Astana – FC Santa Coloma 4:1 (kon.) | Ordabasy – Mladá Boleslav 2:3 (kon.) | Almaty – Be'er Sheva 1:1 (kon.)
Constanta – Gent 2:1 (kon.) | Zorja Luhansk – Budućnost Podgorica 1:0 (kon.) | KuPS – Légia Varšava 0:0 (kon.)
Universitatea Craiova – Honvéd Budapešť 0:0 (3:1 po pen.) | Riga FC – Gliwice 2:1 (kon.) | Häcken – Alkmaar 0:3 (kon.)
Debrecín – Turín 1:4 (kon.) | Levski Sofia – Larnaca 0:4 (kon.) | Tiraspol – Partizani Tirana 1:1 (kon.)
AEL Limassol – Aris Soluň 0:1 (kon.) | Limassol – Shamrock 3:1 (po pr.) | Haifa – Štrasburg 2:1 (kon.)
KÍ Klaksvík – Luzern 0:1 (kon.) | Malmö – Domžale 3:2 (kon.) | Dinamo Tbilisi – Gabala 3:0 (kon.)
Vaduz – Fehérvár 2:0 (po pr.) | Jablonec – Pjunik 0:0 (kon.) | Zrinjski Mostar – Utrecht 2:1 (po pr.)
Atromitos – Dunajská Streda sk 3:2 (kon.) | Neftçi Baku – Arsenal Tula 3:0 (kon.) | FK Liepāja – Norrköping 0:1 (kon.)
Razgrad – Valur 4:0 (kon.) | Brøndby – Gdańsk 4:1 (po pr.) | Niederkorn – Rangers 0:0 (kon.)
Esbjerg – Salihorsk 0:0 (kon.) | Gżira – Ventspils 2:2 (kon.) | Ljubljana – Yeni Malatyaspor 0:1 (kon.)
FCSB – Alaškert 2:3 (kon.) | Frankfurt – Flora 2:1 (kon.) | Sturm Graz – Haugesund 2:1 (kon.)
Linfield – HB Tórshavn 1:0 (kon.) | Trnava – Lokomotiv Plovdiv sk 3:1 (kon.) | Osijek – CSKA Sofia 1:0 (3:4 po pen.)
Aberdeen – Čichura 5:0 (kon.) | Partizan – Connah's Quay 3:0 (kon.) | Guimarães – Jeunesse Esch 4:0 (kon.)
Crusaders – Wolverhampton 1:4 (kon.) | Stjarnan – Espanyol 1:3 (kon.)
Riga FC
2:1 (1:1)
Piast Gliwice
cz Štvrtok 01.08.2019, 18:30 • Skonto Stadions, Riga (LAT) • Európska liga (predkolá) • 2. predkolo

Z tohoto zajímavého utkání je to vše. Děkujeme za pozornost a u dalších přenosů zase někdy na viděnou. (20:28:14)

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 6:3. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 14:7.

Dvojzápas mezi Rigou a Gliwicemi končí překvapením, když se z postupu do třetího předkola Evropské ligy radují fotbalisté lotyšského celku. Ti sice od 20. minuty prohrávali, výstavním gólem Petersonse ale dokázali bleskově zareagovat. Hrdinou utkání se pak stal polský útočník Bilinski, který skóroval jen čtyři minuty po svém příchodu na hřiště. Zatímco tak domácí spolu s fanoušky slaví, polský mistr v soutěži končí.

90+4

90+4
    Již běží poslední minuta avizovaného nastavení. Riga rozehrála roh nakrátko, po nepřesném centru už jsou ale u míče hosté.

90+3
    Riga odvrátila dva nákopy hostů. Po tom druhém se do úniku hnal Bilinski, jeho pokus o přihrávku ale odvrátil bek Piastu na rohový kop.

90+2
    Czerwiński volil místo střely z hranice vápna přihrávku na pravou stranu na Konczkowského, jeho centr ale skončil u bránícího protihráče.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastaví zápas o čtyři minuty.

90
    Domácí si s centrem do vápna poradili a odkopávají balon až k půlící čáře. Stadion odměňuje svoje miláčky ovacemi.

90
    Gliwice mají k dispozici standardní situaci z levého kraje hřiště.

89
    Po faulu ve středovém kruhu jsou u míče hosté. Laizanš vidí za své počínání žlutou kartu, místo diskuzí s rozhodčím by však měl rychle spěchat bránit.

87
    Po celý zápas hlasitý sektor hostujících příznivců v posledních minutách utichl. Není divu – úřadující polský mistr je na pokraji vyřazení.

85
    Střídání v týmu GKS Piast Gliwice: ze hřiště odchází Tom Hateley, přichází Aleksander Jagiello.
    83. Kamil BILINSKI - 2:1

83
    Riga FC právě vstřelil branku!
    Lotyšský tým otáčí skóre! V závěru rychlé souhry nahrával Rakels z pravé strany před branku zcela volnému KAMILU BILINSKÉMU, který posílá Rigu do vedení! Polský útočník byl na hřišti sotva čtyři minuty, mnoho svých krajanů na stadionu ovšem paradoxně rozesmutnil.

82
    Ten dokázali domácí díky několika dobrým blokům ubránit a mohou vyrazit dopředu.