Senica – Slovan Bratislava 0:3 (kon.) | Ružomberok – Pohronie 0:1 (kon.) | Žilina – Trenčín 2:1 (kon.)
Zlaté Moravce – Michalovce 1:0 (kon.)
MŠK Žilina
2:1 (1:0)
AS Trenčín
Sobota 03.08.2019, 19:00 • Pod Dubňom, Žilina • Niké liga • 3. kolo

Žilina v dramatickom zápase porazila Trenčín 2:1. Za Žilinu skórovali Sluka a Tomič, za hostí na 1:1 vyrovnával Abdul Zubairu. To je odo mňa spod Dubňa na dnes všetko, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok večera. Dočítania priatelia. (20:47:58)

90+2

90+1
    Bukari potiahol akciu hostí po pravej strane, Žilina sa zo všetkých síl bráni.

90
    V druhom polčase bude hlavný rozhodca Marhefka nadstavovať minimálne 2 minúty.

90
    Striedanie v tíme MŠK Žilina: z ihriska odchádza Miroslav Káčer, prichádza Dávid Ďuriš.

89
    Strela hostí po centri z rohového kopu neprerazila žilinský obranný val.

88
    Zubairu znovu skúsil strelecké šťastie z ľavej strany, tentoraz jeho pokus bol tečovaný nad Holecovu bránku a nasledovať bude rohový kop.

87
    Michal Tomič na pravej strane nešetril krokmi, dostal sa do zaujímavej pozície a tvrdou strelou preveril pozornosť Igora Šemrinca.

86
    Róbert Boženík sa dostal ku strele z voleja, mieril však vysoko nad Šemrincovu bránku.

85
    Viktor Pečovský odvádza pre Žilinu v strede poľa napriek menšej minutáži fantastickú prácu, jeho defenzívne zákroky sú dnes skutočne parádne.

84
    Rýchly útok Trenčína po ľavej strane, strela Zubairua však končí ďaleko od Holecovej bránky.

83
    Žilinčania už si dávajú veľký pozor v obrane a netlačia sa za každú cenu do útoku.

82
    Dlhý center za obranu hostí pre Jakuba Kadáka, lopta však napokon končí v náruči Dominika Holeca, ktorý výborne čítal hru.

81
    Do konca riadneho hracieho času ostáva menej ako 10 minút, Žilina zatiaľ vedie nad Trenčínom 2:1.