Barnsley – Fulham 1:0 (kon.) | Nottingham – West Bromwich 1:2 (kon.)
Nottingham Forest
1:2 (1:2)
West Bromwich Albion
cz Sobota 03.08.2019, 18:30 • The City Ground, Nottingham • Anglická Championship • 1. kolo

To je z mé strany pro dnešek vše, přeji Vám hezký zbytek sobotního večera a u fotbalu zase někdy, na shledanou! (20:32:08)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 7:5. Rohy: 9:5. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 8:6.

Je dobojováno. West Bromwich vyloupil Nottingham a bere všechny tři body za těsné vítězství 2:1. Všechny branky jsme viděli v prvním poločase, když nejdříve poslal domácí do vedení dalekou střelou Matty Cash, poté vyrovnal Kyle Edwards a obrat dokončil poněkud kuriózní brankou Matthew Phillips. Ve druhém poločase jsme sledovali spíše taktický výkon v podání hostujícího celku, přičemž Nottingham se k většímu ohrožení branky za celý poločas nedostal.

90+5

90+5
    Vypadá to, že ne! Míč je v u hostujícího brankáře Sama Johnstona, jenž s rozehrávkou vůbec nespěchá.

90+4
    A hosté už dohrávají dnešní utkání u rohového praporku. Dostane se Nottingham ještě k šanci na vyrovnání?

90+3
    A konečně jsme viděli v zakončení také hrotového útočníka Grabbana. Jeho pokus o zakončení hlavou však bez problémů kryl Johnstone.
    90+2. Střela Mattyho Cashe mířila vysoko nad branku West Bromu.

90+2
    Z pravé strany si na střelu navedl balon střelec jediného gólu domácích Matty Cash, tentokráte byl však neúspěšný, jeho pokus šel nad branku Sama Johnstona.

90+1
    Uvidíme pět minut nad rámec základní hrací doby.

90
    K hlavičce se po dlouhé době dostal střídající Sammy Ameobi, jenže jeho slabý pokus netrefil prostor tří tyčí.

89
    Nottingham se usadil na útočné polovině, přičemž útočnou akci založil Robinson dlouhým autem.

88
    Střídání v týmu Nottingham Forest FC: ze hřiště odchází Alfa Semedo, přichází Brennan Johnson.

87
    A Nottingham začíná pořádně tlačit na pilu! V pokutovém území se ke střele dostal Dawson, jehož pokus na poslední chvíli zablokoval Bartley.

86
    Žlutou kartu dostává Sawyers (West Bromwich Albion).

85
    A další protiútok po chybě jednoho z hráčů ve žlutém. Zblokovaná střela ovšem znamená pouze rohový kop.

84
    Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Kyle Edwards, přichází Rekeem Harper.

83
    Už je ovšem zpět na hřišti. Za postranní čarou však zůstává ležet další hráč West Bromu, konkrétně Kyle Edwards, který je ošetřován klubovými lékaři.

82
    Na trávníku zůstává ležet kapitán hostů Jake Livermore, kterého očividně trápí křeče.