Tahiri, přichází Lennerd Daneels.

84
    Mohutný odkop domácích od vlastní šestnáctky, Waalwijk musí začínat zase od začátku.

83
    Waalwijk se nyní marně snaží se udržet u pokutového území soupeře, Venlo se dobře brání.