MLS All-Stars – Atlético Madrid 0:3 (kon.)
cz Štvrtok 01.08.2019, 02:42 • Orlando City Stadium, Orlando • Prípravný zápas

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (04:47:13)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 2:8. Střely mimo: 8:8. Rohy: 2:9. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 6:13.

Je konec. Atlético Madrid porazilo MLS All-Stars 3:0 a připisuje si tak v přípravě na sezónu další vítězství.
    Od začátku utkání je madridský celek aktivnějším a především sehranějším celkem. Moc šancí a atraktivních momentů jsme bohužel neviděli. Ve 25. minutě přišla skvělá střela z kopačky Rooneyho, ale skončila jen těsně nad břevnem. Alespoň jedna branka ale nakonec padla, když ve 43. minutě prosadil Llorente. Do druhé poloviny sice vstoupili aktivněji domácí, ale chyběla jim hlavně přesnost střel na bránu. V 56. minutě hosté vystřídali celou jedenáctku a od té doby byli jasně lepším týmem na hrací ploše. V 85. minutě se podruhé ve druhém zápase prosadil João Félix. V nastavení se ještě trefil Diego Costa.
    Atlético Madrid vyhrálo nad MLS All-Stars 3:0.

90+3
    90+3. Diego COSTA - 0:3

90+3
    Atlético právě vstřelilo branku!
    Hosté přidávají ještě jednu poslední branku na 3:0! João Félix poslal naprosto fantastický pas za Schweinsteigera, který si zpracoval DIEGO COSTA a následně zakončil za záda Rimanda. Asistence: João Félix.

90+2
    Domácím se už ovšem nedaří nic vymyslet a následuje tak jen další autové vhazování pro hosty.

90+1
    Jan Oblak si vzal míč do rukou po nepřesném nákopu soupeře a s rozehrávkou nikde nespěchá.

90
    Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

90
    Hvězdný výběr MLS je v tlaku ke konci utkání, ale obrana Atlética si ví rady s centry ze stran.

89
    Félix je hodně nabuzený a nyní parádně zblokoval střelu Martíneze.

88
    Trippier si opět poradil s centrem z pravé strany a odkopl balón do zámezí.

87
    Pomykal se snažil procpat balón před bránu Atlética, ale míč nakonec končí jen v moci gólmana Oblaka.
    85. João FÉLIX - 0:2

85
    Pravděpodobně je rozhodnuto! Saúl se dostal středem hrací plochy, kde posunul míč na JOÃO FÉLIXE, který si jej zpracoval a následně vypálil tvrdou ránu, která ve vzduchu lehce zaplavala a Rimando si s ní nedokázal poradit.

84
    Nakonec z toho byla rozehrávka nakrátko a posléze vypálil Martínez, ale jeho rána letěla pouze nad svatyni Madridu.

83
    A opět je to pouze nedovolený zákrok ze strany hostů a následuje opět volný kop pro výběr MLS.